Local 6.7.0 ویژگی گروه بندی سایت های درخواستی طولانی را اضافه می کند – WP Tavern

یکی دیگر از ویژگی‌های مفیدی که با Site Grouping منتشر شد، امکان شروع، توقف، راه‌اندازی مجدد یا حذف تمام سایت‌های یک گروه از منوی زمینه (سه نقطه سمت راست نام گروه) است. همچنین می‌توان سایت‌ها را بر اساس میزان استفاده اخیر از طریق نماد ساعت در بالای نوار کناری گروه‌ها مرتب کرد.

این نسخه همچنین شامل چندین رفع اشکال با وارد کردن یا کشیدن محلی به یک سایت موجود است که تنظیمات یا محیط موجود سایت در آن اعمال نشده است. اگر این اشکال را تجربه کردید، قبل از تلاش برای وارد کردن بیشتر، حتما به آخرین نسخه 6.7.0 به روز رسانی کنید.


منبع: https://wptavern.com/local-6-7-0-adds-long-requested-site-grouping-feature

کاربران محلی بوده اند درخواست این ویژگی از سال 2017، بسیاری از آنها ده ها سایت وردپرس را مدیریت می کنند. در ژوئن 2022، تیم توسعه محلی طراحی و سپس ساخت این ویژگی را چند ماه بعد آغاز کرد که بازخورد مصاحبه‌های کاربر و تست قابلیت استفاده را در خود داشت.

WP Engine محلی برنامه توسعه منتشر شده است نسخه 6.7.0 با گروه بندی سایت، یک ویژگی بسیار درخواستی که گردش کار کاربران را تا حد زیادی بهبود می بخشد. این به کاربران امکان می دهد برای سازماندهی بهتر سایت های خود، گروه های سفارشی را در نوار کناری صفحه داشبورد محلی ایجاد کنند.

در ویژگی جدید گروه‌بندی سایت، سایت‌ها را می‌توان به راحتی بین گروه‌ها کشید و گروه‌ها را می‌توان دوباره به بالا یا پایین مرتب کرد، همانطور که در یادداشت‌های انتشار نشان داده شده است.

یادداشت های انتشار محلی 6.7.0

برای شروع کاربران، تمام سایت های ستاره دار آنها در یک گروه ستاره دار جدید در بالای نوار کناری قرار داده شده است. پر شده مستندات برای استفاده از ویژگی جدید گروه بندی سایت در منابع کمک محلی موجود است.

WP مهاجرت کنید، که قبلاً به عنوان WP Migrate DB شناخته می شد و اخیراً توسط WP Engine خریداری شده بود، صادرات و واردات کامل سایت را در ژانویه 2023 به Local معرفی کرد. نسخه محلی 6.7.0 واردات از WP Migrate را بهبود می بخشد به طوری که آنها به طور خودکار PHP، وب سرور، و را انتخاب می کنند. اگر Local همان نسخه اصلی/فرعی را ارائه دهد، نزدیکترین نسخه پایگاه داده به محیط تولید است.