Jetpack 11.9 دکمه اشتراک گذاری را برای Mastodon اضافه می کند، طراحی داشبورد آمار را به روز می کند – WP Tavern

با افزودن URL، پنجره به‌روزرسانی می‌شود تا پیوند پست به‌طور خودکار درج شود و از حساب شما به اشتراک گذاشته شود.

جت پک 11.9 این هفته با پشتیبانی از اشتراک گذاری پست ها در Mastodon منتشر شد. دکمه جدید به خوانندگان این امکان را می دهد که روی نماد کلیک کنند تا پنجره اشتراک گذاری راه اندازی شود که از کاربر می خواهد URL کامل نمونه Mastodon را که می خواهد پست را در آن به اشتراک بگذارد وارد کند.

تیم Jetpack نیز در حال بررسی است اضافه کردن پشتیبانی Mastodon به Publicize بنابراین کاربران می توانند پست های خود را به صورت خودکار در هنگام انتشار به اشتراک بگذارند. بسیاری از افراد این ویژگی را در GitHub درخواست کرده اند و ممکن است در آینده در افزونه قرار گیرد.

این نسخه شامل بیش از دوجین رفع اشکال و به‌روزرسانی‌های سازگاری است. بررسی کنید تغییرات برای همه جزئیات در برگه توسعه در صفحه WordPress.org افزونه.


منبع: https://wptavern.com/jetpack-11-9-adds-sharing-button-for-mastodon-updates-stats-dashboard-design

Mastodon خود را می سازد اعداد استفاده در دسترس عموم از 8 مارس 2023، تعداد کل کاربران 6,487,821 است که 1,293,309 کاربر فعال در نظر گرفته شده است. بسیاری از اعضای جامعه وردپرس که به Mastodon نقل مکان کرده اند، گزارش می دهند که تعاملات با کیفیت و تعامل بالاتری نسبت به سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارند. این دکمه اشتراک گذاری جدید به پست های شما فرصت های بیشتری برای دستیابی به آن مخاطب می دهد. می توان آن را در Jetpack > Settings > Sharing در ادمین فعال کرد.

همچنین در نسخه 11.9 یک گزینه جدید سبک “همگام سازی فیلدها” در بلوک Forms گنجانده شده است که به کاربران امکان می دهد مطمئن شوند که فیلدها همان سبک ویرایش بلوک ها را حفظ می کنند.

Jetpack 11.9 همچنین طراحی داشبورد Stats را به روز می کند. به جای نمودارها و بخش‌های نوار آبی غبارآلود با ارجاع‌دهنده‌ها و صفحات و پست‌های برتر، طراحی به‌روز شده اکنون بیشتر مطابق با مارک سبز Jetpack است. دارای نکات برجسته 7 روزه در بالا است و روند نشان داده شده در مقایسه با هفت روز قبل است. رابط کاربری مدرن‌تر از نسخه قبلی است و تجربه موبایل‌پسندتری را ارائه می‌دهد. به طور پیش فرض فعال است، اما می تواند در تنظیمات برای کسانی که طراحی سنتی آمار را ترجیح می دهند غیرفعال شود.