iThemes به SolidWP – WP Tavern تغییر نام داد

کرامول گفت: “این تغییر در نام تجاری نشان دهنده تمرکز مجدد ما بر ایجاد یک پایه محکم برای هر وب سایت وردپرس است.” کل تیم ما و همچنین محصولات ما روی امنیت، پشتیبان‌گیری، نگهداری سایت و آموزش تمرکز می‌کنند، زیرا راه‌حل‌های خود را برای همه کاربران خود بهبود بخشیده و بهبود می‌بخشیم.

مت کرامول، مدیر ارشد عملیات و بازاریابی StellarWP گفت: «امروزه iThemes برای امنیت، پشتیبان‌گیری و نگهداری سایت شناخته می‌شود – هیچ یک از آنها به خوبی در نام «iThemes» معرفی نشده‌اند. “علاوه بر این، این برند تداعی کننده دوران فناوری اپل در اوایل دهه 2000 است و ما می خواهیم به آینده نگاه کنیم.”

این هفته، این شرکت رویکرد «تغییر نام تجاری در عموم» را برای به‌روزرسانی هویت خود به‌منظور هماهنگی بیشتر با پیشنهادات کلیدی iThemes – امنیت، پشتیبان‌گیری، همگام‌سازی و محصولات آموزشی آن، آغاز کرد. همه آنها به موارد زیر تغییر نام خواهند داد:

  • امنیت جامد
  • پشتیبان گیری جامد
  • مرکزی جامد
  • آکادمی جامد

تغییر نام تجاری یک کار بزرگ است، زیرا محصولات این شرکت میلیون‌ها کاربر و مقالات، وبینارها، کتاب‌های الکترونیکی و آموزش‌هایی به ارزش سال‌ها دارد. SolidWP قیمت‌گذاری مجدد ارائه می‌کند و برخی از محصولات قدیمی را در این فرآیند بازنشسته می‌کند.

این شرکت در حال حاضر قصد ندارد قیمت محصولات خود را افزایش دهد، اما کرامول گفت که آنها این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که قیمت‌ها را در صورت نیاز تنظیم کنند. iThemes همچنین در مورد محصولاتی که قرار است بازنشسته شوند با جامعه خود مشورت خواهد کرد.

iThemes، یکی از قدیمی ترین مارک های وردپرس که در اصل در اطراف محصولات موضوعی راه اندازی شد نزدیک به 15 سال پیش است تغییر نام تجاری به SolidWP. با گذشت سالها، محصولات این شرکت به طور فزاینده ای بر روی پلاگین ها متمرکز شدند، با این حال نام تجاری قدیمی آنقدر شناخته شده بود که رهبری آن به سرعت آن را تغییر نداد.

کرامول در بخش پرسش‌های متداول اعلامیه گفت: «در حال حاضر در ithemes.com محصولات زیادی را می‌بینید که یا بخشی از یک بسته هستند یا در وب‌سایت‌های دیگر به روش‌های مختلف فروخته می‌شوند. برخی از محصولات به خودی خود به رشد خود ادامه خواهند داد و برخی دیگر بازنشسته خواهند شد. ما قصد داریم فهرست کامل محصولات و بسته‌های فعلی خود را به صورت عمومی بررسی کنیم و با جامعه کار کنیم تا برنامه آینده برای هر کدام را شکل دهیم.

کرامول گفت: “ما به حمایت از همه کسانی که در صف حمایت ما قرار می گیرند با بهترین تلاش و خدمات خود ادامه خواهیم داد.” پایان عمر رسمی محصولات در حال غروب آفتاب با جامعه مورد بحث قرار می گیرد و قبل از راه اندازی کامل برند جدید ما تصمیم گیری می شود.


منبع: https://wptavern.com/ithemes-rebrands-to-solidwp