Human Made برای میزبانی AI برای رویداد وردپرس در 25 مه 2023 – WP Tavern

Human Made برای اولین بار انجمن را سازماندهی می کند هوش مصنوعی برای وردپرس کنفرانس آنلاین در 25 می 2023. زمان و برنامه هنوز اعلام نشده است اما ثبت نام باز است.

Human Made یکی از معدود تولیدکنندگان محصولات وردپرس است که با بلاک هوش مصنوعی و دستیارهای محتوا بومی گوتنبرگ آزمایش کرده است. مدیر ارشد فناوری Joe Hoyle چندین ویدیو منتشر کرد که نشان می‌دهد چگونه دستورات می‌توانند در بلوک‌های مختلف با هوش مصنوعی ادغام شده در ویرایشگر بلاک کار کنند. نمونه های اولیه او دارند پیشرفت کرد با افزودن Content Streaming که محتوا، بلوک‌ها و طرح‌بندی را در زمان واقعی ارائه می‌کند. کاربران همچنین می توانند خروجی پخش جریانی را در حین انجام آن لغو کنند تا راهنمایی های ارائه شده به هوش مصنوعی را اصلاح کنند.

این آژانس به بررسی امکاناتی که هوش مصنوعی برای این صنعت باز می‌کند دست به کار شده است و راهنمایی با عنوان «۷۶ روشی که هوش مصنوعی می‌تواند وردپرس را متحول کند» ایجاد کرده است. این سند محتوا، بازاریابی، انتشار، مهندسی، تحویل و تأثیر در شرکت را پوشش می دهد.

رویداد هوش مصنوعی مجازی برای وردپرس دارای رهبران صنعت است که در این فضا نیز چیزهایی ایجاد می کنند. WPfront.page است ردیابی بیش از سه دوجین محصول هوش مصنوعی که در چند ماه گذشته ظاهر شده اند، بنابراین هیچ کمبودی برای توسعه دهندگان وجود ندارد. برگزارکنندگان سخنرانان و جلسات بیشتری را قبل از رویداد در 25 می اعلام خواهند کرد.
منبع: https://wptavern.com/human-made-to-host-ai-for-wordpress-event-may-25-2023

شرکت‌کنندگان می‌توانند انتظار داشته باشند که دمویی از پروژه‌های هوش مصنوعی فعلی Human Made و کارهای برجسته‌ای از کارهایی که دیگران در این فضا انجام می‌دهند، ببینند. سازمان دهندگان قصد دارند در مورد تأثیر هوش مصنوعی بر صنعت وردپرس بحث کنند و پیش بینی ها و بینش ها را به اشتراک بگذارند.