Huanyi Chuang – اخبار وردپرس

اولین قدم های Huanyi در وردپرس در سال 2017 شروع شد، زمانی که او برای شرکتی کار می کرد که وبلاگ می ساخت و محتوای تبلیغاتی را برای مشتریان تولید می کرد.

هنگامی که تیم این جلسه را شروع کرد، تعداد بسیار کمتر از گروه در شهر تایپه بود، اما آنها ناامید نشدند و به تدریج جامعه محلی وردپرس را رشد دادند.

«وقتی با مشکلی در صفحات آرشیو سفارشی مواجه شدم، یک اطلاعیه ملاقات محلی در داشبورد وردپرس من نشان داده شد.

هوانی چوانگ

جامعه وردپرس به Huanyi فرصتی داد تا با مردم ارتباط برقرار کند، کنجکاوی خود را در مورد نرم افزار تغذیه کند و به حلقه افرادی بپیوندد که می تواند این علاقه را به اشتراک بگذارد.

را افراد وردپرس سریال با تشکر جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی آنها.

لوگوی HeroPress

Huanyi گفت: “من فکر می کنم بومی سازی وردپرس مهم است، زیرا مفهوم “متن باز” آن به این معنی است که مردم می توانند آزادانه به آن دسترسی داشته باشند. به گونه ای دیگر فارغ از انحصار علم و گفتار. برای دستیابی به آن، مهم است که مردم بتوانند با زبان خود به آن دسترسی داشته باشند.

«وقتی با مشکلی در صفحات آرشیو سفارشی مواجه شدم، یک اطلاعیه ملاقات محلی در داشبورد وردپرس من نشان داده شد. این ارتباط اولیه من با جامعه محلی بود.

مجموعه مردم وردپرس برخی از داستان‌های الهام‌بخش را به اشتراک می‌گذارد که چگونه زندگی مردم می‌تواند از طریق وردپرس و شبکه جهانی مشارکت‌کنندگان آن برای بهتر شدن تغییر کند.

Huanyi تصویر نشسته در داخل یک سازند صخره ای.

کشف وردپرس و مزایای تم های کودک

در ابتدا، او فکر می کرد که ملاقات ها فرصتی برای یافتن مشتریان جدید است و کارت ویزیت خود را به هر رویدادی می برد. با این حال، او به زودی متوجه شد که این رویدادها به او فرصتی برای دوستیابی و به اشتراک گذاشتن دانش را می دهد.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مری باوم (@مریباوم)، مهر بالا (@مهر)، کلویی برینگمن (@سیبرینگمن)، سورندرا تاکور (@استاکور)، ادیب مالک (@adeebmalik) برای تحقیق، مصاحبه و مشارکت در این مقاله ویژه.

به همین دلیل است که او امروز روی پلاگین ها کار می کند و دیگران را تشویق می کند تا پلاگین ها را بومی سازی کنند. او معتقد است بومی‌سازی نرم‌افزار پایه و اساس گسترش جامعه وردپرس است، زیرا به مردم امکان می‌دهد به زبانی که به آن صحبت می‌کنند، آزادی خود را منعطف کنند!

“محلی سازی پایه و اساس گسترش جامعه وردپرس است زیرا به افرادی که از زبان های مختلف استفاده می کنند برای دسترسی به پروژه کمک می کند و مانع درک نحوه کارکرد کارها را کاهش می دهد.”

داستان ها را به اشتراک بگذارید

Huanyi معتقد است وردپرس قدرت شکستن موانع بین طراحان، مدیران پروژه، توسعه دهندگان، بازاریابان، نویسندگان و ناشران را دارد. در تایوان، او گفت وردپرس «یک پروتکل مشترک» است که به افراد همه این رشته‌ها اجازه می‌دهد راحت‌تر از همیشه با هم کار کنند و با هم ارتباط برقرار کنند.

آنها الگویی از “سازمان دهندگان متعدد” ایجاد کردند که حجم کار را گسترش داد و دوستی ها را افزایش داد.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/people-of-wordpress-huanyi-chuang/

در سال 2018، او با پیوستن به Taoyuan Meetup در تایوان، به عنوان یک سازمان دهنده قدم برای کمک گذاشت. او چندین نقش را در تیم برگزارکننده بازی کرد و احساس استقبالی که در هر موقعیتی داشت، او را تشویق کرد که بیشتر درگیر شود.

«ارتباط با جلسات و از جلسات با ارزش ترین بخش جامعه است. داشتن این دوستان باعث می شود اطلاعات بیشتری جمع آوری کنم. ما اطلاعات را به اشتراک می گذاریم و از اطلاعات دیگران بهره می بریم و به این ترتیب اعتماد بیشتری نسبت به یکدیگر پیدا می کنیم. با چنین اعتباری، ما عمیق‌تر به اشتراک می‌گذاریم و روابط عمیق‌تری ایجاد می‌کنیم.»

هوانی چوانگ

رفتن به اولین جلسه او و سپس درگیر شدن با WordCamps بود که کل رابطه Huanyi با وردپرس را تغییر داد.

Huanyi که در یک گردش تصویر شده است، در کنار یک ماشین سفید ایستاده است.

او به یاد می آورد که با دوستان جدیدی از زمینه های مختلف و کشورهای دیگر ملاقات کرده است که به او احساس موفقیت زیادی می دهد و اشتیاق او را برای شرکت در اجتماع تقویت می کند.

قبل از همه‌گیری، جلسه هر ماه برگزار می‌شد و به دومین گردهمایی بزرگ در تایوان تبدیل می‌شد. Huanyi همچنین به عنوان سازمان دهنده WordCamp Taipei 2018 در تیم سخنران و سازمان دهنده اصلی به جامعه وردپرس کمک کرد. WordCamp تایوان 2021.

پس چرا باید به جامعه بپیوندید؟

او به سازماندهی رویدادهای آنلاین در مورد قبلی کمک کرده است روز ترجمه وردپرس مناسبت ها.

با تشکر از شما @no249a002 برای به اشتراک گذاشتن ماجراهای خود در وردپرس.

هنگامی که Huanyi با سایت مشتری مشکل داشت، به جلسات وردپرس نزدیک محل زندگی خود نگاه کرد. تایپه برای کمک به یافتن راه حل ها