Gutenberg 13.9 میانبر جدیدی را برای قرار دادن متن انتخابی در نقل قول اضافه می کند – WP Tavern

این یک ویژگی هوشمندانه است که معمولاً توسط IDE هایی مانند IntelliJ و PyCharm پشتیبانی می شود. اگرچه بسته بندی با نقل قول رایج ترین مورد استفاده برای این نوع میانبر است، اما از بسته بندی انتخاب با یک تیک برگشتی نیز پشتیبانی می کند (`)، که به‌جای جایگزینی انتخاب با تیک برگشتی، به‌طور خودکار آن را در یک برچسب کد قرار می‌دهد. ون دورپ این را در روابط عمومی با گیف:

میانبر جدید مورد علاقه من Block Editor امکان قرار دادن متن انتخاب شده در نقل قول است. متن را انتخاب کنید و “، ” یا ” را فشار دهید.

آیا انتخاب یک جمله یا پاراگراف و فوراً با ضربه زدن بر روی کلید نقل قول با نقل قول پیچیده نمی شود؟ این یک ویژگی کوچک سرگرم کننده است که در آن گنجانده شده است گوتنبرگ 13.9 تغییرات ماه گذشته با هیاهوی بسیار کم:

میانبر جدید یک ویژگی متنی غنی است که توسط Ella van Durpe committer هسته وردپرس با حمایت Automattic ارائه شده است. به روشی مشابه کار می کند که چسباندن پیوند روی انتخاب متن را به‌جای جایگزین کردن، به‌طور خودکار پیوند می‌دهد، ویژگی که هفت سال پیش وجود داشت و او نیز روی آن کار می‌کرد.

ونتورا به این نتیجه رسید که ارزش آزمایش را دارد، اما پیشنهاد کرد که شخصیت‌های بیشتری به صورت تدریجی اضافه شوند تا اعلان‌های ویژگی‌ها روی آن‌هایی که مطمئن‌تر هستند تمرکز کنند «بدون آن‌هایی که می‌توانند باعث آسیب رساندن به ویژگی شوند». احتمالاً به همین دلیل است که در پست انتشار برجسته نشده است.

میانبر نقل قول های جدید از توجه من دور شد تا اینکه دمو ویدیویی سریع جورج مامداشویلی را در توییتر دیدم:

متن غنی: میانبرهای کاراکتر را برای انتخاب بسته بندی اضافه کنید. (42469)