Gravatar ویژگی های پرداخت جدید را برای پروفایل ها اضافه می کند – WP Tavern

حساب های پرداخت به عنوان پیوندهایی نشان داده می شوند که بازدیدکنندگان می توانند روی آنها کلیک کنند. کاربران همچنین می‌توانند پیوندهایی به آدرس‌های کیف پول ارزهای دیجیتال، از جمله بیت‌کوین (BTC)، لایت‌کوین (LTC)، Dogecoin (DOGE)، اتریوم (ETH)، XRP و Cardano (ADA) نمایش دهند.

یکی از نمایندگان Automattic به Tavern گفت: “ما در حال حاضر روی یک برنامه Gravatar کار نمی کنیم، اما این چیزی است که در حال بررسی آن هستیم.”

گراواتار این هفته اعلام کرد که دارد ویژگی های پرداخت جدید را برای پروفایل ها راه اندازی کرد. کاربران این امکان را دارند که پیوندهایی برای PayPal، Venmo و Patreon اضافه کنند. تیم Gravatar به دنبال اضافه کردن Cash App و ارائه دهندگان بیشتر در آینده است.

Gravatar توسط Slack، Atlassian (صاحب Jira و Trello)، GitHub، Stack Overflow و Disqus استفاده می شود و روزانه میلیون ها درخواست را ارائه می دهد. یکی دیگر از کاربران اصلی OpenAI است که تصاویر Gravatar کاربران را هنگام چت با ChatGPT نمایش می دهد. سرویس هم هست با هر نصب وردپرس یکپارچه شده استو یکی از نمایندگان Automattic تأیید کرد که هیچ برنامه ای برای تغییر این موضوع وجود ندارد.

پس از بازنشستگی برنامه Selfies، مقداری از کد وارد Jetpack شد و اکنون بخشی از برنامه است. کاربران Jetpack می توانند اطلاعات پروفایل Gravatar و عکس آواتار خود را در داخل برنامه مدیریت کنند.


منبع: https://wptavern.com/gravatar-adds-new-payment-features-for-profiles

تا دیروز، وبلاگ گراواتار (آواتار به رسمیت شناخته شده جهانی) به مدت نه سال خاموش بود. آخرین پست وقایع چگونگی ایجاد یک برنامه Gravatar که به نوعی به یک برنامه Selfies تبدیل شد، تیم را شرح می دهد. ارتباط پس از آن خاموش شد، اگرچه حساب توییتر گهگاه پست هایی را منتشر می کرد.

در تلفن همراه، نمایه‌ها با دکمه‌های جدید «ارسال پول» و «اشتراک‌گذاری نمایه» ظاهر می‌شوند. هر نمایه کد QR منحصر به فرد خود را دارد که می توان آن را کپی و به اشتراک گذاشت.

این سرویس تبدیل به «کارت ویزیت دیجیتال شخصی» شده است که در آن کاربران می‌توانند به اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی پیوند بزنند که به ایجاد هویت آنلاین کمک می‌کنند.

Automattic گزارش داد که این شرکت هیچ گونه پرداختی را که از طریق پیوندهای Gravatar ارسال می شود، دریافت نمی کند و با هیچ یک از ارائه دهندگان پرداخت نیز مشارکت مالی ندارد. این شرکت همچنین هیچ دیدی نسبت به تراکنش‌هایی که از طریق پیوندهای پرداخت Gravatar انجام می‌شوند ندارد.

نمایه‌ها را می‌توان با یک تصویر پس‌زمینه، گالری عکس، پیوندهای اجتماعی و پیوندهایی به خدمات تأیید شده سفارشی کرد.

در طول نه سال گذشته، تیم کوچک Gravatar ظاهر صفحات نمایه را بهبود بخشیده است، خدماتی را اضافه می‌کند که می‌توان آنها را تأیید کرد، برای بهبود هش و امنیت داده‌ها و حفظ زیرساخت مورد نیاز برای ذخیره و ارائه بسیاری از تصاویر و نمایه‌ها تلاش می‌کرد.