Equalize Digital Raises Pre-Seed Funding for Expandibility Accessibility Checker Development Plugin – WP Tavern

هیندز گفت که ویژگی‌هایی که تیم او مورد هدف قرار می‌دهند، در مقایسه با سایر راه‌حل‌های موجود SaaS، این است که این افزونه را به یک ابزار حسابرسی دسترسی رقابتی‌تر تبدیل کند.

ویژگی‌های دیگری که ما در نقشه راه داریم شامل اسکن و گزارش در صفحات بایگانی برای پست‌ها و طبقه‌بندی‌ها، اسکن بهبود یافته سایت‌های غیرانگلیسی، و توانایی تسترهای دسترسی برای ثبت مشکلاتی است که در طول ممیزی دسترسی دستی یافت می‌شوند.

Equalize Digital، یک شرکت مشاوره و محصولات دسترسی وردپرس، دارای مقدار نامعلومی از بودجه اولیه دریافت کرد از Emilia Capital، شرکت سرمایه گذاری متعلق به Joost de Valk و Marieke van de Rakt. این سرمایه گذاری برای تسریع رشد Equalize Digital استفاده خواهد شد افزونه Accessibility Checker، ابزاری برای ممیزی وب سایت ها برای خطاهای دسترسی WCAG، ADA و بخش 508.

هیندز گفت که از یافته های اخیر دلگرم شده است نظرسنجی نوار مدیریت از متخصصان وردپرس، که نشان می دهد 76.9٪ گزارش داده اند که در حال تلاش برای بهترین شیوه ها در مورد دسترسی به وب سایت هستند که نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. با سرمایه گذاری جدید، Equalize Digital می تواند بازاریابی بیشتری برای افزایش آگاهی و پذیرش ابزارهای خود انجام دهد.

طبق گفته پلاگین Accessibility Checker در حال حاضر تقریباً 2000 نصب فعال دارد آمار WordPress.orgو ارتقاهای تجاری درصد کمی از درآمد فعلی Equalize Digital را تشکیل می دهند.

ما تصمیم گرفتیم که یک سرمایه گذار بیاوریم زیرا هدف نهایی ما این است که محصول بخش قابل توجهی از درآمد ما را تشکیل دهد. رشد سریع محصولی که هنوز خودپایدار نیست، چالش برانگیز است، بنابراین به دنبال سرمایه‌گذاران می‌گردیم. این وجوه به ما این امکان را می‌دهد که اعضای تیم تمام وقت داشته باشیم که ویژگی‌های جدید ایجاد کنند و همچنین در بازاریابی، آموزش و فروش بیش از آنچه در زمان راه‌اندازی ممکن بود سرمایه‌گذاری کنیم.»

Hinds گفت: «در نهایت من می‌خواهم در طول ساخت وب‌سایت به همان شیوه‌ای که سئو است، دسترسی‌پذیری در نظر گرفته شود، و امیدواریم که افزونه ما در این امر مرکزیت داشته باشد». به همین دلیل است که نسخه رایگان افزونه ما بسیار پر امکانات تر از افزونه های مشابه است. سایر ابزارهای دسترسی برای مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان بسیار گران هستند. ما قصد داریم ابزاری بسازیم که تست دسترسی را برای همه در دسترس قرار دهد.”


منبع: https://wptavern.com/equalize-digital-raises-pre-seed-funding-for-expanding-accessibility-checker-plugin-development

هیندز گفت: «تمرکز ما در حال حاضر این است که گزارش‌هایمان را برای کاربران فنی کمتر قابل درک کنیم. «نسخه اصلی بعدی قابلیتی است که به افراد امکان می‌دهد روی دکمه کلیک کرده و عناصر را در قسمت جلویی وب‌سایت برجسته کنند، که یافتن عنصری را که مشکل را پرچم‌گذاری می‌کند بدون نیاز به تفسیر قطعه کد آسان‌تر می‌کند.

امیلیا کاپیتال اکنون مالک بخشی از شرکت است، اگرچه به صاحبان آن کرسی در هیئت مدیره داده نشد. امبر هیندز، بنیانگذار و مدیر اجرایی Equalize Digital گفت که آنها به عنوان مشاور خدمت خواهند کرد و در برنامه ریزی استراتژیک، به ویژه در زمینه بازاریابی و توسعه افزونه، نقش خواهند داشت.

Hinds گفت: «ما MVP اولیه را در سال 2020 با وام SBA ساختیم و از آن زمان این افزونه توسط سود بخش خدمات کسب و کار ما بوت استرپ شده است. «من و شریکم استیو زمان خود را بین کار مشتری و کار بر روی افزونه تقسیم کرده ایم.