Envato استودیو Envato را در یک اطلاعیه کوتاه تعطیل می کند، ارائه دهندگان خدمات طولانی مدت Jilting – WP Tavern


Envato، شرکت دارایی های دیجیتال مستقر در استرالیا، اعلام کرد در حال خاموش شدن است استودیو انواتو، پلتفرم آزاد جامعه آن، و بیست 20، یک وب سایت عکس استوک. این شرکت همچنان کمربند خود را محکم می کند و پس از آن بر روی محصولات جدیدتر تمرکز می کند 100 نفر از 700 کارمند خود را اخراج کردبا اشاره به درگیری های جهانی و تورم.

هیچام آسی، مدیرعامل Envato به The Australian Financial Review گفت: «ما در تمام این محصولاتی که ایجاد کرده بودیم خیلی نازک بودیم.

همه آنها محصولات خلاقانه ای هستند، اما برخی از آنها قدیمی تر با پلتفرم های قدیمی هستند، در حالی که برخی جدیدتر هستند و واقعاً خوب پیش می روند. ما می‌خواستیم روی محصولات آینده‌مان که واقعاً خوب پیش می‌روند تمرکز کنیم.»

جدیدترین شرکت به روز رسانی نشان داد که Envato در حال تغییر روی تمرکز است بازار انواتو، عناصر Envato، و آن را قرار دهید، ابزاری برای ایجاد دارایی های برندسازی و بازاریابی و در عین حال حذف تدریجی سایر محصولات. این هفته جامعه Envato متوجه شد که این پلتفرم‌های قدیمی شامل Envato Studio و Twenty20 هستند.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات Envato Studio که از زمان راه اندازی آن در سال 2014 بیش از 230,000 شغل را تکمیل کرده اند، با تعجب متوجه شدند که Envato کمتر از دو ماه قبل از بسته شدن سرویس در 21 اوت به آنها اخطار می دهد. ارائه دهندگان نمایه های خود را با نظرات مثبت برای کار آنها بر روی پروژه های خلاقانه – همه چیز از طراحی لوگو تا سفارشی سازی وردپرس.

ارائه دهنده سفارشی سازی اکسپرس WonderArt: “این فقط یک خبر بد نیست – برای من و همه کسانی که Envato Studio را به عنوان منبع درآمد اصلی می دانند، یک خبر تکان دهنده است.” گفت.

«چگونه اکنون خانواده ام را اداره می کنم، زمان زیادی طول می کشد تا دوباره کسب درآمد در بازارم شروع شود. می‌دانید که تأیید کالا در حال حاضر چقدر سخت است و فروش تضمینی نیست. من از این تصمیم بسیار ناامید هستم.»

بعد از اینکه Envato سرمایه گذاری روی پلتفرم را متوقف کرد و مشتریان و سفارشات جدید در حال کاهش بودند، برخی نوشته های روی دیوار را دیدند. دیگرانی که استودیو Envato منبع اصلی درآمد آنها بود، شوکه شده و در تلاش هستند تا در مدت کوتاهی راهی جدید برای حمایت از خود بیابند.

“بسیاری از ما برای امرار معاش به درآمد ثابت از خدمات سریع السیر متکی هستیم، بنابراین واقعاً در مورد من، چنین تعطیلی ناگهانی و بی ملاحظه روی من بسیار تأثیر می گذارد و ضربه شدیدی به من وارد می کند، به خصوص که من دو فرزند خردسال و یک خانواده دارم که باید ادامه بدهم. پشتیبانی، به‌علاوه صورت‌حساب‌هایی که همچنان وارد می‌شوند، کاربر touringxx گفت.

“با هزاران کار انجام شده از سوی من (1733+) و رضایت 100٪ خریدار، من تلاش و صبر زیادی را برای ایجاد و حفظ آن شهرت در طول سال ها انجام داده ام تا اکنون آن را به سادگی ناپدید کنم که گویی بی ارزش است. ”

پس از سال‌ها سرمایه‌گذاری در ساخت پروفایل‌های خود و ارائه خدمات به مشتریان، چندین ارائه‌دهنده خدمات Envato Studio قبل از بستن پلتفرم زمان بیشتری را التماس کردند.

یکی از کاربران Nofomsok گفت: “این یک تصمیم خوب و منصفانه در میانه یک بحران اقتصادی نیست، ما 8 تا 9 سال یا بیشتر وقت خود را در اینجا سپری کرده ایم، باید قبل از بستن پلت فرم زمان بیشتری بدهید.” گفت. “این عادلانه نیست.”

با کمتر از دو ماه اخطار تعطیلی پلتفرم، بسیاری از شرکت کنندگان در بحث گفتند که احساس می‌کنند این انتقال خیلی ناگهانی بوده است. آنها شش ماه برای آماده شدن برای این تغییر و همچنین ایجاد یک نسخه ثابت و فقط خواندنی از پلتفرم را پیشنهاد کردند که در آن مشتریان می توانند از طریق ارائه دهندگان خدمات جستجو کنند و از طریق نمایه های خود برای آنها پیام ارسال کنند.

باورنکردنی است که چگونه انواتو حداقل در مورد این موضوع اظهار نظر نمی کند، ما منتظریم که از آنها بشنویم آیا این رفتاری است که ما سزاوار سال های پرتلاش هستیم؟ @jassdesigngroup گفت.

“ما افراد واقعی با خانواده هستیم، نه فقط اعداد.”

Envato در نهایت پاسخ داد و نشان داد که آنها به بازخورد گوش می دهند اما به تمدید جدول زمانی برای خاموش کردن پلت فرم اشاره نکرد.

یکی از نمایندگان Envato اظهار داشت: “ما در حال ایجاد راه حلی هستیم که امیدواریم به بررسی استودیو شما کمک کند.”

این ملاحظات اضافی ممکن است برای کسانی که تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد دارند خیلی دیر باشد.

hibiscustechno “این یک تصمیم تجاری است که به شما بستگی دارد.” نظر داد. اما این انتقال پیام بزرگی را به اعضای خلاق ThemeForest منتقل می‌کند، «هی بچه‌ها، امروز همه با هم سوختیم، شما نویسندگان وقت دارید که با فروش محصولاتتان با استفاده از وب‌سایت خود، به جای دادن کمیسیون دلاری، خودتان را نجات دهید. پلت فرم و مشتریان را با خود نگه دارید.’


منبع: https://wptavern.com/envato-to-shut-down-envato-studio-on-short-notice-jilting-longtime-service-providers