ElasticPress 4.4.0 صفحه گزارش وضعیت جدید و سفارشی سازی الگوی نتایج فوری را اضافه می کند – WP Tavern

یکی دیگر از ویژگی های برجسته این نسخه، توانایی آن است قالب را برای نتایج فوری سفارشی کنید. به توسعه دهندگان یک قلاب جاوا اسکریپت برای جایگزینی مؤلفه مورد استفاده برای ارائه نتایج جستجو در Instant Results می دهد. ویژگی نتایج فوری در ماه مارس معرفی شد با قابلیت سفارشی سازی محدود یک روش جستجوی جدید را بر محتوای صفحه اضافه کرد که سبک های سایت را به ارث می برد. توسعه‌دهندگان می‌توانند ظاهر را تنظیم کرده و جنبه‌ها را در معرض نمایش بگذارند، اما این به‌روزرسانی جدید به آنها کنترل کل قالب را می‌دهد.

10up منتشر شد نسخه 4.4.0 از الاستیک پرس، افزونه جستجوی پیشرفته آن است که سرعت جستجو را افزایش می دهد و در عین حال بار روی سایت های وردپرس را کاهش می دهد. این افزونه مبتنی بر Elasticsearch است و توسط مشتریان سرویس ElasticPress.io (یک راه حل SaaS) و همچنین کسانی که نمونه Elasticsearch خود را میزبانی می کنند استفاده می شود.

یکی دیگر از به روز رسانی های کوچک اما مفید در این نسخه، توانایی است یک پست خاص را از جستجو حذف کنید. این به صاحبان سایت کمک می کند تا تجربه جستجو را بیشتر سفارشی کنند تا فقط نتایج مورد نظر را ارائه دهند.

توجه داشته باشید که با شروع ElasticPress 5.0.0، آن را منتشر کنید Users ویژگی به آزمایشگاه های الاستیک پرس افزونه این Terms و Comments ویژگی‌ها در ElasticPress باقی می‌مانند، اما تنها در صورتی در دسترس خواهند بود که از طریق کد فعال شوند.

لیست کامل به‌روزرسانی‌ها و رفع اشکال‌ها در GitHub را در بخش بررسی کنید تغییرات ثبت شده برای 4.4.0.


منبع: https://wptavern.com/elasticpress-4-4-0-adds-new-status-report-page-and-instant-results-template-customization

توسعه دهندگانی که از این افزونه استفاده می کنند باید به اطلاعیه ای که در این نسخه در مورد انتقال ویژگی کاربران به پلاگین ElasticPress Labs که دارای ویژگی های آزمایشی بیشتری است توجه داشته باشند:

این به‌روزرسانی یک صفحه جدید «گزارش وضعیت» با اطلاعاتی در داشبورد اضافه می‌کند که می‌تواند برای عیب‌یابی ElasticPress و محتوای همگام‌سازی شده مفید باشد. رابط کاربری از اجزای گوتنبرگ برای بخش های جمع شونده استفاده می کند. نسخه 4.4.0 یک عملکرد ثبت پرس و جو جدید را معرفی می کند که پرس و جوهای ناموفق را ذخیره می کند (تا 5 مورد در 24 ساعت گذشته) و در صورت شناسایی پرس و جوهای ناموفق، یک اخطار مدیر نمایش می دهد. درخواست های ناموفق در صفحه جدید گزارش وضعیت نمایش داده می شوند.