Easy Digital Downloads 3.1 10 بلوک اصلی جدید اضافه می کند، خلاصه های ایمیل را معرفی می کند – WP Tavern

مهم است که توجه داشته باشید که بلوک جدید Checkout در نسخه بتا منتشر شد. هنوز به طور پیش فرض برای فروشگاه های جدید روشن نشده است. کاربرانی که می‌خواهند بلوک را آزمایش کنند متوجه خواهند شد که EDD برخی از فیلدها را برای بهبود تبدیل‌ها مرتب کرده است، تشخیص بافت کاربر را بهبود داده است (فقط فیلدهای ضروری را به کاربران نشان می‌دهد)، و انتخابگر روش پرداخت را دوباره طراحی کرده است.

چند تغییر قابل توجه دیگر در نسخه 3.1 شامل موارد زیر است:

  • تنظیم جدید برای ملزم به ورود کاربران برای دانلود فایل ها
  • صفحه موفقیت به صفحه تأیید تغییر نام داده شد تا آن را از رسید متمایز کند
  • نماهای دقیق تر و گزینه های فیلتر برای گزارش ها
  • کلیدهای reCAPTCHA به دانلودها » تنظیمات » متفرقه اضافه شد تا کاربران بتوانند به طور خودکار reCAPTCHA را برای رمز عبور گم شده و فرم های ثبت نام فعال کنند
  • گزینه های رنگی جدید برای دکمه های خرید
  • لینک جدید “مشاهده رسید” در جدول سفارشات

این بلوک ها صاحبان فروشگاه ها را قادر می سازند تا کارهای بیشتری نسبت به پیشینیان کد کوتاه خود انجام دهند. اگرچه کدهای کوتاه هنوز کار می کنند، نسخه های بلوک امکان سفارشی سازی بسیار آسان تر با رابط کاربری بهتر را فراهم می کنند. یکی از نمونه های موجود در اعلامیه بلوک تاریخچه سفارش است. کد کوتاه سابقه خرید قبلی یک جدول ساده از سفارش‌ها را خروجی می‌دهد، اما بلوک تاریخچه سفارش جدید دارای نمای سبک کارت است و به کاربران امکان می‌دهد به راحتی تعداد ستون‌ها و تعداد سفارش‌های نمایش داده شده در هر صفحه را تغییر دهند.

Easy Digital Downloads (EDD) پس از چندین نسخه تعمیر و نگهداری و آخرین نسخه اصلی در جولای، امروز یک نسخه بزرگ منتشر کرد. نسخه 3.1 10 بلوک اصلی جدید را برای کاربرانی که وردپرس 5.8 یا جدیدتر را اجرا می کنند، معرفی می کند:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wptavern.com/easy-digital-downloads-3-1-adds-10-new-core-blocks-introduces-email-summaries

خلاصه ایمیل یک ویژگی جدید برای صاحبان فروشگاه در نسخه 3.1 است. این یک ایمیل هفتگی یا ماهانه با به‌روزرسانی فروشگاهی که شامل معیارهایی مانند درآمد ناخالص و خالص، مشتریان جدید و میانگین مقدار سفارش است، به سرپرست یا سایر گیرندگان سفارشی ارسال می‌کند. همچنین می توان آن را در ادمین غیرفعال کرد.

دانلود دیجیتال آسان بر روی بیش از 50000 سایت وردپرس نصب شده است. این افزونه ده ساله به تکامل خود ادامه می دهد و به ابزاری سازگارتر برای فروش محصولات دیجیتال تبدیل می شود. بررسی کنید اعلامیه برای بازدید کامل از تمام بلوک های جدید و قابلیت های آنها پست کنید.