Duplicator به خانواده محصولات WPBeginner خوش آمدید

بنابراین در سال 2020، سرانجام تصمیم گرفتم با باب و کوری (از بنیانگذاران Duplicator) تماس بگیرم تا ببینم آیا آنها علاقه مند به پیوستن به Awesome Motive هستند یا خیر. دلیل اینکه Duplicator را انتخاب کردم این بود که بارها از آن برای مهاجرت‌های مختلف وب‌سایت خود استفاده کرده‌ام و همیشه مطمئن‌ترین راه‌حل بود، به‌ویژه زمانی که با مهاجرت‌های پیچیده سروکار داشتیم.

اگر پیشنهاداتی در مورد ویژگی هایی دارید که می خواهید در افزونه Duplicator ببینید، لطفاً با ارسال پیامی از طریق فرم تماس WPBeginner به ما اطلاع دهید.

برای توسعه‌دهندگان و آژانس‌ها، Duplicator با ایجاد سایت‌های از پیش پیکربندی شده‌ای که می‌توانید به سرعت تنها با چند کلیک آن‌ها را راه‌اندازی کنید، به حذف دوباره کاری‌ها کمک می‌کند. به جای پیکربندی دستی مضامین و پلاگین های مشابه، کافی است یک سایت را پیکربندی کنید و آن را در یک بسته Duplicator قرار دهید. بسته را نصب کنید تا یک سایت از پیش پیکربندی شده در هر مکان که می خواهید ایجاد کنید!

ناگفته نماند که در آموزش های متعدد WPBeginner در مورد آنها نوشته ایم، بنابراین می دانید که من از طرفداران این محصول هستم.

همانطور که می دانید، هدف من در Awesome Motive & WPBeginner کمک به رشد کسب و کارهای کوچک و رقابت با افراد بزرگ است. نرم افزار ما امروزه قدرت بیش از 21 میلیون وب سایت را دارد و به شکل دهی وب برای میلیاردها نفر در سراسر جهان کمک می کند.

کار ما تازه شروع شده است.

چیزی که Duplicator را متمایز می کند این است که هم آسان و هم قدرتمند است.

من معتقدم که راه حل قابل اعتماد پشتیبان گیری از وب سایت بخش مهمی از هر وب سایت است زیرا به شما کمک می کند در صورت بروز مشکل از وب سایت خود محافظت کنید.

همانطور که می‌دانید، هر سال یک نظرسنجی از WPBeginner برای خوانندگان انجام می‌دهم که در آن پیشنهادات شما را در مورد آموزش‌های جدیدی که باید بنویسیم، پلاگین‌هایی که باید بسازیم، ویژگی‌های جدیدی که باید به افزونه‌های موجود اضافه کنیم و غیره می‌خواهم.

و من مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به شما و اکوسیستم بزرگتر وردپرس / وب برای سالهای آینده هستم.

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner


منبع: https://www.wpbeginner.com/news/welcome-duplicator-to-the-wpbeginner-family-of-products/

شما همچنین می توانید استفاده کنید نسخه رایگان Duplicator برای شروع.

داستان پس زمینه – چرا Duplicator؟

واقعاً مال شما

این دو بنیانگذار به تیم ملحق نخواهند شد زیرا می خواهند به فصل بعدی زندگی خود بروند، اما کل تیم Duplicator در سفر پیش رو به ما خواهند پیوست و من بسیار هیجان زده هستم که در کنار آنها برای ساختن کار کنم. ویژگی هایی که شما خواسته اید

جدای از آن، می‌توانید نصب‌کننده را با لوگوی خود علامت‌گذاری کنید و تعداد زیادی قلاب توسعه‌دهنده برای سفارشی‌سازی بیشتر ارائه می‌شود.

و به همین دلیل است که من از پیوستن Duplicator به خانواده AM بسیار هیجان زده هستم.

به همین دلیل است که بیش از 1500000 مالک و توسعه‌دهنده وب‌سایت هوشمند از Duplicator برای پشتیبان‌گیری یا انتقال وب‌سایت‌ها و در عین حال صرفه‌جویی در زمان استفاده می‌کنند.

خوب، سال 2020 برای همه سال دیوانه کننده ای بود، بنابراین زمان بندی برای خرید مناسب نبود، اما با این وجود ما در تماس ماندیم. به سرعت تا سال 2022، ما به توافق رسیدیم که Duplicator به خانواده محصولات WPBeginner بپیوندد.

WPBeginner و Awesome Motive بدون شما اینجا نبودند، و من فقط می خواهم بگویم که چقدر از همه شما قدردانی می کنم.

تکثیر کننده یک افزونه پشتیبان گیری و مهاجرت سایت وردپرس با رتبه برتر است. بیش از 1500000 مالک وب سایت هوشمند از Duplicator برای تهیه نسخه پشتیبان مطمئن و ایمن از وردپرس برای محافظت از وب سایت های خود استفاده می کنند. علاوه بر پشتیبان‌گیری، می‌توانید از Duplicator نیز برای انتقال آسان وب‌سایت خود از یک میزبان به میزبان دیگر در عرض چند دقیقه استفاده کنید.

Duplicator به خانواده محصولات WPBeginner خوش آمدید

مقدمه ای بر Duplicator – مروری سریع

همچنین می توانید از Duplicator برای انتقال و بازیابی وب سایت خود از یک ارائه دهنده میزبانی به دیگری یا حتی از سرور محلی به زنده استفاده کنید.

چه مالک یک کسب و کار کوچک یا یک توسعه دهنده باشید، فکر می کنم می خواهید Duplicator را انتخاب کنید تا از وب سایت خود با پشتیبان های امن مطمئن محافظت کنید و زمانی که به دنبال تغییر میزبان هستید، وب سایت خود را به راحتی انتقال دهید.

این واقعاً یک تغییر دهنده بازی خواهد بود!

این نرم افزار دارای تمام ویژگی های پشتیبان گیری قدرتمندی است که شما نیاز دارید از جمله فایل های وردپرس کامل و پشتیبان گیری از پایگاه داده، پشتیبان گیری برنامه ریزی شده، نقاط بازیابی برای امکان بازگشت سریع، رمزگذاری بایگانی برای افزایش امنیت، و ادغام با تمام پلتفرم های ذخیره سازی ابری محبوب مانند Amazon S3، Dropbox. ، Google Drive، Microsoft OneDrive، FTP / SFTP و هر سرویس ذخیره سازی سازگار با S3 مانند Wasabi و غیره.

یکپارچه سازی پشتیبان گیری ابری Duplicator

توجه داشته باشید: آیا می خواهید به تیم راه دور ما بپیوندید تا روی چیزی عالی کار کنید و تأثیر بگذارید؟ استخدام می کنیم. بیایید در کنار من کار کنید و به شکل دادن به آینده وب کمک کنید.

بعد چه می آید؟

چه مالک یک کسب و کار کوچک یا توسعه دهنده باشید، من به شدت توصیه می کنم Duplicator را به جعبه ابزار وردپرس خود اضافه کنید.

من مشتاقانه منتظر هستم که این ایده ها به زندگی تبدیل شوند.

توسعه دهندگان و آژانس های هوشمند از Duplicator به عنوان ابزار ترجیحی خود استفاده می کنند زیرا همیشه قابل اعتماد است و حتی به ساده سازی مهاجرت های پیچیده وب سایت کمک می کند.

Duplicator - نصب کننده وردپرس از پیش پیکربندی شده با نام تجاری برای آژانس ها و توسعه دهندگان

امروز، بسیار هیجان‌زده هستم که به اشتراک بگذارم Duplicator در حال پیوستن است انگیزه عالیو اکنون بخشی از خانواده محصولات WPBeginner هستند.

در چند سال گذشته، تعداد درخواست‌های ما برای ایجاد یک افزونه پشتیبان‌گیری و مهاجرت وردپرس برای مبتدیان افزایش یافته است.

تکثیر کننده محافظت از وب سایت های خود با پشتیبان گیری ابری قابل اعتماد و ایمن را برای صاحبان وب سایت آسان می کند. می‌توانید از آن برای ایجاد نسخه‌های پشتیبان وردپرس دستی یا برنامه‌ریزی‌شده و ذخیره آن‌ها در هر سرویس ابری مانند Google Drive، Dropbox، Amazon S3 و غیره استفاده کنید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم.

وقتی صحبت از مهاجرت سایت وردپرس به میان می آید، Duplicator واقعاً از رقبا متمایز است. دارای جادوگر مهاجرت آسان، نصب کننده ساده، جستجو و جایگزینی سفارشی، پشتیبانی از وب سایت های بزرگتر و میزبانی مدیریت شده، واردات سرور به سرور، توانایی انتقال چند سایت وردپرس به مستقل یا بالعکس، پشتیبانی از پایگاه داده مشترک و موارد دیگر.

با افزونه Duplicator به راحتی وب سایت های وردپرس را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید

ما فهرست گسترده ای از ایده ها و نقشه راه ویژگی ها را از بازخوردهایی داریم که شما، مخاطبان WPBeginner، در نظرسنجی با ما به اشتراک گذاشته اید.