Daniel Kossmann – اخبار وردپرس

دانیل گفت: «این تصمیم به من این امکان را داد که حتی عمیق‌تر در سیستم فرو بروم و راه‌حل‌های بهتر و سریع‌تری برای مشتریانم ایجاد کنم.

او افزود: “بزرگترین توصیه من برای کسانی که شروع به همکاری در وردپرس کرده اند این است که با یک گام کوچک شروع کنند، شاید یک باگ آسان را حل کنند یا یک اشتباه تایپی را برطرف کنند، و یک روال برای کار مداوم روی آن ایجاد کنند، مانند یک ساعت در آخر هفته. ”

دانیل چندین دوستی پایدار برقرار کرده است، از طریق شرکت در رویدادهای اجتماعی، ارجاعات حرفه ای دریافت کرده است، و از حرفه ای برخوردار است که همچنان تنوع و چیزهای جدیدی برای یادگیری دارد.

این جلسه کوریتیبا به شکوفایی خود ادامه می دهد. اگرچه دانیل به روش‌های جدید به حمایت از جامعه پرداخته است، اما علاقه پایداری به آن دارد. این او را به یک مدافع برای گروه های محلی در قلب جامعه وردپرس تبدیل کرده است. او معتقد است که علاقه و اشتیاق مشترک برای یادگیری در جلسات به افزایش علاقه شرکت کنندگان به نرم افزار و جامعه آن و تمایل آنها برای مشارکت کمک می کند.

به اشتراک گذاری مزایای وردپرس در سراسر برزیل

دانیل در حال ارائه در جلسه کوریتیبا در سال 2019.
دانیل در حال ارائه در جلسه کوریتیبا در سال 2019

مهارت های توسعه وب دانیل در ابتدا خودآموز بود و بر اساس علاقه او به فناوری و علاقه قبلی او به بازی های ویدیویی بود. او سیستم هایی را در ASP و PHP توسعه داد و منابع آنلاین ایجاد کرد تا به دیگران نحوه ایجاد وب سایت را آموزش دهد.

اکنون به عنوان مدیر مهندس نرم افزار کار می کند، دانیل علاقه خود را به حمایت از جامعه وردپرس از طریق یک خبرنامه به زبان پرتغالی برزیل حفظ می کند.

یافتن وردپرس برای انتشار محتوا می تواند زندگی را تغییر دهد

او در ابتدا با انواع سیستم ها و زبان های برنامه نویسی کار می کرد. به زودی، او متوجه شد که حفظ راه حل های متعدد زمان و تلاش قابل توجهی می خواهد. بنابراین او ترجیح داد از یک پلتفرم واحد، وردپرس استفاده کند. سهولت استفاده را برای مشتریان خود و امکان ارائه انواع وب سایت ها را ارائه می دهد.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2023/01/people-of-wordpress-daniel-kossmann/

اگرچه آنها تجربه اولیه زیادی در برنامه ریزی رویداد نداشتند، سازمان دهندگان جلسه مصمم بودند که شرکت کنندگان باید سرگرم شوند و از یک فضای آرام لذت ببرند. آن‌ها می‌خواستند مردم در معاشرت احساس راحتی کنند و قبل و بعد از صحبت‌ها چت کنند. نکاتی که شرکت کنندگان در هر جلسه به اشتراک می گذاشتند یکی از موفق ترین عناصر این جلسات متمرکز بر کاربر بود.

همانطور که او به دنبال مطالب آموزشی می گشت، با یک رویداد وردپرس روبرو شد که در شهر خودش اتفاق می افتاد. این رخداد، WordCamp Curitiba 2010، تأثیر عمیقی بر روی دانیل گذاشت.

دنبال کردن وردپرس و ویژگی‌های جدید آن، دانیل را مجذوب خود می‌کند و او همیشه به دنبال راه‌هایی برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی است که آن را با دیگران ارائه می‌کند. تمرکز اولیه او بر روی وردپرس برای انتشار محتوا به زودی به درک گسترده تری از ظرفیت پلت فرم برای ایجاد جوامع و مشاغل تبدیل شد.

وقتی زمان انتخاب مسیر تحصیلی اش فرا رسید، شک نداشت که این مسیر مربوط به کامپیوتر است و علوم کامپیوتر را در دانشگاه فدرال پارانا انتخاب کرد.

دنیل از کودکی رویای راه اندازی شرکت خود را داشت. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال 2011، او تصمیم گرفت این آرزو را برآورده کند. او یک شرکت توسعه وب راه اندازی کرد و آن را به عنوان یک آزمایشگاه پروژه خلاق تصور کرد.

پیام نهایی او پیوستن به وردپرس است جلسات محلی یا آنلاین در شهرهای دیگر، و مانند او 14 سال است که هنوز هم در حال افزایش است، الهام بگیرید.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

“برای تمرکز بیشتر روی محتوا به جای کدنویسی، در نهایت با وردپرس آشنا شدم. عشق در نگاه اول بود!”

پس از WordCamp در کوریتیبا در سال 2012، جامعه آنجا از سازماندهی رویدادها فاصله گرفت. سه سال بعد، دانیل مشتاق کمک به راه اندازی مجدد جلسات در کوریتیبا بود. او با دیگران در جامعه برزیل ارتباط برقرار کرد تا راهی برای حمایت از کاربران نهایی وردپرس و شرکت‌هایی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند بیابد. از طریق ابزار پیام‌رسانی فوری Slack، یک جلسه راه‌اندازی مجدد در آگوست 2015 سازماندهی شد. تمام برنامه‌ریزی‌ها به صورت مجازی انجام شد و آنها فقط برای اولین بار حضوری در روز رویداد ملاقات کردند.

دانیل معتقد است که جامعه وردپرس یک نقطه قوت کلیدی پلتفرم است. افراد با طیف وسیعی از مهارت ها و سوابق فنی را جذب می کند و تلاش می کند فضایی متنوع و باز برای تبادل داشته باشد.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، لاریسا موریلو (@lmurillom)، مهر بالا (@مهر)، کلویی برینگمن (@cbringmann) برای تحقیق، مصاحبه و نوشتن این مقاله ویژه.

این افراد وردپرس این مجموعه داستان‌های الهام‌بخشی از چگونگی تغییر زندگی مردم از طریق وردپرس و جامعه جهانی مشارکت‌کنندگان آن دارد.

مشارکت های او در جامعه شامل سخنرانی در جلسات و WordCamps برای به اشتراک گذاشتن آنچه که در کار روزانه خود آموخته است. او تاكيد كرد: “هميشه و هنوز هم خوشحالم كه بتوانم اين كمك ها را انجام دهم.”

در این ماه ما دانیل کوسمن، مهندس نرم افزار از آمریکای جنوبی را معرفی می کنیم که در هر فرصتی اشتیاق خود را برای وردپرس به اشتراک می گذارد.

دانیل به مدت هفت سال به عنوان سازمان دهنده جامعه در کوریتیبا، برزیل خدمت کرده است و چهار سالانه را سازماندهی کرده است روز ترجمه وردپرس رویدادهای شهر ابتکارات ایجاد جامعه، مانند اینها، داوطلبان جدیدی را وارد می کند و به تشویق گروه های کاربری محلی کمک می کند.

در ژوئن 2019، دانیل یک خبرنامه ایجاد کرد تا محتوایی در مورد وردپرس به زبان پرتغالی برزیل منتشر کند و دیگران را برای ایجاد محتوا به این زبان ترغیب کند. دانیل معتقد است که ترجمه یک راه قدرتمند برای دسترسی بیشتر وردپرس برای افرادی است که انگلیسی صحبت نمی کنند، که این مورد برای بسیاری از مردم برزیل است. در سال 2021، دانیل شروع به نوشتن منظم در مورد وردپرس در وبلاگ خود نیز کرد. او همچنان به انتشار اخبار هفتگی، آموزش ها، نکات و به اشتراک گذاری رویدادها ادامه می دهد.

توصیه به مشارکت کنندگان آینده وردپرس

با رشد شرکت، او خدماتی را که ارائه می‌داد شامل پشتیبانی، نگهداری، دوره‌ها، مشاوره و میزبانی بهینه برای وردپرس گسترش داد. این به دانیل امکان دسترسی به طیف وسیع تری از مشتریان و تخصص بیشتر در پلت فرم وردپرس را داد.

با این حال، هنگامی که او دامنه و تطبیق پذیری نرم افزار را کشف کرد، می خواست تم ها و ویژگی هایی را برای سفارشی کردن وب سایت ها بسازد.

کمتر از دو سال بعد، دانیل به سازماندهی کمک کرد WordCamp در Curitiba 2012، و این جایی بود که او اولین سخنرانی عمومی خود را انجام داد. لحظه مهمی در سفر او بود. او مصمم است که هر بار که ارائه می دهد مهارت های سخنرانی خود را در جمع بهبود بخشد و به دیگران نیز در انجام این کار کمک کند.

از کاربر وردپرس تا کارآفرین

در سال 2019، او تصمیم گرفت پس از هشت سال شرکت خود را تعطیل کند و فصل جدیدی را در هماهنگی توسعه آغاز کند. تمرکز او همچنان بر روی وردپرس است، هم به صورت حرفه ای و هم در جامعه.

حمایت از محلی: انرژی مجدد به جامعه وردپرس Curitiba

دنیل در یک جلسه در کوریتیبا در سال 2016 صحبت می کند.
دنیل در یک جلسه در کوریتیبا در سال 2016 صحبت می کند
این افراد وردپرس سریال با تشکر جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی آنها.

لوگوی HeroPress

حتی به عنوان یک شرکت کوچک، دانیل می خواست به جامعه وردپرس کمک کند. از طریق استفاده از این نرم افزار منبع باز، کسب و کار با هزینه های استفاده از پلتفرم های تجاری مواجه نشده بود. او احساس می‌کرد که باید تا آنجا که می‌تواند روی نرم‌افزار و جامعه آن سرمایه‌گذاری کند، از حمایت مالی از رویدادها گرفته تا همکاری در تیم‌های Contributor.

در سال 2009، او یک وبلاگ عمومی درباره فیلم‌ها راه‌اندازی کرد که به مرکزی برای محتوای فرهنگی مرتبط با سینما، ادبیات و کمیک تبدیل شد. این وبلاگ دارای همکارانی از چندین شهر کشور بود. او وردپرس را ابزاری آسان برای انتشار مقالات یافت. این به او اجازه داد تا زمان بیشتری را صرف نوشتن محتوا کند تا اینکه مجبور باشد از مهارت های مهندسی نرم افزار خود برای نوشتن کد استفاده کند.

با تشکر از شما @kossmann برای به اشتراک گذاری ماجراهای خود در وردپرس.

ماجراجویی دانیل در وردپرس در سال 2009 آغاز شد، زمانی که او به راهی برای انتشار و به اشتراک گذاری مقالات در مورد فیلم ها نیاز داشت. از آن جرقه کوچک، او اکنون از یک حرفه جالب و متنوع در برزیل و فراتر از آن، و یک شبکه اجتماعی در حال گسترش برخوردار است.

راه های زیادی برای کمک به وردپرس بدون کار با کد وجود دارد. او گفت: «من یک بشارت دهنده بزرگ برای یادگیری در جمع هستم. یک راه عالی برای همکاری این است که وبلاگ خود را در خود وردپرس ایجاد کنید و سفر خود را در استفاده از آن به اشتراک بگذارید و در مورد نکات و منابع مفید بنویسید. این در نهایت شما را به اسناد رسمی وردپرس هدایت می کند و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، فرصت های بیشتری برای بهبود خواهید دید. سپس می توانید شروع به کمک به بهبود آن کنید. علاوه بر این، می‌توانید افزونه یا موضوعی را که استفاده می‌کنید انتخاب کنید و به ترجمه آن کمک کنید.»

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress

برای دانیل، برخاستن در مقابل مردم برای معرفی جلسه هنوز آسان نبود. با این حال، او می‌دانست که ادامه تمرین و افزایش اعتماد به نفسش تنها راه غلبه بر کمرویی‌اش است. این عزم و احساس موفقیت او را تشویق می کند تا دیگران را به ارائه سخنرانی تشویق کند و نکاتی را که هنگام ارائه استفاده می کند به اشتراک بگذارد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان