ChatGPT یک پلاگین وردپرس کاربردی ایجاد می کند – در اولین تلاش – WP Tavern


ChatGPT از 1 میلیون کاربر گذشت امروز و توییتر مملو از یک جریان ثابت از سوالات خلاقانه و برنامه های کاربردی برای چت ربات مجهز به هوش مصنوعی است. مدل زبان، ایجاد شده توسط OpenAI، توسط GPT-3.5، مجموعه‌ای از مدل‌هایی که قبل از سه‌ماهه چهارم سال 2021 بر روی متن و کد آموزش دیده‌اند، ارائه می‌شود. این مدل دارای یک قالب گفتگو است که به ChatGPT این توانایی را می‌دهد که به سؤالات بعدی پاسخ دهد، اشتباهات خود را بپذیرد، مقدمات نادرست را به چالش بکشد، و موارد نامناسب را رد کند. درخواست ها.”

در حالی که برخی مشغول پیش بینی هستند پایان موتورهای جستجو و با به صدا درآوردن ناقوس مرگ برای نوشته های تولید شده توسط انسان، دیگران مجذوب پتانسیل سیستم های هوش مصنوعی برای تغییر اساسی روند خلقت هستند. جاناتون ویلیامز، توسعه‌دهنده وردپرس، زمانی که از ChatGPT خواست تا یک افزونه وردپرس را بچرخاند، این موضوع را به خود نزدیک کرد.

به طور معمول، ایجاد پلاگین کاری است که به سطح خاصی از مهارت فنی نیاز دارد. ویلیامز نشان داد که با کمی راهنمایی متخصص، ChatGPT می تواند مدت زمان لازم برای گسترش وردپرس را به شدت کاهش دهد.

ویلیامز این افزونه را نصب کرد و متوجه شد که در اولین تلاش کار می کند. اگرچه او درخواست را برای اولین تلاش ذخیره نکرد، او خلاصه ای را در GitHub منتشر کرد از کد تولید شده

در تلاش دوم برای ایجاد یک افزونه متفاوت، او از دستور زیر استفاده کرد:

یک افزونه وردپرس سفارشی به نام Big Daddy Media ایجاد کنید که تصاویر قدیمی تر از یک سال را از کتابخانه رسانه حذف می کند. OOP. صفحه مدیریت سفارشی یک دکمه حذف URL کامل همه فایل های رسانه ای حذف شده را وارد کنید.

او یک صفحه ضبط شده از ChatGPT در حال ایجاد این افزونه را منتشر کرد:

ویلیامز گفت که اگرچه نتایج متفاوتی با دستورات خود داشته است، اما بهترین نتایج را از درخواست ChatGPI برای تولید کل توابع در مقابل فیلترها یا اقدامات خاص به دست آورده است.

از نظر تئوری، با آموزش های اضافی در مورد بهترین شیوه های افزونه و معماری رایج، ChatGPT می تواند توسط افراد با هر سطح مهارتی برای گسترش وردپرس به روش های خلاقانه استفاده شود.

ویلیامز گفت: «به زودی، توصیف افزونه وردپرسی که به ChatGPT نیاز دارید، افزونه جدیدی را سریعتر از جستجوی یک افزونه موجود در فهرست افزونه ها ایجاد می کند. “البته این برای همه انواع افزونه ها صادق نخواهد بود. اما برای پلاگین‌های نسبتاً ساده‌ای که ترفندهای شناخته شده را انجام می‌دهند… خوب *خیلی زود* احتمالاً باید “در حال حاضر” را بخوانید.”
منبع: https://wptavern.com/chatgpt-creates-a-working-wordpress-plugin-on-the-first-try