ChatGPT یک پلاگین وردپرس کاربردی ایجاد می کند – در اولین تلاش – WP Tavern

ویلیامز این افزونه را نصب کرد و متوجه شد که در اولین تلاش کار می کند. اگرچه او درخواست را برای اولین تلاش ذخیره نکرد، او خلاصه ای را در GitHub منتشر کرد از کد تولید شده

ویلیامز گفت که اگرچه نتایج متفاوتی با دستورات خود داشته است، اما بهترین نتایج را از درخواست ChatGPI برای تولید کل توابع در مقابل فیلترها یا اقدامات خاص به دست آورده است.

او یک صفحه ضبط شده از ChatGPT در حال ایجاد این افزونه را منتشر کرد:

از نظر تئوری، با آموزش های اضافی در مورد بهترین شیوه های افزونه و معماری رایج، ChatGPT می تواند توسط افراد با هر سطح مهارتی برای گسترش وردپرس به روش های خلاقانه استفاده شود.

ویلیامز گفت: «به زودی، توصیف افزونه وردپرسی که به ChatGPT نیاز دارید، افزونه جدیدی را سریعتر از جستجوی یک افزونه موجود در فهرست افزونه ها ایجاد می کند. “البته این برای همه انواع افزونه ها صادق نخواهد بود. اما برای پلاگین‌های نسبتاً ساده‌ای که ترفندهای شناخته شده را انجام می‌دهند… خوب *خیلی زود* احتمالاً باید “در حال حاضر” را بخوانید.”
منبع: https://wptavern.com/chatgpt-creates-a-working-wordpress-plugin-on-the-first-try

آیتم منوی سفارشی، صفحه مدیریت سفارشی، ذخیره مقدار گزینه های سفارشی، اعتبارسنجی فیلد قبل از ذخیره…

یک افزونه وردپرس سفارشی به نام Big Daddy Media ایجاد کنید که تصاویر قدیمی تر از یک سال را از کتابخانه رسانه حذف می کند. OOP. صفحه مدیریت سفارشی یک دکمه حذف URL کامل همه فایل های رسانه ای حذف شده را وارد کنید.

به طور معمول، ایجاد پلاگین کاری است که به سطح خاصی از مهارت فنی نیاز دارد. ویلیامز نشان داد که با کمی راهنمایی متخصص، ChatGPT می تواند مدت زمان لازم برای گسترش وردپرس را به شدت کاهش دهد.