CertifyWP اعتبار مدیریت و طراحی وردپرس را راه اندازی می کند – WP Tavern

CertifyWP اولین آزمون اعتبار سنجی خود را برای یک راه اندازی کرده است اعتبار مدیریت و طراحی وردپرس. این سازمان غیرانتفاعی توسط Talisha Lewallen با هدف کمک به جویندگان کار برای نشان دادن بهتر مهارت‌های خود به کارفرمایان بالقوه و ارائه راهی برای درک مهارت‌های کارمندان آینده به کسب‌وکارها تأسیس شد.

بسیاری از موارد زیر سطح مبتدی و متوسط ​​اعتبار، اساساً یک «کاربر قدرتمند» وردپرس یا شخصی را توصیف می‌کنند که راه خود را در مورد پلتفرم و ویژگی‌های پیشرفته‌تر آن، از جمله مهارت‌هایی مانند پیمایش در پنل مدیریت، میزبانی، بهینه‌سازی وب، و بیشتر.

لوالن نیز در سخنرانی خواهد کرد نشست آژانس وب آتاریم در 25 آوریل، در مورد اهمیت اعتبارنامه ها در نیروی کار وردپرس، تفاوت بین اعتبارنامه ها و گواهی ها، و نحوه استفاده از اعتبارنامه ها در جستجوی کار.


منبع: https://wptavern.com/certifywp-launches-wordpress-management-and-design-credentialCertifyWP یک آزمون اختصاصی را برای اعتبار مدیریت می کند و افرادی که شرایط لازم را دارند باید هر سه سال یک بار در این آزمون شرکت کنند تا اعتبار خود را حفظ کنند. آزمون در صورت لزوم توسط هیئت مشاوره CertifyWP به روز می شود.

لوالن همچنین مالک WPConnects است، شرکتی که به کهنه سربازان ارتش کمک می کند تا در حین انجام وظیفه آموزش ببینند و سپس به آنها مربیان و کمک های شغلی را هنگام ترک ارتش ارائه می دهد. در یکی از قسمت‌های پادکست WP Tavern Jukebox، او در مورد اینکه چگونه این کار منجر به راه‌اندازی CertifyWP با کمک جامعه وردپرس شد، بحث کرد.

اعتبار جدید برای آزمون 150 دلار هزینه دارد و شامل سه دوره برای تسلط بر توسعه ظاهری است:

اعتبار مدیریت و طراحی وردپرس دارندگان درک خود را از جنبه های مهم وردپرس و وب سایت های آن تأیید کرده اند. این اعتبار برای کسانی طراحی شده است که می خواهند در فضای وردپرس کار کنند یا ساختن وب سایت های وردپرسی را بیاموزند. پس از دریافت گواهی، این افراد آماده هستند تا طراحی وب وردپرس، تجارت الکترونیک، جاوا اسکریپت، پایگاه های داده و سایر زمینه ها را دنبال کنند.

این آزمون دارای 110 سوال است که در سه سطح و همچنین یک جزء عملی ارائه شده است. سوالات باید در عرض 60 دقیقه با 80% برای نمره قبولی پاسخ داده شوند. برای واجد شرایط بودن در آزمون، شرکت کنندگان در دوره CertifyWP مجبور نیستند – این برای هر کسی که می خواهد در آن شرکت کند آزاد است.