Caseproof عضو لیست علاقه مندی ها را به دست می آورد – WP Tavern

Caseproof اخیراً افزونه های کوچکتر عضویت وردپرس را جمع آوری کرده است. اضافه کردن MemberMouse به محصولات خود در اوایل امسال.

از آن زمان (و در تمام مدتی که پلاگین عضویت خودم، MemberPress) را افزایش می‌دادم، من یک نقطه نرم برای اعضای لیست علاقه‌مندی داشتم – و بنیانگذاران آن.»

ویلیامز گفت: «عضو لیست آرزوها یک پیشگام بود. “این اولین افزونه عضویتی بود که تا به حال استفاده کردم، و واقعاً الهام بخش من شد تا بیشتر با وردپرس درگیر شوم.

عضو لیست آرزوها یکی از طولانی ترین افزونه های عضویت وردپرس با سابقه 14 ساله است. این افزونه از سال 2008 در بیش از 119275 سایت عضویت و انجمن دانلود و فعال شده است. قیمت در حال حاضر از 149.50 دلار در سال تا 249.50 دلار در سال متغیر است.

“برای اینکه 100٪ واضح باشیم، مانند MemberMouse و MemberPress، هدف ما این است نه ویلیامز گفت تا WishList را متوقف کنید یا آن را با یک افزونه عضویت دیگر ترکیب کنید.

مهم‌ترین تغییری که به‌عنوان بخشی از خرید به عضو لیست علاقه‌مندان می‌آید این است که ویژگی‌های CourseCure LMS در افزونه قرار می‌گیرد. کسانی که اکنون WishList Member خریداری می کنند، به صورت رایگان به CourseCure دسترسی خواهند داشت. چیلدرز گفت وقتی پلاگین ها ترکیب شوند، قیمت بالا می رود. این شرکت قصد دارد همان سطح پشتیبانی را ارائه دهد و برنامه‌ای برای تغییر قیمت برای مشتریان فعلی ندارد.


منبع: https://wptavern.com/caseproof-acquires-wishlist-member

Caseproof، سازندگان MemberPress، دارد محصولات لیست علاقه مندی ها را به دست آورد، شرکت مادر WishList Member و CourseCure. تیم Wishlist، به استثنای یکی از بنیانگذاران تریسی چیلدرز، به حمایت و توسعه محصولات تحت رهبری بلر ویلیامز، بنیانگذار Caseproof ادامه خواهد داد.

این به من نشان داد که یک پلاگین می‌تواند یک کاتالیزور قدرتمند باشد که قادر است وردپرس را به یک پلتفرم عضویت بسیار پیچیده تبدیل کند.