BuddyPress 11.0.0 فیلتری را برای بارگیری دارایی های JS و CSS بهبودیافته، پشتیبانی WebP و روش های جدید برای واکشی فعالیت ها اضافه می کند – WP Tavern


بادی پرس 11.0.0 اکنون به لطف تلاش 34 مشارکت کننده در دسترس است. این انتشار به افتخار یک رستوران پیتزا واقع در Issy-Les-Moulineaux، در حومه پاریس، “La Scala” نامگذاری شده است.

نسخه 11.0.0 چند تغییر مهم را معرفی می کند. BuddyPress نحوه بارگیری دارایی های جاوا اسکریپت و CSS خود را با اضافه کردن یک فیلتر جدید به طوری که اکنون فقط در صفحات انجمن بارگذاری می شوند. قبلاً، این افزونه آنها را به‌طور بی‌توجهی در هر صفحه بارگذاری می‌کرد، که باقیمانده‌ای از نحوه بارگیری آنها در اولین بسته قالب (میراث BP) بود. این تغییر به تدریج اعمال می شود، بنابراین کاربرانی که می خواهند از این بهبود استفاده کنند باید فیلتر را به خود اضافه کنند. bp-custom.php فایل.

add_filter( ‘bp_enqueue_assets_in_bp_pages_only’, ‘__return_true’ );

BP 11.0.0 استفاده از استفاده را نیز امکان پذیر می کند .webp تصاویر برای نمایه و تصاویر جلد، پس از درخواست کاربر در بررسی منفی. این ویژگی به وردپرس 5.8 یا جدیدتر نیاز دارد.

این نسخه توانایی واکشی فعالیت ها برای گروهی از کاربران یا حذف آنها. برای مثال، توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند کدی بنویسند تا فعالیت‌های چند کاربر منتخب را بر اساس شناسه کاربر واکشی کنند یا با حذف شناسه‌های کاربری، به‌روزرسانی‌های برخی از کاربران مزاحم را مسدود کنند.

“این تغییر ساده اما قدرتمند است!” دن کاوینز، توسعه دهنده هسته بادی پرس گفت. برای مثال، می‌توانید جریان‌های فعالیت علاقه‌مندی سفارشی ایجاد کنید، یا یک ویژگی بی‌صدا بسازید تا به اعضای خود اجازه دهید از سایر کاربران بسیار پرحرف و پرحرف فاصله بگیرند!»

نسخه 11.0.0 همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که حلقه های xProfile سفارشی بسازند. از جمله مجموعه خاصی از گروه های فیلد نمایه.

BuddyPress 10.0.0 یک بخش افزودنی را در صفحه مدیریت افزونه معرفی کرد تا کاربران بتوانند به راحتی پلاگین ها یا بلوک های نگهداری شده توسط تیم توسعه BuddyPress و میزبانی شده در WordPress.org را آزمایش کنند. Mathieu Viet، توسعه‌دهنده ارشد BP، گفت که تیم به زودی یک افزونه پیوست‌های رسانه‌های اجتماعی و یک فرم پست فعالیت مبتنی بر بلوک را منتشر می‌کند که «روش را برای گسترش به‌روزرسانی‌های فعالیت با محتوای غنی‌تر و جذاب‌تر استاندارد می‌کند». این افزونه‌های ویژگی بخشی از آنچه ویت پیش‌بینی می‌کند «یک سال انتقالی برای BuddyPress» است و ممکن است مستقل از نسخه اصلی در بخش افزونه‌ها منتشر شود.

کاربران بادی پرس باید به‌روزرسانی‌های بخش افزونه‌ها را تماشا کنند و فهرست کامل تغییرات را در آن بررسی کنند 11.0.0 در کدکس BuddyPress. به روز رسانی به آخرین نسخه به وردپرس 5.7 یا بالاتر نیاز دارد.


منبع: https://wptavern.com/buddypress-11-0-0-adds-filter-for-improved-js-and-css-asset-loading-webp-support-and-new-ways-to-fetch-activities