Bud Kraus – اخبار وردپرس

او گفت: “نرم افزار واقعا خوب است و مردم حتی بهتر هستند.”

این ماه با نزدیک شدن به WordCamp ایالات متحده، ما Bud Kraus را معرفی می کنیم، یک مربی وردپرس که در کمک به دیگران در یادگیری نرم افزار حرفه ای ایجاد کرده است. او همچنین به اشتراک می‌گذارد که چگونه رویکردی برای استفاده از فناوری به منظور غلبه بر مشکلات دیرینه بینایی خود ایجاد کرده است.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مری باوم (@ماریبام)، سورندرا تاکور (@استاکور)، @مهر بالا (@مهر) @لاریسا موریلو (@lmurillom)، و Chloe Bringmann (@cbringmann)، برای کار روی این ویژگی. از باد کراوس نیز متشکرم (@trynet) برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود.

او افزود: «هر وقت یک سایت جدید یا بازطراحی شده راه اندازی می کنم، احساس موفقیت می کنم. همچنین دانستن اینکه افراد زیادی در سراسر جهان وردپرس را از من یاد گرفته اند، احساس خوبی به من دست داده است صحبت ها و ارائه ها. این ممکن است خوشحال‌کننده‌ترین چیز از همه باشد.»

داستان ها را به اشتراک بگذارید

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/people-of-wordpress-bud-kraus/

در این مجموعه افراد وردپرس، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند.

باد کراوس در حال نواختن گیتار
باد کراوس با گیتارش

آموزش وردپرس درک شما را تقویت می کند

یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی که Bud از جامعه اطراف نرم‌افزار پشتیبانی می‌کرد، صحبت در WordCamps و کمک به دیگران برای صحبت بود.

مواد آموزشی Bud و تمایل به صحبت در مورد دسترسی به بسیاری از افراد کمک کرده تا راه خود را با وردپرس پیدا کنند. او به نوبه خود مدافع جامعه پیرامون منبع باز است.

باد از 37 سالگی دچار دژنراسیون ماکولا در هر دو چشم شده است که بینایی مرکزی او را تحت تاثیر قرار می دهد. این یکی از علل اصلی کوری قانونی در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر است.

با این حال دوست اصرار کرد. در نهایت، باد آن را امتحان کرد و رویکرد جدیدی با چیزهایی به نام تم ها و افزونه ها پیدا کرد. اولین برخورد او با وردپرس 2.6 بود. باد با یک شرکت میزبان ثبت‌نام کرد و موضوعی پیدا کرد که در آن می‌توانست تم‌های کودک را ویرایش و درک کند.

اما باد چیزهای بیشتری برای کشف داشت. او گفت: «دو اتفاق بزرگ در شرف وقوع بود که واقعاً زندگی من را تغییر می‌داد. آنها راه را به جامعه وردپرس به من نشان می‌دادند – نه اینکه من حتی می‌دانستم آن چیست.»

به اشتراک گذاری درس های آموخته شده با جامعه وردپرس

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

باد برای اولین بار در سال 2016 در تنها WordCamp تا به امروز که در سازمان ملل برگزار شده است سخنرانی کرد. او دانش خود را در مورد “درس های آموخته شده: ملاحظاتی برای آموزش وردپرس به مشتریان خود” به اشتراک گذاشت.

باد کراوس در حال صحبت در WordCamp
باد کراوس در WordCamps صحبت می کند تا به مردم کمک کند تا از نرم افزار حتی موثرتر استفاده کنند

او در آن زمان به دوستش گفت: «من یک آدم رمزی هستم…». “من هرگز از چنین چیزی استفاده نخواهم کرد.”

او افزود: «من پشت کامپیوترم نشستم، کارهایم را انجام دادم و هر چند وقت یک‌بار به بیرون نگاه می‌کردم تا مطمئن شوم که مردم هنوز آنجا هستند.»

روش های مختلف مشارکت در وردپرس

از Josepha Haden (@chantaboune) و Topher DeRosia (@topher1kenobe) برای حمایتشان از افراد وردپرس سلسله.

لوگوی HeroPress

مطالب آموزشی بیشتر در مورد ویرایشگر بلوک را می توانید در آموزش وردپرس بیابید و سخنرانی های WordCamp او در این سایت موجود است WordPress.tv.

دسترسی جهانی و معنی از طریق وردپرس

باد کراوس با جوزفا
باد کراوس با ژوزفا هدن چامفوسی در WordCamp Montclair، NJ 2022

او از ابزارهایی مانند Speech to Text، مکان نماهایی با اندازه بزرگتر و اندازه فونت بزرگتر استفاده می کند و هنگام کار با وردپرس به شدت از بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده می کند. او قادر به تشخیص الگوها است، اما باید بر آماده سازی دقیق و به خاطر سپردن مطالب تکیه کند.

با تکامل وردپرس و انتشار ویژگی‌های جدید، باد تصمیم گرفت خدمات آموزشی خود را در مورد کمک به کاربران جدید و موجود در بهبود و تمرین مهارت‌های خود گسترش دهد. او از طریق داوطلب شدن برای سخنرانی در رویدادهای وردپرس از دیگران به صورت متن باز پشتیبانی می کند و دیگران را نیز به انجام این کار تشویق می کند. او همچنین برای کمک به تولید مطالب برای منبع دسترسی آزاد Learn WordPress که بخشی از پروژه WordPress.org است، زمان می‌دهد.

باد قبلاً یک مدرس در مؤسسه فناوری مد بود که فکر کرد، “من می توانم وردپرس را آموزش دهم!”

مقاله به صورت ظاهر شد استفاده از کم دید به عنوان ابزار من برای کمک به من در آموزش وردپرس“.

در سال 2014، یکی از شاگردانش به او پیشنهاد کرد که به جلسه وردپرس نیویورک برود.

او گفت: «وقتی دیدم می‌توانی هر چیزی را ویرایش کنی و مال خودت کنی، دلم گرفته بود. اندورفین‌ها آزادانه در رگ‌هایم می‌چرخند.» غنچه قلاب شده بود.

آموزش وردپرس درک خود را از نرم افزار تقویت می کند

و همین‌طور او انجام داد و کلاس‌های درس را در تمام سال‌های اول وردپرس در حالی که دنیای طراحی و بیشتر را فرا گرفت، جمع‌آوری کرد.

Bud شنید که مجله ای برای مطالب ارسالی مرتبط با وردپرس تبلیغ می کرد. اولین مقاله‌ای که او تلاش کرد به برش نرسید.

در طول همه‌گیری کووید-19، او مایل بود در زمانی که WordCamps دیگر حضوری ملاقات نمی‌کرد، به مشارکت خود ادامه دهد. او توجه بیشتری را به پشتیبانی از منبع Learn WordPress معطوف کرد، یک پلتفرم یادگیری رایگان که توسط و برای خود جامعه ساخته شده است.

چند ماه بعد، او یک سخنرانی گوتنبرگ در اولین WordCamp Montclair ارائه کرد. هیچ راهی وجود نداشت که او این کار را از طریق یک لپ تاپ انجام دهد، بنابراین در عوض، او این کار را از رایانه رومیزی 27 اینچی خود انجام داد.

یک سال پس از اولین انتشار، این قطعه به بحث WordCamp تبدیل شد، “راه من با وردپرس”. این سخنرانی موفقیت آمیز بود و گفتگوهای زیادی را در مورد دسترسی و اهمیت افزایش آگاهی آغاز کرد.