Bud Kraus – اخبار وردپرس

او در آن زمان به دوستش گفت: «من یک آدم رمزی هستم…». “من هرگز از چنین چیزی استفاده نخواهم کرد.”

اما باد چیزهای بیشتری برای کشف داشت. او گفت: «دو اتفاق بزرگ در شرف وقوع بود که واقعاً زندگی من را تغییر می‌داد. آنها راه را به جامعه وردپرس به من نشان می‌دادند – نه اینکه من حتی می‌دانستم آن چیست.»

به اشتراک گذاری درس های آموخته شده با جامعه وردپرس

باد گفت: «این یک ارائه در مورد پلاگین های گوتنبرگ بود. از آنجایی که من نمی توانستم این کار را از روی صفحه نوت بوک انجام دهم (صفحه نمایش خیلی کوچک است و صفحه کلید برای من سخت است)، تصمیم گرفته شد که دستگاه رومیزی 27 اینچی خود را به WordCamp بیاورم. من احتمالا اولین کسی هستم که این کار را انجام داده ام. این خوب بود که من فقط چند مایل دورتر زندگی می کردم.»

بنابراین در ارسال دوم خود، باد خطر نوشتن در مورد چیزی عمیقاً شخصی را پذیرفت – موضوعی که او واقعاً اصلاً نمی خواست درباره آن بنویسد.

او در اولین مقاله مجله خود که این وضعیت را تصدیق کرد، مشکلات اضافه‌ای را که فناوری برای افراد دارای شرایط بصری ایجاد می‌کند و نکاتی که برای تلاش و یافتن مسیرهای جایگزین در اطراف آنها پیدا کرده بود، به اشتراک گذاشت. او از تکنیک یافتن جایگزین در کار آموزشی خود برای کمک به یادگیری و درک افراد استفاده می کند و متوجه می شود که همه افراد روش های متفاوتی برای خواندن و درک دارند. کلمات و داستان های بعدی او الهام بخش دیگران بوده و افراد بیشتری را قادر می سازد تا دسترسی را برجسته کنند. او خود را به عنوان یک سهامدار در حصول اطمینان از دسترسی ادمین وردپرس توصیف می کند.

باد از سال 1998 طراحی وب را با دانشجویانی از بیش از 80 کشور به صورت آنلاین یا حضوری تدریس می کند. او مصمم بود که اجازه ندهد مشکلات بینایی او را از آرزویش برای کمک به دیگران در یادگیری مهارت های ساخت و نگهداری وب سایت باز دارد.

از Josepha Haden (@chantaboune) و Topher DeRosia (@topher1kenobe) برای حمایتشان از افراد وردپرس سلسله.

لوگوی HeroPress

در مقطعی قبل از قرنطینه کووید-19، باد یک خروجی دیگر پیدا کرد، این بار به صورت مکتوب.

چند ماه بعد، او یک سخنرانی گوتنبرگ در اولین WordCamp Montclair ارائه کرد. هیچ راهی وجود نداشت که او این کار را از طریق یک لپ تاپ انجام دهد، بنابراین در عوض، او این کار را از رایانه رومیزی 27 اینچی خود انجام داد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

مطالب آموزشی بیشتر در مورد ویرایشگر بلوک را می توانید در آموزش وردپرس بیابید و سخنرانی های WordCamp او در این سایت موجود است WordPress.tv.

دسترسی جهانی و معنی از طریق وردپرس

باد کراوس با جوزفا
باد کراوس با ژوزفا هدن چامفوسی در WordCamp Montclair، NJ 2022
یک سال پس از اولین انتشار، این قطعه به بحث WordCamp تبدیل شد، “راه من با وردپرس”. این سخنرانی موفقیت آمیز بود و گفتگوهای زیادی را در مورد دسترسی و اهمیت افزایش آگاهی آغاز کرد.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/people-of-wordpress-bud-kraus/

در طول همه‌گیری کووید-19، او مایل بود در زمانی که WordCamps دیگر حضوری ملاقات نمی‌کرد، به مشارکت خود ادامه دهد. او توجه بیشتری را به پشتیبانی از منبع Learn WordPress معطوف کرد، یک پلتفرم یادگیری رایگان که توسط و برای خود جامعه ساخته شده است.

با این حال دوست اصرار کرد. در نهایت، باد آن را امتحان کرد و رویکرد جدیدی با چیزهایی به نام تم ها و افزونه ها پیدا کرد. اولین برخورد او با وردپرس 2.6 بود. باد با یک شرکت میزبان ثبت‌نام کرد و موضوعی پیدا کرد که در آن می‌توانست تم‌های کودک را ویرایش و درک کند.

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که می گوید بهترین راه برای یادگیری چیزهای جدید این است که بچرخید و به دیگری آموزش دهید.

در این مجموعه افراد وردپرس، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند.

باد کراوس در حال نواختن گیتار
باد کراوس با گیتارش

آموزش وردپرس درک شما را تقویت می کند

او گفت: “نرم افزار واقعا خوب است و مردم حتی بهتر هستند.”

باد از 37 سالگی دچار دژنراسیون ماکولا در هر دو چشم شده است که بینایی مرکزی او را تحت تاثیر قرار می دهد. این یکی از علل اصلی کوری قانونی در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر است.

باد قبلاً یک مدرس در مؤسسه فناوری مد بود که فکر کرد، “من می توانم وردپرس را آموزش دهم!”

مقاله به صورت ظاهر شد
استفاده از کم دید به عنوان ابزار من برای کمک به من در آموزش وردپرس“.

او افزود: «هر وقت یک سایت جدید یا بازطراحی شده راه اندازی می کنم، احساس موفقیت می کنم. همچنین دانستن اینکه افراد زیادی در سراسر جهان وردپرس را از من یاد گرفته اند، احساس خوبی به من دست داده است صحبت ها و ارائه ها. این ممکن است خوشحال‌کننده‌ترین چیز از همه باشد.»

داستان ها را به اشتراک بگذارید

او افزود: «من پشت کامپیوترم نشستم، کارهایم را انجام دادم و هر چند وقت یک‌بار به بیرون نگاه می‌کردم تا مطمئن شوم که مردم هنوز آنجا هستند.»

روش های مختلف مشارکت در وردپرس

این ماه با نزدیک شدن به WordCamp ایالات متحده، ما Bud Kraus را معرفی می کنیم، یک مربی وردپرس که در کمک به دیگران در یادگیری نرم افزار حرفه ای ایجاد کرده است. او همچنین به اشتراک می‌گذارد که چگونه رویکردی برای استفاده از فناوری به منظور غلبه بر مشکلات دیرینه بینایی خود ایجاد کرده است.

مواد آموزشی Bud و تمایل به صحبت در مورد دسترسی به بسیاری از افراد کمک کرده تا راه خود را با وردپرس پیدا کنند. او به نوبه خود مدافع جامعه پیرامون منبع باز است.

او از ابزارهایی مانند Speech to Text، مکان نماهایی با اندازه بزرگتر و اندازه فونت بزرگتر استفاده می کند و هنگام کار با وردپرس به شدت از بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده می کند. او قادر به تشخیص الگوها است، اما باید بر آماده سازی دقیق و به خاطر سپردن مطالب تکیه کند.

به عنوان یکی از همکاران تیم های تست و آموزش، باد مشتاق است که دیگران در این زمینه ها مشارکت کنند و به توسعه آینده پروژه کمک کنند. یکی از اولویت های آموزشی فعلی او کمک به افراد در استفاده از ویرایشگر بلوک و ویرایش کامل سایت است. او یکی از مدافعان قابلیت استفاده از وردپرس است و می‌گوید: «من می‌توانم تمام جنبه‌های یک وب‌سایت را اکنون با یک بلوک طراحی کنم».

استفاده از وردپرس به عنوان یک توسعه دهنده سنتی

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress