Bluehost محصول WonderSuite را با راهنمای ساخت سایت مجهز به هوش مصنوعی راه اندازی کرد – WP Tavern

WonderSuite برای مشاغل کوچک و متوسط، آژانس ها و فریلنسرهایی که به تازگی آنلاین می شوند، طراحی شده است. به‌روزرسانی اصلی در اینجا، تجربه نصب WonderStart است که از کاربر سؤالات خاصی می‌پرسد و سپس سایر بخش‌های فرآیند ساخت وب‌سایت را با پاسخ‌های آنها پر می‌کند. به عنوان مثال، دسته های رسانه های اجتماعی به طور خودکار به بهینه سازی سئو ارسال می شوند و به بلوک دکمه های اجتماعی اضافه می شوند.

کاربران تم شگفت انگیز به برخی از الگوها و قالب ها دسترسی دارند اما مشتریان Bluehost طرح های بیشتری را در ترکیب با WonderBlocks در دسترس دارند. کسانی که با Bluehost میزبانی می کنند و نمی خواهند از تم شگفت انگیز پیش فرض استفاده کنند، همچنان می توانند از کتابخانه الگوی WonderBlocks با هر تم مبتنی بر بلوک استفاده کنند.

Bluehost راه اندازی شد محصول جدید WonderSuite این هفته، که راه اندازی و تجربه ایجاد سایت را با هدایت هوش مصنوعی معرفی می کند. در سپتامبر 2022، این شرکت میزبان بسته های WooCommerce مدیریت شده خود را پس از خرید YITH، یک شرکت افزونه وردپرس با بیش از 100 افزونه WooCommerce، معرفی کرد. محصول جدید WonderSuite در تمامی پلن های هاست وردپرس Bluehost گنجانده شده است و مختص فروشگاه های آنلاین نیست.

مشتریان تجارت الکترونیک Bluehost همچنین به WonderCart دسترسی دارند که مجموعه‌ای از ویژگی‌های فروش متقابل و فروش را به همراه گزینه‌های تبلیغاتی و تخفیف در یک رابط واحد و یکپارچه ارائه می‌کند، به جای اینکه در چندین افزونه و ابزار پخش شود.

Bluehost نمونه ای از میزبانی است که هوش مصنوعی را در داخل ادمین استفاده می کند. بخش جدید WonderHelp یک راهنمای مبتنی بر هوش مصنوعی است که کاربران می توانند در طول فرآیند ساخت سایت از آن بهره ببرند. کاربران می توانند از آن بخواهند که یک وبلاگ ایجاد کند و این ویژگی راهنمای داخل سازنده سایت با دستورالعمل هایی برای انجام کارهایی که در هر صفحه انجام شود ارائه می دهد.

WonderSuite راه حل های YITH و Yoast را گرد هم می آورد و آنها را در یک طراحی یکپارچه جدید که بر اساس منبع باز Yoast است ادغام می کند. کتابخانه اجزای React. این رابط به عنوان یک به روز رسانی در Yoast 20.0 با بازخوردهای متفاوت معرفی شد. اگرچه بسیاری از کاربران نسبت به طراحی مدرن واکنش مثبت نشان دادند، برخی از آنها چنین هستند مشتاق نیست روی پلاگین ها ایجاد رابط کاربری خود در ادمین. Bluehost از این کتابخانه مؤلفه برای ساده‌سازی و یکپارچه‌سازی UI برای محصولات مختلف خود در داخل ادمین استفاده می‌کند.

مشتریان موجود Bluehost می توانند افزونه به روز شده را در سایت های وردپرس خود با محصولات جدید موجود پیدا کنند. Onboarding در حال حاضر فقط برای کاربرانی که وب‌سایت‌های جدید را راه‌اندازی می‌کنند در دسترس است، اما یکی از نمایندگان گفت که آنها در حال کار بر روی ایجاد مسیری هستند که به مشتریان فعلی اجازه می‌دهد تا از طریق تجربه سوار شدن مجدد مسیریابی کنند.
منبع: https://wptavern.com/bluehost-launches-wondersuite-product-with-ai-powered-site-building-guide

این شرکت در حال کار بر روی قابلیتی به نام WonderAssist است که در اواخر سال 2023 پیش بینی می شود. این ویژگی تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی را با کپی های مرتبط، توضیحات محصول و گزیده هایی سازگار با سئو همراه با سایر بخش های WonderSuite ارائه می دهد.

Bluehost همچنین داده‌های WonderStart را به WonderBlocks می‌کشد، که برای ایجاد کتابخانه‌ای از الگوهای بلوک و قالب‌های صفحه با استفاده از تصاویر و متن پیشنهادی بر اساس ورودی‌های کاربر در حین ورود استفاده می‌شود. همه اینها با بلاک مبتنی بر کار می کنند تم شگفت انگیز YITH، که در WordPress.org رایگان است و در بیش از 10000 سایت فعال است.