Bluehost از پلتفرم وردپرس مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد


Bluehost از عرضه مجموعه ای متشکل از شش قابلیت خبر داد که گردش کار را برای راه اندازی سریع و آسان یک وب سایت یا فروشگاه با استفاده از وردپرس ایجاد می کند.

محصول جدید که WonderSuite نام دارد، در هر مرحله از راه، راهنمایی های مبتنی بر هوش مصنوعی را به ناشران ارائه می دهد و در نقش کمک خلبان عمل می کند.

مجموعه محصولات سادگی کلیک و توسعه وب را با منبع بسته به ارمغان می آورد و آن را در اکوسیستم متن باز وردپرس اعمال می کند.

به گفته اد جی، رئیس نیوفولد دیجیتال، شرکت مادر Bluehost:

«با WonderSuite، پیچیدگی‌های ساخت یک وب‌سایت یا فروشگاه با وردپرس را حذف می‌کنیم و به ساده، آسان و سریع ساختن این فرآیند برای مشتریانمان کمک می‌کنیم—تا آن‌ها بتوانند سایت خود را منتشر کنند و موفقیت کسب و کار خود را زودتر ببینند…»

شش قابلیت پیشرفته

شش جزء از سیستم جدید وجود دارد که شامل موارد زیر است:

شبانه روزی

این اولین مرحله است که در آن کاربر به یک سری سوالات پاسخ می دهد که به سیستم کمک می کند تا به طور خودکار اجزای لازم برای ایجاد وب سایت جدید را انتخاب کند.

عکس صفحه ویژگی Onboarding

Bluehost از پلتفرم وردپرس مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد

موضوع

ایجاد وب سایت با یک موضوع چند منظوره شروع می شود که گزینه های الگو را ارائه می دهد که سپس در مرحله بعدی مورد استفاده قرار می گیرند.

بلوک های وردپرس

این کتابخانه ای از الگوهای بلوک وردپرس، بلوک های سازنده هر صفحه وب است. این مرحله وب سایت را با توجه به نیاز و هدف وب سایت شخصی سازی می کند.

راهنمای هوش مصنوعی WonderHelp

این ماژول است که راهنمایی را در هر مرحله از فرآیند ارائه می دهد. به گفته Bluehost:

یک راهنمای گام به گام با هوش مصنوعی برای کمک به کاربران در طول فرآیند ساخت سایت وردپرس.

مثال: WonderHelp به جای استفاده از موتور جستجو برای فهمیدن اینکه “چگونه یک وبلاگ در وردپرس ایجاد کنیم؟”، راهنمای گام به گام در سازنده سایت ارائه می دهد و کاربران را با دستورالعمل های یکپارچه در هر صفحه طی فرآیند کامل طی می کند. ”

اسکرین شات از سیستم راهنما

تصویری که نحوه ارتباط با راهنمایی هوش مصنوعی را با پرسیدن یک سوال نشان می دهد

عکس صفحه نمایش پاسخ سیستم راهنما

Bluehost از پلتفرم وردپرس مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد

WonderCart

این مجموعه ای از ویژگی های تجارت الکترونیک است که برای فعالیت های تبلیغاتی و ساختمانی فروش مفید است.

Bluehost توضیح می دهد:

«ویژگی تجارت الکترونیک که برای توانمندسازی کارآفرینان طراحی شده است تا فروش آنلاین خود را با مجموعه ای جامع از ویژگی های فروش متقابل و افزایش فروش در یک راه حل واحد و یکپارچه افزایش دهند.

WonderCart که در بسته‌های فروشگاه آنلاین Bluehost گنجانده شده است، طیف گسترده‌ای از گزینه‌های تبلیغاتی و تخفیف را در یک راه‌حل جامع طراحی شده برای افزایش فروش آنلاین ارائه می‌کند.

تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی

این قابلیتی است که به تاجران آنلاین کمک می‌کند تا کپی، توضیحات محصول و گزیده‌هایی ایجاد کنند تا به صاحبان فروشگاه کمک کند تا وب‌سایت را سریع راه‌اندازی کنند. این قسمت اواخر سال 2023 منتشر می شود.

آسان کردن وردپرس

وردپرس به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می توان با خارج از جعبه ایجاد کرد. در حالی که راه اندازی اولیه سریع است، در واقع ساختن یک وب سایت زیبا هنوز کمی مهارت و تجربه می خواهد.

WonderSuite جدید Bluehost هر کسی را قادر می سازد تا با استفاده از WordPress، معتبرترین پلت فرم انتشار وب سایت در جهان، یک سایت تجارت الکترونیک با امکانات کامل ایجاد کند.

اطلاعیه رسمی را بخوانید:

Bluehost WonderSuite – وردپرس برای همه فوق العاده ساخته شده است

تصویر برجسته توسط Shutterstock/Thx4Stocک
منبع: https://www.searchenginejournal.com/bluehost-ai-powered-wordpress/491592/