Block Visibility 3.0.0 نسخه حرفه ای را رایگان می کند، کنترل مرورگر و دستگاه، تنظیمات از پیش تعیین شده دید و موارد دیگر را اضافه می کند – WP Tavern

نسخه 3.0.0 شامل ویژگی های قبلا حرفه ای مانند کنترل مرورگر و دستگاه که امکان نمایش محتوای سفارشی بر اساس مرورگر و/یا دستگاه کاربر فعلی را فراهم می کند. همچنین اضافه می کند کنترل مکان، که آنطور که به نظر می رسد نیست. این به کاربران اجازه می دهد تا محتوا را بر اساس محل قرارگیری بلوک در وب سایت و ویژگی های مکان آن نشان دهند یا پنهان کنند. بلوک‌ها را می‌توان به‌صورت مشروط بر اساس طبقه‌بندی پست، نوع پست و سایر قوانینی که کنترل بیشتری بر روی دید بلوک از آنچه تصور می‌شد ارائه می‌کند، نمایش داد.

مسدود کردن مستندات Visibility روشن است کنترل مرورگر و دستگاه

پلاگین Block Visibility مستندات در حال حاضر گسترده است، با ویدیوها، اسکرین شات ها و آموزش تقریباً برای هر ویژگی. دیگو گفت که زمان بیشتری را برای مستندسازی اینکه چگونه توسعه دهندگان می توانند خود را ایجاد کنند، صرف خواهد کرد برنامه افزودنی Visibility را مسدود کنید. این افزونه در حال حاضر بیش از 9000 کاربر فعال دارد و احتمالاً اکنون که ویژگی‌های حرفه‌ای در نسخه رایگان قرار می‌گیرند، رشد بیشتری خواهد داشت.


منبع: https://wptavern.com/block-visibility-3-0-0-makes-pro-version-free-adds-browser-and-device-control-visibility-presets-and-moreاین به‌روزرسانی کنترل‌هایی را برای بیسکویت ها، فراداده، منبع ارجاع، و مسیر URL. گسترش می دهد زمان قرار کنترل شامل روز هفته و زمان روز.

بزرگترین تغییر در این به روز رسانی این است که دیگو تصمیم گرفته است نسخه Pro را با افزونه رایگان ادغام کند تا کاربران دیگر مجبور نباشند برای دریافت ویژگی های اضافی، افزونه تجاری خریداری کنند. دیگو نسخه حرفه ای را در سال 2021 راه اندازی کرد تا به حمایت از تلاش های خود برای توسعه این افزونه رایگان کمک کند، اما گفت که این دیگر ضروری نیست.

نیک دیگو، مشارکت کننده و توسعه دهنده وردپرس منتشر کرده است نسخه 3.0.0 از پلاگین Block Visibility خود، که به کاربران اجازه می‌دهد تا بلوک‌ها را بر اساس نقش‌های کاربر خاص، وارد/خارج شده، کاربران خاص، اندازه‌های صفحه، رشته‌های جستجو، فیلدهای ACF و موارد دیگر به صورت مشروط نمایش دهند.

تنظیمات از پیش تعیین شده رویت یکی دیگر از ویژگی‌های جدید شگفت‌انگیز در این نسخه است، نوعی که شما را متعجب می‌کند که چگونه می‌تواند یک افزونه رایگان باشد. این به کاربران اجازه می دهد مجموعه ای از شرایط دید را ایجاد کنند که می تواند با یک کلیک روی بلوک های دیگر اعمال شود. بلوک‌ها می‌توانند چندین ایستگاه از پیش تعیین شده اعمال کنند، و دیگو گفت این اولین تکرار این ویژگی است.

مسدود کردن مستندات Visibility روشن است تنظیمات از پیش تعیین شده رویت
او گفت: “در ابتدا من برای توسعه یک تجارت افزونه برنامه ریزی کرده بودم.” اما متوجه شدم که عشق من به ساختن، مشارکت و آموزش از تمایل من برای کارآفرینی در فضای افزونه فراتر رفته است. به این ترتیب، می‌توانم روی علاقه‌ام تمرکز کنم و همچنین از جامعه حمایت کنم.»

این نسخه شامل همه چیز می‌شود به جز کنترل‌های WooCommerce و Easy Digital Downloads، که شامل منطق بلوک شرطی برای محتویات سبد خرید، جزئیات محصول، معیارهای مشتری و موارد دیگر است. دیگو قصد دارد آن‌ها را بعداً در ماه آوریل با نسخه بعدی (3.1.0) اضافه کند، بنابراین می‌تواند قبل از گنجاندن آنها در نسخه رایگان، چند تغییر دیگر در آنها ایجاد کند. کاربرانی که به کنترل‌های WooCommerce یا Easy Digital Downloads متکی هستند باید تا نسخه بعدی صبر کنند تا افزونه Pro را غیرفعال کنند.