Big Bite راه اندازی شد 2023 Enterprise WordPress Survey – WP Tavern

این نظرسنجی برای ایجاد یک گزارش جدید که یافته‌های سازمان‌های سازمانی را خلاصه می‌کند، استفاده خواهد شد. مک فرسون گفت اگر این گزارش در جامعه وردپرس به خوبی مورد استقبال قرار گیرد، تیم او ممکن است به انتشار وضعیت وردپرس سازمانی به صورت سالانه ادامه دهد.

با توجه به W3Techs، سهم فعلی CMS وردپرس در بازار است 63.3٪ از تمام وب سایت هایی که می توان یک CMS را شناسایی کرد. سازمان‌های سازمانی به رشد این بازار کمک می‌کنند، بنابراین بینش در مورد نحوه استفاده آن‌ها از وردپرس و نقاط دردسر خاص آن‌ها می‌تواند در توسعه راه‌حل‌هایی که به نفع این بخش باشد، مفید باشد. داده ها از نظر سنجی جمع آوری و ناشناس خواهد شد و به پاسخ دهنده یا سازمان نسبت داده نخواهد شد.


منبع: https://wptavern.com/big-bite-launches-2023-enterprise-wordpress-survey

این نظرسنجی مستقیماً برای افرادی که مسئول وب سایت سازمان سازمانی هستند، در مقابل صاحبان مشاغل، اعمال می شود.

“این یکی از چند ابتکار است که من روی آن کار می کنم تا آگاهی از برند Big Bite را افزایش دهم، اما مهمتر از آن، نشان می دهد که وردپرس باید به عنوان یک CMS سازمانی در نظر گرفته شود.”

تکمیل این نظرسنجی تقریباً 5-7 دقیقه طول می کشد و بودجه ها را پوشش می دهد،
فرآیندهای انتشار، نقاط قوت پلت فرم، ناامیدی کاربر، عملکرد سفارشی، زیرساخت، معماری و نگهداری مداوم. همچنین سعی می‌کند اندازه‌گیری کند که آیا کاربران سازمانی از ویرایشگر بلاک استقبال کرده‌اند یا خیر و سازمان علاوه بر وردپرس از چه CMS دیگری استفاده می‌کند.

Big Bite، یک آژانس وردپرس سازمانی مستقر در بریتانیا، نظرسنجی جدیدی به نام راه اندازی کرده است وضعیت سازمانی وردپرس برای جمع‌آوری داده‌ها و بینش‌هایی در مورد اینکه چگونه این پلتفرم می‌تواند به بهترین وجه به برندهای بزرگ ارائه دهد.

ایین مک فرسون، مدیرعامل Big Bite گفت: «این نظرسنجی خاص بر روی برندهایی متمرکز است که از وردپرس در هر بخشی از دارایی خود استفاده می کنند. “شاید این می تواند یک وبلاگ کوچک باشد که یک اینترانت یا یک سایت انتشارات بزرگ را تامین می کند. من می‌خواهم بفهمم چرا و چگونه آنها از وردپرس استفاده می‌کنند، اما سپس به معیارهای ارزشمند دیگری مانند اندازه تیم و بودجه بپردازم.

ما با شرکت هایی با این اندازه ها پیدا می کنیم. مک فرسون گفت: چندین نفر در حال مدیریت محصولات وردپرس خود هستند. همچنین، پاسخ‌دهندگان متعدد از یک شرکت نیز کاملاً خوب است.