Awesome Motive تم‌های Thrive را به دست می‌آورد – WP Tavern

مجموعه افزونه ممتاز Thrive بیش از 200000 کاربر را گزارش می دهد. این شامل معمار پیشرفت کنید، یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن بصری، سازنده دوره LMS و دیگر افزونه های متمرکز بر بازاریابی برای تولید سرنخ ها، ایجاد آزمون ها و توصیفات، و انجام تست A/B.

اگرچه بنیانگذاران به Awesome Motive نخواهند پیوست، تیمی که در حال حاضر این افزونه را حفظ و پشتیبانی می کند در حال خریداری است. در اعلامیه Thrive Themes، Melaugh گفت که محصولات این شرکت تغییر نام تجاری یا جایگزینی نخواهند داشت. هیچ افزایش قیمتی برای مشتریان فعلی برنامه ریزی نشده است و Awesome Motive قصد دارد به عضویت های قدیمی احترام بگذارد.

“هنوز همان افرادی هستند که محصولات را می سازند و نقشه راهی که ما برای سال 2023 و بعد از آن ترسیم کردیم به دلیل این خرید تغییر نخواهد کرد.”


منبع: https://wptavern.com/awesome-motive-acquires-thrive-themesانگیزه عالی دارد تم های Thrive را به دست آورد، دومین خرید آن در سال 2023 پس از معامله افزونه Duplicator که در اوایل این ماه اعلام شد.

در سال 2013، Shane Melaugh و Paul McCarthy از بنیانگذاران Thrive Themes شرکت خود را با محصولات اولیه Hybrid Connect، Viral Quiz Builder و WP Sharely آغاز کردند. ده سال بعد، مجموعه محصول به نزدیک به 12 ابزار متمرکز بر تبدیل افزایش یافت که Thrive Themes با قیمت 299 دلار در سال به فروش می رسد.

«به هر حال من مدت‌هاست که Thrive Themes را از حاشیه تماشا می‌کنم. بنابراین دور شدن من هیچ چیز را در آن جبهه تغییر نمی دهد.

ملاف گفت: “همیشه سیاست ما پاداش دادن به مشتریان وفادار بوده است و این تغییر نخواهد کرد.”