Automattic Bibimbap را منتشر می کند، یک تم بلوکی رایگان برای رستوران ها – WP Tavern

این موضوع دارای پنج الگوی بلوک سفارشی برای ساخت وب سایت رستوران است:

  • الگوی تماس با نقشه، مکان و ساعات کاری
  • الگوی بلوک پوشش برای غذاهای ویژه رستوران
  • پاورقی پیش فرض
  • منوی رستوران
  • افزونه های منو

صفحه اصلی نشان داده شده در اسکرین شات یک بلوک پوشش با عرض کامل را با یک تصویر به عنوان پس زمینه، یک فراخوان برای اقدام و برخی اطلاعات تماس نشان می دهد. Bibimbap در سرتاسر متن پاراگراف و سرصفحه ها از حروف کوپر هویت استفاده می کند.

Automattic یک تم جدید در فهرست قالب های وردپرس دارد. بیبی باپکه به خاطر غذای محبوب کره ای نامگذاری شده است، موضوع رستوران است. این به‌عنوان «ساده و سرگرم‌کننده» توصیف می‌شود، اما همراه با نسخه‌ی نمایشی زنده ارائه نمی‌شود، بنابراین کاربران باید آماده باشند تا با الگوها کار کنند تا سایت‌های رستوران خود را کنار هم بگذارند.

ایده‌آل‌ترین تجربه‌ای که یک تم بلوک می‌تواند ارائه کند، به کاربر یک وب‌سایت آماده ارائه می‌دهد که شبیه نسخه آزمایشی است، یا حداقل یک الگوی تمام صفحه ارائه می‌دهد که به راحتی درج می‌شود. Bibimbap چند فرصت را برای کاربرپسندتر کردن موضوع از دست داده است. اگرچه در WordPress.com تحت طرح کسب و کار نیز موجود است، پیش نمایش آن مشابه تجربه نصب آن در یک سایت خود میزبان است. با وجود هیچ نسخه آزمایشی زنده، دشوار است که بدانید پس از نصب آن به کجا بروید.

در ویرایشگر سایت، کاربران باید به آن بروید wp-custom-template-home قالب برای ویرایش قالب صفحه اصلی. اگر این یک وب سایت جدید است، کاربران همچنین می خواهند یک صفحه جدید ایجاد کنند و آن را به استفاده از آن اختصاص دهند wp-custom-template-home قالب صفحه برای به دست آوردن طراحی مناسب.

به طور کلی، این تم گزینه خوبی برای کسانی است که راه خود را در مورد وردپرس و ویرایشگر سایت می دانند. ایجاد یک وب سایت رستوران با طراحی منسجم نسبتاً سریع است. مشکلات کاربرپسندی را می توان به راحتی با چند الگوی تمام صفحه و کمی تفکر در مورد تجربه پس از فعال کردن موضوع برطرف کرد. بیبی باپ به صورت رایگان از WordPress.org در دسترس است.


منبع: https://wptavern.com/automattic-releases-bibimbap-a-free-block-theme-for-restaurants

من موضوع را برای تست درایو گرفتم و متوجه شدم که در وضعیت فعلی آن خیلی بصری نیست، اگرچه الگوها به خوبی طراحی شده اند. هنگامی که برای اولین بار در یک سایت جدید نصب و فعال می شود، طرح زمینه خالی به نظر می رسد بدون هیچ چیزی در جای خود و هیچ اشاره ای به این که چگونه می توان آن را شبیه عکس صفحه کرد.

اگرچه موضوع فقط با تعداد انگشت شماری از الگوها همراه است، اما به هر ترتیبی که باشد به خوبی روی صفحه قرار می گیرند.

طراحی هدر صفحه اصلی از طریق یک الگو در دسترس نیست، که این موضوع را بسیار متنوع‌تر و استفاده از آن را آسان‌تر می‌کند، به خصوص در مورد وب‌سایت‌های چند صفحه‌ای.