Automattic 20,000 یورو برای تامین مالی فاز بعدی توسعه دروپال گوتنبرگ – WP Tavern اهدا می کند

ثور آندره گرتلند، مدیر فروش Frontkom گفت: «مشتریان ما آن را دوست دارند. در واقع، از زمانی که پروژه را در سال 2018 شروع کردیم، سایت دروپال را بدون گوتنبرگ ایجاد نکردیم.

گرتلند چندین چیز را فهرست کرد که امیدوار است تیم‌ها بتوانند با هم ایجاد کنند، از جمله یک تم اولیه گوتنبرگ و یک بسته آغازین، که در آن گوتنبرگ با یک پیش‌نمایش کامل به‌عنوان موضوع پایه یا مرجع موضوع، و همچنین توانایی کارکرد آن در چارچوب راه‌اندازی شده است. سازنده چیدمان

از آنجایی که Automattic توسعه دهنده اصلی گوتنبرگ است، من آن را به اشتراک گذاشتم پیشنهاد گوتنبرگ با Matt Mullenweg، یکی از بنیانگذاران وردپرس و مدیر عامل Automattic،” Buytaert گفت. «مت واقعاً از ایده استفاده از سایت‌های دروپال بیشتر با استفاده از گوتنبرگ هیجان‌زده بود، و او با مهربانی پیشنهاد کرد که 20000 یورو بودجه کامل را از طریق Automattic تأمین کند. علاوه بر این، او تعدادی از کارشناسان گوتنبرگ را برای پیوستن به دوی سرعت بدون هیچ هزینه ای برای جامعه دروپال می فرستد.

این ماژول یکی از پنج پروژه انتخاب شده از بین 35 پیشنهاد بود که در طول مسابقه نوآوری DrupalCon Pitchburgh بودجه دریافت کرد. برندگان به عنوان بخشی از Dries Buytaert معرفی شدند وضعیت ارائه دروپال در DrupalCon آمریکای شمالی 2023 در پیتسبورگ.

گرتلند گفت: «هدف ما این است که مطمئن شویم دروپال گوتنبرگ آینده همیشه از جدیدترین و بهترین نسخه تیم وردپرس استفاده می‌کند و بهتر به توسعه‌دهندگان دروپال اجازه می‌دهیم تا در بالادست مشارکت کنند.» ما می‌خواهیم گوتنبرگ بیشتر با دروپال ادغام شود و برای این که این کار را به درستی انجام دهیم، باید افرادی را جمع کنیم که باید درگیر شوند. این یک فرصت عالی برای گسترش همکاری ما در پروژه‌های منبع باز است و دروپال را به آسان‌ترین CMS سازمانی تبدیل کنیم.


منبع: https://wptavern.com/automattic-donates-e20000-to-fund-next-phase-of-drupal-gutenberg-development

ماژول دروپال گوتنبرگ در بیش از 3000 وب سایت دروپال استفاده می شود. Frontkom، یک آژانس 120 نفره، از آن به طور انحصاری هنگام ساخت سایت های دروپال برای مشتریان استفاده می کند.

گرتلند در ویدئوی خود (که در زیر تعبیه شده است) گفت که بودجه درخواستی با ترتیب دادن یک کارگاه حضوری برای چند روز برای ارتقای پروژه به سطح بعدی استفاده خواهد شد. آنها قصد دارند افرادی را از تیم اصلی وردپرس که ویرایشگر را ساخته اند، تیم اصلی دروپال که نیازها و امکانات ابتکارات مدیریت را می داند و تیم دروپال گوتنبرگ که ماژول را ساخته و نگهداری می کند، جمع آوری کنند.

دروپال گوتنبرگ، ماژول گوتنبرگ برای دروپال که توسط یک آژانس مستقر در نروژ به نام ایجاد شده است دفتر جلو، مبلغ 20000 یورو از Automattic برای تامین مالی فاز بعدی توسعه دریافت کرده است.