ACF نظرسنجی سالانه جدید را راه اندازی می کند – WP Tavern

این اولین باری است که ACF پایگاه کاربران خود را در مورد نحوه ساخت سایت با وردپرس و مواردی که می‌تواند بهبود بخشد، بررسی می‌کند. نظرسنجی با سؤالاتی در مورد زمینه هایی که متخصصان در آن از ACF استفاده می کنند و حجم و نوع سایت هایی که در حال ساخت هستند شروع می شود. از پاسخ‌دهندگان در مورد نحوه ویرایش سایت‌هایشان، نوع مجوزی که استفاده می‌کنند، میزان دسترسی به ACF در جعبه ابزارشان و اینکه از کدام ویژگی‌های ACF بیشتر استفاده می‌کنند (مانند REST API، بلوک‌های ACF، صفحات گزینه‌ها، فرم‌های ACF، ثبت انواع پست و غیره).

این نظرسنجی در سمت طولانی‌تر است و تقریباً 15 دقیقه برای تکمیل آن است. از آنجایی که ACF بخش مهم و ضروری گردش کار بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس است، کمک به شکل دادن به توسعه آینده آن ممکن است ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد. WP Engine همچنین چند سوال اضافه کرده است که ممکن است فقط به صورت مماس با ACF مرتبط باشند، مانند اینکه کاربران سایت‌های وردپرس خود را کجا میزبانی می‌کنند و از چه چیزی برای توسعه محلی استفاده می‌کنند.

این نظر سنجی در 19 مه 2023 به پایان می رسد و WP Engine قصد دارد نسخه انبوه و ناشناس نتایج را به زودی پس از جمع آوری داده ها منتشر کند.


منبع: https://wptavern.com/acf-launches-new-annual-survey

راب استینسون، مدیر بازاریابی محصول WP Engine گفت: «این روش اصلی ما برای جمع‌آوری بینش و بازخورد از جامعه WP در مورد آنچه می‌خواهند در ACF ببینند است. او همچنین اهمیت بازخورد قبلی مشتریان را که به تیم ACF کمک کرد تا ویژگی‌هایی مانند ثبت CPT و طبقه‌بندی (v6.1) را برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی کند، بیان کرد.

پولسون گفت: «در کوتاه مدت، ما در حال کار بر روی ایجاد یک رابط کاربری برای ثبت Options Pages هستیم که یک ویژگی افزونه PRO است، برخی از ویژگی‌های درخواستی طولانی مانند فیلدهای رابطه دو جهته و بهبود قوانین منطقی شرطی برای فیلدهای طبقه‌بندی. ما همچنین بر روی یک نسخه بیشتر بر ویژگی‌ها و بهبودهای بلوک ACF تمرکز خواهیم کرد. نظرسنجی احتمالاً این ویژگی‌های برنامه‌ریزی‌شده را تغییر نخواهد داد، و نتایج اولیه کار برنامه‌ریزی‌شده ما را روی بلوک‌های ACF تأیید می‌کند.

WP Engine راه اندازی کرده است نظرسنجی سالانه برای فیلدهای سفارشی پیشرفته (ACF) یکی از پلاگین‌هایی است که در سال 2022 از Delicious Brains خریداری کرد. ACF بیش از 4.5 میلیون کاربر فعال از جمله نصب‌های سایت PRO را گزارش می‌دهد، و مدیر محصول WP Engine Iain Poulson گزارش می‌دهد که این افزونه “از زمان خرید از هر جهت در حال رشد است.” ACF کاربران، ویژگی‌ها و نسخه‌های بیشتری را به همراه تلاش‌های ایجاد جامعه مانند اضافه کرده است ساعات اداری دو هفته ای.