8 بهترین افزونه گرید محصول برای ووکامرس (رایگان + پولی)

به عنوان مثال، می توانید رنگ و اندازه عنوان، قیمت و رتبه بندی را تغییر دهید. همچنین به شما این امکان را می دهد که یک طرح بندی برای شبکه خود انتخاب کنید، تعداد محصول را برای نمایش انتخاب کنید و موارد دیگر.

قیمت گذاری: قیمت SeedProd از 39.50 دلار در سال شروع می شود. رایگان نیز وجود دارد SeedProd Lite نسخه ای که برای شروع استفاده می کنید.

2. MonsterInsights

افزونه MonsterInsights Google Analytics

با این حال، اگر به دنبال ویژگی‌های سفارشی‌سازی بیشتر و سهولت استفاده هستید، می‌توانید از هر افزونه دیگری در لیست ما مانند SeedProd یا MonsterInsights.

ProductX یکی دیگر از پلاگین های گرید محصول محبوب برای ووکامرس است. این به شما امکان می دهد فروشگاه های WooCommerce را با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن ایجاد کنید.

شما می‌توانید از بین ۲ سبک پیش‌فرض، که شامل طرح‌بندی شبکه‌ای یا فهرستی است، انتخاب کنید. علاوه بر این، گزینه های اساسی برای سفارشی کردن شبکه محصول شما وجود دارد. می‌توانید انتخاب کنید چند محصول نمایش داده شود و تعداد محصول در کجا قرار گیرد.

سپس می توانید انتخاب کنید که کدام محصولات در شبکه نمایش داده شوند. چندین گزینه برای انتخاب وجود دارد، مانند جدیدترین محصولات، محصولات قدیمی و محصولات برجسته. پس از ایجاد شبکه محصولات، می توانید به راحتی آنها را در هر نقطه از فروشگاه WooCommerce خود با استفاده از کدهای کوتاه اضافه کنید.

YITH WooCommerce Best Sellers یک افزونه عالی است که می توانید در فروشگاه آنلاین خود داشته باشید و محصولات پرفروش را در یک طرح شبکه نمایش دهید.

با این اوصاف، بیایید به بهترین پلاگین های شبکه دسته بندی محصولات برای WooCommerce نگاه کنیم.

1. SeedProd

صفحه ساز SeedProd

اگر دسته بندی محصولات مختلفی در فروشگاه ووکامرس خود دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه را نصب کرده و از کدهای کوتاه برای نمایش محصولات استفاده کنید.

MonsterInsights یک ویژگی پست های محبوب را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محصولات پرفروش خود را در نمای شبکه ای نشان دهید. شما می توانید از میان تم های از پیش ساخته شده برای شبکه محصول خود انتخاب کنید.

محصولات محبوب MonsterInsights

قیمت گذاری: شما می توانید افزونه Smash Balloon Instagram Feed را با 49 دلار در سال دریافت کنید.

6. محصول Carousel Slider & Grid Ultimate برای WooCommerce

نوار لغزنده چرخ فلک محصول و شبکه نهایی

علاوه بر این، افزونه گرید محصول نیز انعطاف پذیری بیشتری را برای سفارشی سازی ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید شبکه را تنظیم کنید، تعداد ردیف ها و ستون ها را انتخاب کنید، رنگ را تغییر دهید و موارد دیگر.

این افزونه همچنین پیش نمایشی از تم شما را نشان می دهد. علاوه بر این، شما گزینه های سفارشی سازی زیادی دریافت می کنید.

قیمت گذاری: برنامه های برتر MonsterInsights از 99.50 دلار در سال شروع می شود. همچنین وجود دارد MonsterInsights Lite نسخه ای که به صورت رایگان استفاده می کنید و Google Analytics را در وردپرس راه اندازی می کنید.

3. ProductX

محصولX

SeedProd بهترین افزونه سازنده وب سایت وردپرس و صفحه فرود است. بیش از 1 میلیون متخصص از آن استفاده می کنند.

شما می توانید صفحات WooCommerce خیره کننده با شبکه های محصول سفارشی ایجاد کنید که به افزایش تبدیل کمک می کند. این افزونه همچنین گزینه های زیادی برای ویرایش و تغییر ظاهر شبکه های دسته بندی محصولات شما ارائه می دهد.

این همه چیز نیست، SeedProd همچنین با خدمات محبوب بازاریابی ایمیلی ادغام می شود، که به رشد لیست ایمیل شما کمک می کند.

این افزونه تم های داخلی را برای چرخ فلک ها و شبکه ها ارائه می دهد. به علاوه، به شما امکان می‌دهد با انتخاب تعداد محصولات برای نمایش در هر صفحه، نشان دادن عنوان سرصفحه و کنترل اندازه‌های تصویر، شبکه را سفارشی کنید. این افزونه همچنین تنظیماتی را برای انتخاب ستون ها و ردیف ها و فعال کردن صفحه بندی در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت گذاری: می توانید از افزونه Product Carousel Slider & Grid Ultimate for WooCommerce به صورت رایگان استفاده کنید.

7. Grid/List View برای WooCommerce

نمای فهرست گرید برای ووکامرس

فید اینستاگرام Smash Balloon بهترین افزونه رسانه های اجتماعی وردپرس است. شما می توانید با استفاده از این افزونه، محتوای حساب های رسانه های اجتماعی مختلف را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید.

علاوه بر این، گزینه هایی برای نشان دادن نشان های مختلف روی محصولات وجود دارد. به عنوان مثال، شما یک نشان فروش، نشان ویژه، نشان تخفیف و نشان فروخته شده را در شبکه محصول خود نمایش می دهید. همچنین می‌توانید تنظیمات سبک را ویرایش کنید و فونت عنوان محصول، رنگ، رتبه‌بندی و موارد دیگر را تغییر دهید.

متأسفانه، هیچ گزینه سفارشی‌سازی کشیدن و رها کردن مانند آنچه در SeedProd دارید وجود ندارد. با این حال، این افزونه طیف گسترده ای از دکمه ها را برای شبکه محصولات WooCommerce خود انتخاب می کند.

در تجربه ما، SeedProd بهترین افزونه گرید محصول برای ووکامرس است. استفاده از آن بسیار آسان است زیرا یک سازنده کشیدن و رها کردن با تعداد زیادی سفارشی سازی قالب برای سایت و صفحات شما ارائه می دهد.

هیچ گزینه سفارشی سازی یا تنظیمات اضافی وجود ندارد که در داشبورد وردپرس خود پیدا کنید. همه چیز از طریق کدهای کوتاه کنترل می شود. می توانید از کدهای کوتاه مختلف برای انتخاب تعداد ستون ها، ترتیب دسته بندی محصولات، طراحی شبکه محصول و موارد دیگر استفاده کنید.

بلوک های مختلفی وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن فروشگاه خود از آنها استفاده کنید. به علاوه، این افزونه یک جعبه ابزار قالب ارائه می دهد، بنابراین می توانید به سرعت یک طرح را انتخاب کرده و آن را مطابق با نیاز خود ویرایش کنید.

سایر ویژگی های ارائه شده توسط ProductX عبارتند از فیلترهای پیشرفته محصول، نوار پیشرفت، مقایسه محصول، موارد لیست سفید و موارد دیگر.

استفاده از این افزونه آسان است و گزینه های مختلفی را برای سفارشی کردن شبکه دسته بندی محصولات شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید متن، رتبه بندی، رنگ ها و سایر جزئیات هر محصول را در شبکه تغییر دهید. به علاوه، می توانید تعداد سطرها و ستون ها را برای نمایش انتخاب کنید.

همچنین به راحتی با ابزارهای بازاریابی ایمیلی ادغام می شود تا به شما در جمع آوری سرنخ ها و رشد لیست ایمیل خود کمک کند.

با استفاده از YITH WooCommerce Best Sellers، می توانید محبوب ترین محصولات یا دسته بندی محصولات پرفروش خود را نشان دهید. همچنین یک نشان پرفروش وجود دارد که می توانید از آن برای برجسته کردن یک محصول و دریافت تبدیل بیشتر استفاده کنید.

این افزونه یک سازنده کشیدن و رها کردن ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تم های سفارشی و طرح بندی صفحه ایجاد کنید. شما قالب های از پیش ساخته شده و گزینه های سفارشی سازی زیادی دریافت می کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد تعداد ستون های شبکه را انتخاب کنید. همچنین گزینه هایی برای فیلتر کردن محصولات و نمایش همه محصولات، محصولات پرفروش، محصولات دارای رتبه برتر و موارد دیگر ارائه می دهد. علاوه بر این، می توانید سفارش محصولات را بر اساس تاریخ، عنوان، رتبه، شناسه و موارد دیگر انتخاب کنید.

به غیر از آن، همچنین می‌توانید برخی از محصولات یا دسته‌های محصول را از نمایش در ویجت پست محبوب MonsterInsights در صفحه حذف کنید.

جایزه: اگر به دنبال توسعه فروشگاه WooCommerce خود هستید، توصیه می کنیم که FunnelKit را نیز امتحان کنید. این یکی از بهترین افزونه های WooCommerce برای افزایش درآمد فروشگاه شما است.

نمایش محصولات خود در نمای شبکه ای تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان فراهم می کند. با افزونه مناسب، می توانید به راحتی شبکه دسته بندی محصولات خود را سفارشی کرده و سبک کنید.

اگر از خرید اینستاگرام برای فروش آنلاین محصولات استفاده می کنید، می توانید به راحتی موارد را در وب سایت وردپرس خود با استفاده از افزونه Smash Balloon Instagram Feeds نمایش دهید.

با افزونه WooCommerce مناسب، می توانید به راحتی چندین محصول یا ویژگی را از یک محصول در یک نمای شبکه نمایش دهید. این کار تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند و تعامل مشتریان با محصولات شما را آسان می کند.

آیا به دنبال یک افزونه وردپرس برای نمایش محصولات WooCommerce در یک شبکه هستید؟

قیمت گذاری: YITH WooCommerce Best Sellers برای شما 59.99 دلار در سال هزینه دارد.

5. Smash Balloon Feed Instagram

فید اینستاگرام Smash Balloon

Grid/List View برای WooCommerce پلاگین شبکه دسته بندی محصول بعدی در لیست ما است. این افزونه یک راه حل رایگان عالی برای صاحبان مشاغلی است که به دنبال ایجاد شبکه ها و لیست های محصولات ساده هستند.

قیمت گذاری: می توانید با طراحی های دسته بندی محصولات برای WooCommerce به صورت رایگان شروع کنید.

بهترین افزونه Grid Product برای WooCommerce کدام است؟

دسته بندی محصولات طراحی برای ووکامرس ابتدایی ترین افزونه وردپرس برای ایجاد گرید و اسلایدر محصول است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه گرید محصول را برای WooCommerce انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد SEO WooCommerce را ببینید که آسان و بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک است.

شما می توانید به سادگی اکانت اینستاگرام خود را به فروشگاه ووکامرس متصل کنید. پس از آن، فیدهای محصول را به صورت شبکه ها، چرخ فلک ها، سنگ تراشی و دیگر طرح ها نمایش دهید.

در این مقاله بهترین افزونه های گرید محصول برای ووکامرس را به شما نشان می دهیم.

بهترین افزونه های شبکه محصول برای ووکامرس

چرا از یک افزونه گرید محصول برای ووکامرس استفاده کنیم؟

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-product-grid-plugins-for-woocommerce/

با Smash Balloon، کنترل کاملی بر ظاهر فیدهای رسانه های اجتماعی خود خواهید داشت. گزینه هایی برای تغییر عرض، ارتفاع، تعداد تصاویر و موارد دیگر برای فید قابل خرید اینستاگرام شما وجود دارد.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد هر پست اینستاگرام را به صفحه ای در وب سایت WooCommere خود پیوند دهید. به این ترتیب کاربران وارد صفحه محصول می شوند و به راحتی خرید می کنند.

قیمت گذاری: Grid/List View for WooCommerce یک افزونه رایگان برای استفاده است.

8. طراحی دسته بندی محصولات برای WooCommerce

طراحی دسته بندی محصولات

برخی از افزونه ها همچنین به شما امکان می دهند فیلترهای دسته را اضافه کنید. به این ترتیب، کاربران می توانند به سادگی یک محصول را جستجو کرده و آنها را در یک شبکه مشاهده کنند نه اینکه هر محصول را در فروشگاه WooCommerce خود کاوش کنند. این به افزایش تبدیل و افزایش فروش کمک می کند.

قیمت گذاری: ProductX یک افزونه وردپرس پولی است که قیمت آن از 49 دلار در سال برای 1 سایت شروع می شود.

4. پرفروش ترین YITH WooCommerce

پرفروش ترین YITH WooCommerce

به غیر از آن، SeedProd بلوک های دیگری را برای سفارشی سازی ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید تصاویر، فرم های optin، تایمرهای شمارش معکوس، فرم های تماس و موارد دیگر را به صفحات محصول خود اضافه کنید.

Carousel Slider & Grid Ultimate محصول برای WooCommerce یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد شبکه های محصول جذاب، چرخ فلک ها و لغزنده ایجاد کنید.

MonsterInsights بهترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد بدون ویرایش کد یا استخدام توسعه دهنده، Google Analytics را در وردپرس راه اندازی کنید. به علاوه، به طور خودکار ردیابی پیشرفته را در وب سایت شما تنظیم می کند.

در صفحه ساز، SeedProd بلوک های انحصاری WooCommerce را برای سفارشی کردن صفحه محصول شما ارائه می دهد. شما به سادگی بلوک شبکه محصولات را روی قالب خود بکشید و رها کنید.

بلوک های WooCommerce در SeedProd

هنگامی که در حال ایجاد یک فروشگاه آنلاین هستید، مهم است که بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارید و مشاهده آنها را برای مشتریان آسانتر کنید.

ProductX بلوک های شبکه دسته بندی محصولات مختلف را ارائه می دهد. برای نمایش محصولات در نمای شبکه ای می توانید از بین 3 تنوع مختلف انتخاب کنید. علاوه بر این، تنظیمات متعددی برای ویرایش طراحی شبکه محصول وجود دارد.