7 بهترین افزونه فهرست مطالب برای وردپرس (انتخاب متخصص)

با افزونه Joli Table of Contents، گزینه های زیادی برای سفارشی کردن ظاهر فهرست مطالب در اختیار دارید. دارای 2 تم برای جدول و 4 آیکون رایگان برای دکمه های در حال باز شدن و جمع شدن است.

همچنین می توانید از این افزونه برای بررسی سئو استفاده کنید و ببینید آیا همه چیز به درستی بهینه شده است یا خیر. AIOSEO رفع مشکلات مختلفی را پیشنهاد می کند که ممکن است سایت شما را از رتبه بالاتر در نتایج جستجو باز دارد.

فهرست مطالب جولی یک افزونه فهرست مطالب مناسب سئو برای وردپرس است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا با بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس آشنا شوید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس و بهترین نرم افزار طراحی وب را ببینید.

فهرست مطالب می‌تواند خوانایی را بهبود بخشد و هضم محتوای طولانی را برای کاربران آسان‌تر کند، زیرا به آنها اجازه می‌دهد به هر بخش از یک پست یا صفحه بپیوندند. گوگل همچنین از فهرست مطالب شما برای فهرست بندی و رتبه بندی صفحات و پست های شما در نتایج جستجو استفاده می کند.

علاوه بر این، این افزونه به شما امکان می دهد پیشوند شماره گذاری را انتخاب کنید، اندازه فونت را تغییر دهید، عرض جدول را تنظیم کنید، سایه اضافه کنید و موارد دیگر.

5. فهرست مطالب CM

فهرست مطالب CM

SimpleTOC افزونه اصلی فهرست مطالب وردپرس است. برای مبتدیان مناسب است و ویژگی های استانداردی را ارائه می دهد.

AIOSEO اضافه کردن فهرست مطالب به سایت وردپرس خود را بسیار آسان می کند. این یک بلوک فهرست مطالب را در ویرایشگر محتوای وردپرس ارائه می دهد که می توانید آن را در هر جایی از پست وبلاگ خود اضافه کنید.

بلوک جدول محتوای AIOSEO

فهرست مطالب آسان یک افزونه محبوب است که می توانید از آن برای اضافه کردن فهرست مطالب به پست های وبلاگ، صفحات فرود، نوار کناری و انواع پست سفارشی خود استفاده کنید.

با استفاده از افزونه، یک قابلیت درج خودکار برای افزودن فهرست مطالب در انواع پست های مختلف نیز دریافت می کنید.

جدای از آن، AIOSEO به شما کمک می کند تا نقشه های XML سایت خود را ایجاد کنید، بنابراین موتورهای جستجو می توانند به راحتی محتوای جدید را کشف کنند. همچنین به اضافه کردن نشانه‌گذاری طرحواره و افزایش دید محتوای شما در قطعه‌های غنی کمک می‌کند.

این سبک وزن است و مانع عملکرد وب سایت شما نمی شود. فهرست مطالب فقط زمانی بار می شود که قرار است نمایش داده شود. به علاوه، جدول کاملاً پاسخگو است، بنابراین لازم نیست نگران بهینه سازی آن برای دستگاه های مختلف باشید.

یک راه ساده تر برای ایجاد فهرست مطالب، استفاده از افزونه وردپرس است. شما نیازی به ویرایش کدهای HTML نخواهید داشت و گزینه های سفارشی سازی بیشتری وجود دارد.

فهرست مطالب LuckyWP افزونه ToC بعدی وردپرس در لیست ما است. چندین گزینه سفارشی سازی برای تغییر ظاهر و احساس فهرست مطالب شما دارد.

از طرف دیگر، اگر به دنبال یک افزونه اختصاصی فهرست مطالب وردپرس هستید، آن را بررسی کنید فهرست مطالب آسان. برای مبتدیان مناسب است و چندین گزینه سفارشی سازی را ارائه می دهد.

از جنبه منفی، شما هیچ گزینه سفارشی سازی در مقایسه با سایر پلاگین های لیست ما، مانند AIOSEO، دریافت نمی کنید. برای استایل دادن به فهرست مطالب، باید از گزینه های استایل بومی در سفارشی ساز تم وردپرس یا ویرایشگر کامل سایت استفاده کنید.

7. فهرست قهرمانان

فهرست مطالب قهرمانانه

بیایید به برخی از بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس نگاه کنیم.

1. All in One SEO (AIOSEO)

All In One SEO - AIOSEO

به عنوان مثال، شما می توانید طرح های رنگی را از قبل برای مطابقت با برند خود ایجاد کنید. همچنین گزینه هایی برای ویرایش ظاهر با تغییر عرض، اندازه قلم، اندازه قلم مورد و رنگ ها دریافت می کنید.

علاوه بر این، می‌توانید نماد جمع‌کردن یا گسترش را برای TOC خود نشان دهید، از گلوله‌ها، اعداد یا متن ساده در جدول و قالب‌های بیشتر استفاده کنید. Heroic Table of Contents سئو پسند و پاسخگوی موبایلی است، بنابراین لازم نیست نگران زمان بارگذاری سایت و تجربه کاربری خود باشید.

بهترین افزونه وردپرس فهرست مطالب کدام است؟

در این افزونه، می‌توانید نوع پستی را که می‌خواهید فهرست مطالب در آن نمایش داده شود، انتخاب کنید، از جمله پست‌های وبلاگ، صفحات خاص، مناطق ابزارک نوار کناری و صفحات سفارشی. شما همچنین می توانید جدول را جمع کنید و محتوای خود را گسترش دهید.

در این مقاله بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس را به شما نشان می دهیم.

بهترین افزونه های جدول محتوا برای وردپرس

چرا از افزونه محتوای جدول در وردپرس استفاده کنیم؟

می‌توانید با نوشتن کد HTML و CSS یا با استفاده از تنظیمات پیشرفته در ویرایشگر بلوک، فهرست مطالب را به صورت دستی در وردپرس اضافه کنید. با این حال، این زمان‌بر است و می‌تواند برای مبتدیان دشوار باشد، زیرا کوچک‌ترین اشتباه به این معنی است که فهرست مطالب شما کار نخواهد کرد.

این افزونه یک بلوک وردپرس ارائه می دهد که می توانید از آن برای اضافه کردن فهرست مطالب به پست و صفحات خود استفاده کنید. 4 سبک میز از پیش ساخته شده را برای انتخاب فراهم می کند، از جمله طرح شده، گرد، متضاد و خاکستری.

فهرست مطالب CM توسط CreativeMindsSolutions یک افزونه بسیار آسان برای ایجاد فهرست مطالب است.

علاوه بر این، این افزونه 3 گزینه برای اضافه کردن فهرست مطالب در هر نقطه از سایت شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید از یک کد کوتاه، ویجت یا بلوک ویرایشگر محتوای وردپرس استفاده کنید.

4. فهرست مطالب جولی

فهرست مطالب جولی

این افزونه کاربرپسند است و به طور خودکار با استفاده از محتوای سرفصل های مقاله، فهرستی را ایجاد می کند. این یکپارچه با ویرایشگر بلوک وردپرس، ویرایشگر کلاسیک، صفحه سازهای Divi و Elementor و موارد دیگر کار می کند.

SimpleTOC به شما امکان می دهد حداکثر و حداقل سطح عنوان را که باید در فهرست مطالب گنجانده شود، نمایش/پنهان کردن عنوان جدول و موارد دیگر انتخاب کنید.

آیا به دنبال افزونه ای برای افزودن فهرست مطالب به وب سایت وردپرس خود هستید؟

افزودن فهرست مطالب (ToC) به وب‌سایت وردپرس شما یک راه عالی برای کمک به بازدیدکنندگان در پیمایش پست‌ها و صفحات طولانی‌تر وبلاگ است.

شما به راحتی می توانید TOC را با استفاده از بلوک SimpleTOC در ویرایشگر محتوای وردپرس به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. این افزونه نیازی به پیکربندی اضافی ندارد و می توانید تمام تنظیمات را از ویرایشگر محتوا کنترل کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد گلوله ها یا اعداد را برای نمایش موارد در محتوای جدول انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از اعداد اعشاری و اعداد رومی در لیست استفاده کنید.

به‌علاوه، گزینه‌های سفارشی‌سازی دیگری مانند تغییر عرض جدول، ویرایش اندازه فونت، انتخاب موضوع، و انتخاب تعداد سرفصل‌ها برای استفاده در هنگام ایجاد فهرست مطالب دریافت می‌کنید.

3. فهرست مطالب LuckyWP

جدول محتوای LuckyWP

همچنین به سئوی وردپرس شما کمک می کند، زیرا موتورهای جستجو مانند گوگل می توانند پیوندهای پرش به بخش را در کنار وب سایت شما در نتایج جستجو اضافه کنند. Google همچنین می‌تواند فهرست فهرست مطالب شما را در قطعه‌های برجسته نمایش دهد.

بهترین بخش استفاده از افزونه CM Table of Contents این است که تنظیمات عملکرد متفاوتی را دریافت می کنید. این به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که هنگام بارگیری فهرست مطالب تاخیری وجود ندارد.

همه در یک سئو (AIOSEO) بهترین افزونه سئو وردپرس است. این به شما کمک می کند وب سایت خود را بدون دانش فنی یا نیاز به استخدام یک متخصص برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

بلوک AIOSEO به طور خودکار فهرستی از مطالب را با استفاده از سطوح عنوان شما از H1 تا H6 ایجاد می کند.

اگر به دنبال بهترین افزونه هستید که به شما کمک کند محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و به راحتی فهرست مطالب را اضافه کنید، توصیه می کنیم همه در یک سئو (AIOSEO).

فهرست قهرمانان یکی دیگر از افزونه های فهرست مطالب وردپرس است که می توانید از آن برای هدایت بهتر پست های وبلاگ خود استفاده کنید. بهترین بخش این است که 100٪ رایگان است.

شما به راحتی می توانید محتوای خود را سازماندهی و ساختار دهید تا افراد بتوانند مقاله را اسکن کنند و به هر قسمتی که به آن علاقه دارند پرش کنند.

AIOSEO برنامه های پریمیوم از 49.60 دلار در سال شروع می شود. همچنین وجود دارد AIOSEO Lite نسخه را می توانید به صورت رایگان امتحان کنید.

2. فهرست مطالب آسان

فهرست مطالب آسان

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-table-of-contents-plugins-for-wordpress/

علاوه بر این، گزینه‌های سبک زیادی برای فهرست مطالب شما وجود دارد. شما می توانید اندازه، رنگ، وزن و سبک را برای هر سطح در جدول تغییر دهید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد TOC را در یک یا دو ستون نشان دهید.

6. SimpleTOC – فهرست مطالب بلوک

SimpleTOC

برخلاف سایر افزونه‌های خودکار جدول محتوا، AIOSEO در واقع به شما امکان می‌دهد یک عنوان فردی را پنهان کنید یا حتی عنوان را به طور کامل در فهرست محتوا سفارشی کنید. همچنین می‌توانید سرفصل‌ها را دوباره مرتب کنید و سبک را از فرمت گلوله به اعداد تغییر دهید.

جدول تنظیمات بلوک محتوا AIOSEO

می‌توانید از بلوک AIOSEO برای اضافه کردن فهرست مطالب، سفارشی کردن آن و پنهان کردن سرفصل‌ها در ویرایشگر محتوای وردپرس استفاده کنید. علاوه بر این، AIOSEO به شما کمک می کند تا نقشه های سایت ایجاد کنید، محتوای خود را برای سئو بهینه کنید، و بسیاری موارد دیگر.