7 بهترین افزونه شمارش معکوس برای وردپرس (استفاده آسان)


آیا به دنبال اضافه کردن یک تایمر شمارش معکوس به وب سایت وردپرس خود هستید؟

تایمرهای شمارش معکوس یک راه عالی برای ایجاد پیش بینی، هیجان و ایجاد جلوه FOMO در وب سایت شما هستند. تعداد زیادی پلاگین شمارش معکوس مختلف وجود دارد که به شما امکان می دهد تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید، بنابراین از کدام یک باید استفاده کنید؟

در این مقاله بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس را به اشتراک می گذاریم و ویژگی های کلیدی هر کدام را توضیح می دهیم.

بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس

پلاگین تایمر شمارش معکوس و زمانی که به آن نیاز دارید چیست؟

افزونه وردپرس تایمر شمارش معکوس به شما امکان می دهد تایمری را نمایش دهید که تا زمان یا تاریخ خاصی شمارش معکوس می کند.

بازاریابان باهوش از تایمرهای شمارش معکوس برای ایجاد هیجان و ایجاد حس فوریت در بین مشتریان خود استفاده می کنند. این به آنها کمک می کند تا از اثر FOMO برای افزایش تبدیل استفاده کنند.

افزونه های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد تایمرهای شمارش معکوس را به وب سایت خود اضافه کنید. این تایمرهای شمارش معکوس را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

تایمرهای شمارش معکوس عادی

یک تایمر معمولی شمارش معکوس، که گاهی اوقات تایمر شمارش معکوس ثابت یا ثابت نامیده می شود، چیزی است که اکثر مردم هنگام تصور یک تایمر به آن فکر می کنند. این تایمر تا یک زمان ثابت معکوس شمارش می کند. این ممکن است راه اندازی یک وب سایت وردپرس، پایان فروش یا رویداد دیگری باشد.

نقطه پایان ساعت شمارش معکوس برای همه یکسان است و بسته به اینکه چه کسی آن را مشاهده می کند، تغییر نمی کند.

تایمر همیشه سبز

یک تایمر شمارش معکوس همیشه سبز که گاهی اوقات تایمر شمارش معکوس پویا نیز نامیده می شود، مختص هر کاربر است. هنگامی که شخص به سایت شما می رسد، شمارش معکوس شروع می شود. به عنوان مثال، آنها ممکن است 4 ساعت فرصت داشته باشند تا از یک پیشنهاد ویژه استفاده کنند.

این می تواند یک تکنیک بازاریابی قدرتمند باشد زیرا به شما امکان می دهد احساس فوریت ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که اکثر افزونه های وردپرس برای اجرای تایمرهای شمارش معکوس معمولی طراحی شده اند و فقط برخی از آنها به شما اجازه می دهند تایمرهای همیشه سبز را اجرا کنید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های تایمر شمارش معکوس برای وردپرس بیندازیم.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یک افزونه قدرتمند پاپ آپ و تولید سرنخ برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا بازدیدکنندگان وب سایت را که رها کرده اند را به مشترکین و مشتریان پرداختی تبدیل کنید.

با OptinMonster، می توانید تایمرهای شمارش معکوس ثابت و همیشه سبز ایجاد کنید. شما می توانید به تعداد دلخواه تایمر بسازید و از تایمرهای مختلف در صفحات مختلف استفاده کنید.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید تایمر شمارش معکوس خود را با استفاده از OptinMonster قرار دهید. یکی از بهترین ها استفاده از نوار شناور است که به بالا یا پایین صفحه شما می چسبد. به این ترتیب، همیشه قابل مشاهده است.

در اینجا یک تایمر شمارش معکوس با استفاده از افزونه OptinMonster ایجاد شده است:

پیش نمایش تایمر شمارش معکوس

برای استفاده از تایمرهای شمارش معکوس به برنامه OptinMonster’s Pro یا بالاتر نیاز دارید.

آنها به شما امکان می دهند تایمرهای شمارش معکوس را روی پنجره های بازشو، نوارهای شناور، تشک های خوش آمدگویی تمام صفحه، جعبه های اسکرول و ویجت های درون خطی اضافه کنید. علاوه بر این، می توانید تایمرها را بر اساس موقعیت مکانی کاربر، صفحه ای که در آن قرار دارد، از کجا بازدید می کند و موارد دیگر شخصی سازی کنید.

2. SeedProd

سازنده وب سایت SeedProd

SeedProd بهترین افزونه سازنده وب سایت وردپرس و صفحه فرود است. اگر می خواهید انیمیشن تایمر شمارش معکوس را به صفحات فرود خود اضافه کنید، یک گزینه عالی است.

SeedProd به شما امکان می دهد به راحتی یک صفحه فرود ویژه راه اندازی کنید و سایت خود را به زودی یا حالت تعمیر و نگهداری قرار دهید. بعلاوه، یک سازنده وب سایت قدرتمند با کشیدن و رها کردن دارد. شما به راحتی می توانید پوسته وردپرس خود را بدون لمس یک خط کد سفارشی کنید.

با این افزونه می توانید یک تایمر معمولی و همیشه سبز برای وب سایت خود ایجاد کنید. گزینه های سفارشی سازی زیادی از جمله قالب های از پیش ساخته شده برای تایمرهای شمارش معکوس ارائه می دهد.

در اینجا یک تایمر شمارش معکوس با استفاده از افزونه Coming Soon Page Pro SeedProd ایجاد شده است:

پیش نمایش شمارنده شماره

برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه نمایش انیمیشن شمارش اعداد در وردپرس را ببینید.

3. شمارش معکوس تایمر نهایی

تایمر شمارش معکوس نهایی

تایمر شمارش معکوس نهایی اگر می خواهید یک تایمر شمارش معکوس معمولی ایجاد کنید، گزینه خوبی است که باید در نظر بگیرید. این یک افزونه ساده است که به شما امکان می دهد تایمرها را در کل وب سایت یا به ویژه بازدیدکنندگان سایت نشان دهید.

می‌توانید از Countdown Timer Ultimate برای ساختن تعداد تایمرهای شمارش معکوس که می‌خواهید استفاده کنید، و می‌توانید ظاهر آن‌ها را تا حدودی سفارشی کنید.

در اینجا پیش نمایشی از تایمر شمارش معکوس است که می توانید با استفاده از نسخه رایگان افزونه Countdown Timer Ultimate ایجاد کنید:

پیش نمایش نهایی تایمر شمارش معکوس

افزونه حرفه ای گزینه های پیشرفته تری را در اختیار شما قرار می دهد. از جمله این موارد می‌توان به نمایش متن خاصی در زمان پایان شمارش معکوس و ویژگی‌های طراحی اضافی اشاره کرد.

4. شمارش معکوس ساز

صفحه افزونه Countdown Builder

سازنده شمارش معکوس یک تایمر شمارش معکوس ساده با چندین سبک مختلف است. این تایمرها شامل شمارش معکوس دایره ای، شمارش معکوس ساعت و حتی صفحه ای که به زودی منتشر می شود، می باشد.

می‌توانید با انتخاب بلوک «شمارش معکوس» یا استفاده از یک کد کوتاه، تایمر خود را در یک پست یا صفحه در ویرایشگر بلوک وردپرس قرار دهید. همچنین می توانید انتخاب کنید که به طور خودکار در پست ها یا صفحات خاصی نمایش داده شود.

در اینجا پیش نمایش یک تایمر شمارش معکوس است که می توانید با استفاده از این افزونه ایجاد کنید:

پیش نمایش تایمر پلاگین شمارش معکوس

اگر بخواهید، می‌توانید نحوه ظاهر ساعت خود را با جزئیات ویرایش کنید و مواردی مانند اندازه فونت، برچسب‌ها و سبک انیمیشن را تغییر دهید. شما نیازی به انجام این کار با CSS ندارید. یک ویرایشگر داخلی در افزونه وجود دارد.

5. تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

تایمر شمارش معکوس همیشه سبز پلاگین شمارش معکوس بعدی در لیست ما است. همانطور که از نامش انتظار دارید، به شما امکان می دهد شمارش معکوس همیشه سبز ایجاد کنید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد شمارش معکوس معمولی نیز استفاده کنید.

می‌توانید نحوه شناسایی بازدیدکنندگان توسط افزونه توسط یک کوکی یا آدرس IP آنها را انتخاب کنید.

برای افزودن تایمرها به صفحه خود، باید یک کد کوتاه وارد کنید. شما به سادگی می توانید این را از قسمت مدیر تنظیمات تایمر شمارش معکوس خود کپی و جایگذاری کنید.

هنگامی که تایمر شما به صفر رسید، می توانید به طور خودکار بازدید کننده را به URL دلخواه خود هدایت کنید. به عنوان مثال، اگر در حال شمارش معکوس برای شروع دوره جدید خود هستید، می توانید آنها را به صفحه ثبت نام ارسال کنید.

در اینجا یک تایمر است که ما با استفاده از افزونه Evergreen Countdown Timer ایجاد کردیم:

نمونه ای از تایمر ایجاد شده با استفاده از تایمر شمارش معکوس همیشه سبز

یک نسخه حرفه ای از این افزونه وجود دارد که گزینه های اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد رنگ های بیشتری را برای تایمر خود به غیر از سیاه یا سفید انتخاب کنید.

با نسخه Pro، می توانید برای مکان های موجود، مانند صندلی ها یا بلیط ها، شمارش معکوس ارائه دهید. اگر مکان‌هایی را برای وبینار پولی یا رویداد زنده دیگری می‌فروشید، می‌تواند به خوبی کار کند.

6. HurryTimer

هاری تایمر

HurryTimer یک افزونه رایگان تایمر شمارش معکوس است که به شما امکان می دهد تایمرهای همیشه سبز و معمولی ایجاد کنید. تایمر همیشه سبز از شناسایی کوکی و IP برای نمایش تایمر مناسب برای هر کاربر استفاده می کند.

همچنین می توانید تایمرهایی را تنظیم کنید تا بین دو تاریخ ثابت شمارش معکوس اجرا شود. اگر می خواهید از قبل برای فروش آتی آماده شوید، این مفید است.

تایمر با WooCommerce کار می کند، اگرچه برای استفاده از آن نیازی به اجرای WooCommerce ندارید. در صورت تمایل می توانید تایمر خود را چندین بار در یک صفحه نمایش دهید.

در اینجا یک تایمر است که ما با استفاده از HurryTimer ایجاد کردیم:

نمونه تایمر ایجاد شده با استفاده از HurryTimer

اگر نسخه Pro را دارید، می توانید یک تایمر تکرارشونده تنظیم کنید. این یک تایمر است که طبق قوانینی که شما مشخص کرده اید اجرا می شود. برای مثال، می‌توانید یک تایمر داشته باشید که زمان‌های قطع حمل و نقل را نشان می‌دهد.

با نسخه حرفه ای، می توانید نوار اعلامیه ای ایجاد کنید که به بالا یا پایین صفحه می چسبد تا تایمر شما قابل مشاهده باشد.

7. تایمر شمارش معکوس فروش

تایمر شمارش معکوس فروش

تایمر شمارش معکوس فروش برای فروشگاه های WooCommerce طراحی شده است. به نمایش تایمرهای رویدادهای فروش، پیشنهادات تبلیغاتی و جدیدترین کمپین ها کمک می کند.

شما به راحتی می توانید این افزونه را با محصولات ووکامرس خود ادغام کنید. به علاوه، گزینه های سفارشی سازی مختلفی را ارائه می دهد. می‌توانید سبک تایمرها را تغییر دهید، پیام را ویرایش کنید، رنگ‌های ساعت تایمر را تغییر دهید و موارد دیگر.

علاوه بر این، این افزونه همچنین به شما امکان می‌دهد مکان تایمر را انتخاب کنید، اینکه آیا می‌خواهید آن را چسبناک کنید، و همچنین انتخاب کنید که کدام نوع صفحات محصول را می‌خواهید تایمر شمارش معکوس نشان داده شود.

در اینجا نگاهی به تایمر شمارش معکوس که با استفاده از این افزونه ایجاد کرده‌ایم است:

نمونه تایمر شمارش معکوس فروش

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا با بهترین افزونه های شمارش معکوس برای وردپرس آشنا شوید. همچنین ممکن است به نکات ما برای بازیابی فروش سبد خرید رها شده WooCommerce و لیست ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش خود علاقه مند شوید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-countdown-plugins-for-wordpress/