6 بهترین ابزار ردیاب رتبه سئو برای ردیابی کلمات کلیدی (مقایسه شده)

با استفاده از ویژگی Keyword Rank Tracker، می توانید عبارات جستجوی وب سایت خود را در Google، Yahoo، Bing، Yandex و YouTube نظارت کنید. رتبه بندی SE همچنین به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را بر اساس مکان ها و دستگاه های جغرافیایی ردیابی کنید.

ابزار ردیابی کلمه کلیدی SERP می تواند به شما کمک کند استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود را در مسیر درست قرار دهید. این به شما امکان می دهد رتبه بندی کلمات کلیدی را برای صفحات مختلف نظارت کنید تا ببینید چه چیزی در کسب و کار شما کار می کند.

به طور مشابه، شما می توانید از Ahrefs برای انجام ممیزی سایت، استفاده از Keyword Explorer برای تحقیق در مورد عبارات جستجو برای محتوای خود و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت گذاری: قیمت Serpstat از 69 دلار در ماه شروع می شود.

بهترین ابزار ردیاب رتبه سئو کدام است (انتخاب متخصص)

به عنوان مثال، اگر محتوایی را پیدا کردید که در جایگاه یازدهم یا دوازدهم قرار دارد، می توانید آن مقالات را بهینه سازی کنید تا آنها را به صفحه اول بیاورید.

گزارش کنسول جستجو

این ابزار یک داشبورد تمیز ارائه می دهد که در آن می توانید تمام تنظیمات خود را کنترل کرده و اقدامات مختلفی را انجام دهید. برای ردیابی رتبه بندی عبارت جستجوی خود، به گزینه Rank Tracker بروید.

قیمت گذاری: قیمت های رتبه بندی SE از 23.52 دلار در ماه شروع می شود تا 250 کلمه کلیدی در هفته را دنبال کنید.

6. Serpstat

Serpstat

Semrush مورد اعتماد بسیاری از متخصصان بازاریابی است و شما می توانید از آن برای یافتن کلمات کلیدی، بک لینک، تجزیه و تحلیل رقبا، نظارت بر کمپین های رسانه های اجتماعی، ردیابی کمپین های تبلیغاتی پولی و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت گذاری: قیمت Ahrefs از 99 دلار در ماه شروع می شود.

3. MonsterInsights

افزونه MonsterInsights Google Analytics

علاوه بر این، می توانید شاخص عملکرد سایت، بازدیدهای تخمینی، توزیع کلمات کلیدی و جریان موقعیت را نیز مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-rank-tracker-tools-for-serp-keyword-tracking/

این به شما امکان می دهد تا به سرعت یک اصلاح را اجرا کنید، بنابراین هیچ درآمدی از فروش را از دست ندهید.

Semrush با نشان دادن تعداد عبارات جستجو در 3، 10، 20 و 100 مورد برتر، چشم انداز کلی رتبه بندی خود را به شما ارائه می دهد. حتی می توانید توزیع های رتبه بندی خود را در طول زمان مشاهده کنید.

ابزار ردیابی موقعیت Semrush

حتی می توانید تا 5 رقیب را برای ردیابی اضافه کنید و ابزار را به حساب های Google Analytics و Google Search Console خود متصل کنید.

SERPWatcher توسط Mangools یک جعبه ابزار قدرتمند SEO است که به شما امکان می دهد به راحتی SERP را برای کسب و کار خود ردیابی کنید. شما همچنین به ابزارهای SERPChecker، Link Miner، Keyword Finder و Site Profiler دسترسی دارید، که Mangools را جایگزین خوبی برای برخی از پلتفرم های گران قیمت SEO می کند.

با کمک ویژگی Rank Tracker آن، می توانید وب سایت خود را اضافه کنید یا حساب Google Search Console خود را به Ahrefs متصل کنید تا پروژه ها را وارد کنید. در مرحله بعد، می توانید کلمات کلیدی را که می خواهید ردیابی کنید به داشبورد Ahrefs خود اضافه کنید.

Serpstat به شما امکان می دهد تغییرات موقعیت عبارات جستجوی خود را مشاهده کنید، آنها را با رقبای خود مقایسه کنید، کلمات کلیدی خود را گروه بندی کنید، و بسیاری موارد دیگر از داشبورد خود.

داشبورد Serpstat

تیم ما از Semrush برای ردیابی کلمات کلیدی برای وب سایت WPBeginner و همه مشاغل ما استفاده می کند.

برای شروع، می توانید از جادوگر رتبه بندی SE با وارد کردن URL سایت خود، اضافه کردن کلمات کلیدی مورد نظر برای ردیابی و تعیین موتور جستجو و کشور استفاده کنید.

اگر رتبه کلمات کلیدی شما در حال افزایش است و ترافیک ارگانیک شما در حال افزایش است، به این معنی است که تلاش های سئو شما کارساز است. از طرف دیگر، این ابزارهای ردیابی SERP بلافاصله به شما اطلاع می دهند که رتبه کلمات کلیدی شما کاهش یابد.

قیمت گذاری: گزارش MonsterInsights Search Console در طرح پلاس آن موجود است که هزینه آن 99.50 دلار در سال است.

4. SERPWatcher توسط Mangools

SERPWatcher توسط Mangools

قیمت گذاری: کاربران WPBeginner یک آزمایش 7 روزه رایگان از Semrush دریافت می کنند. برنامه های پولی از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

2. احرف

اهرفس

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به بهترین ابزارهای ردیاب رتبه ای بیندازیم که می توانید برای رشد کسب و کار خود از آنها استفاده کنید.

1. سمروش

ابزار سئو Semrush

یکی دیگر از مزایای استفاده از ابزارهای ردیابی رتبه این است که می توانید مراقب رقبای خود باشید. شما می توانید ببینید که آنها در کدام عبارات جستجو رتبه بندی می کنند و فرصت های جدید کلمات کلیدی را برای وب سایت وردپرس خود پیدا کنید.

ابزار ردیابی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) به شما کمک می کند موقعیت سئوی وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص ردیابی کنید. این تغییرات در موقعیت کلمات کلیدی را به شما نشان می دهد و به شما امکان می دهد آنها را با رقبای خود مقایسه کنید.

در مقایسه با سایر ابزارهای موجود در لیست ما، SERPSstat گزارش های بصری بیشتری و داشبورد بصری ارائه می دهد. نمودارها و نمودارهایی را دریافت می‌کنید که به شما یک دید پرنده از گزارش‌هایتان می‌دهد و می‌توانید آن‌ها را بیشتر بررسی کنید.

همچنین تعداد کلیک‌ها، نمایش‌ها، نرخ کلیک (CTR) و میانگین موقعیت هر کلمه کلیدی را نشان می‌دهد. این به شما کمک می کند تا وب سایت خود را بهینه کنید و رتبه خود را افزایش دهید.

SERPWatcher به شما امکان می دهد از طریق هشدارهای ایمیلی به روز رسانی رتبه بندی روزانه را دریافت کنید. این به شما کمک می کند تا از تغییراتی که ممکن است در SERP ها رخ دهد آگاه باشید و به سرعت عمل کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین ابزارهای ردیاب رتبه برای ردیابی SERP را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه انتخاب بهترین هاست وردپرس را بیاموزید یا لیست ما از بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری را ببینید.

آیا به دنبال بهترین ابزار ردیاب رتبه سئو برای ردیابی کلمات کلیدی هستید؟

علاوه بر ردیابی عبارات جستجوی خود، می‌توانید از رتبه‌بندی SE برای تجزیه و تحلیل ترافیک، سنجش پتانسیل سئو، ایجاد یک برنامه بازاریابی در زمان واقعی، انجام ممیزی وب‌سایت، نظارت بر بک لینک‌ها و موارد دیگر استفاده کنید.

Ahrefs یک نمای کلی از رتبه بندی موتورهای جستجو را به شما نشان می دهد. می توانید درصد دید، میانگین موقعیت، ترافیک، ویژگی های SERP و تغییرات موقعیت خود را مشاهده کنید.

بررسی اجمالی Ahrefs

توجه داشته باشید: برای باز کردن قفل این گزارش‌ها در MonsterInsights، باید کنسول جستجوی Google را به Google Analytics متصل کنید.

با کمک ویژگی ردیابی موقعیت Semrush، می توانید حرکت رتبه بندی کلمات کلیدی سایت خود را ردیابی و نظارت کنید. این ابزار همچنین نشان می‌دهد که کدام عبارات جستجو در ویژگی‌های SERP مانند قطعه‌های برجسته، لینک‌های سایت Google و پانل‌های دانش هستند.

MonsterInsights به شما کمک می کند تا رتبه بندی کلمات کلیدی را در قسمت مدیریت وردپرس نظارت کنید. می‌توانید گزارش «کنسول جستجو» را مشاهده کنید تا 50 عبارت برتر جستجوی Google سایت خود و رتبه‌بندی آنها را ببینید.

Serpstat آخرین ابزار ردیابی SERP در لیست ما است و یک راه حل جامع SEO است. می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل وب سایت خود، انجام تحقیقات کلمات کلیدی، یافتن بک لینک ها و نظارت بر کلمات کلیدی استفاده کنید.

پس از آن، یک پروژه جدید ایجاد کنید، جزئیات وب سایت خود را وارد کنید، گزینه های موتور جستجوی خود را انتخاب کنید و کلمات کلیدی را که می خواهید نظارت کنید اضافه کنید.

این یک ابزار کاربر پسند است و شما می توانید تنها در چند دقیقه شروع به کار کنید. به سادگی وب سایت خود را اضافه کنید، مکانی را که می خواهید ردیابی کنید انتخاب کنید، پلتفرم (دسکتاپ یا موبایل) را انتخاب کنید و سپس کلمات کلیدی خود را وارد کنید.

ما معتقدیم که Semrush بهترین ابزار ردیاب رتبه SEO در بازار است. این یک جعبه ابزار سئو همه کاره است که استفاده از آن آسان است، ویژگی های زیادی را ارائه می دهد و به راحتی کلمات کلیدی را ردیابی می کند.

به عنوان مثال، می توانید یک URL در اکسپلورر سایت وارد کنید و تعداد بک لینک ها، کلمات کلیدی ارگانیک را بیابید و شکاف های محتوا را شناسایی کنید.

Semrush بهترین ابزار ردیاب رتبه برای نظارت بر رتبه بندی کلمات کلیدی شما است. این یک ابزار کامل سئو است و توسط بسیاری از متخصصان بازاریابی دیجیتال ترجیح داده می شود.

قیمت گذاری: قیمت SERPWatcher از 29.90 دلار در ماه شروع می شود.

5. رتبه بندی SE

رتبه بندی SE

Ahrefs یکی دیگر از ابزارهای ردیاب رتبه عالی است. مشابه Semrush، این یک پلت فرم جامع سئو و بازاریابی دیجیتال است.

در این مقاله، انتخاب تخصصی خود را از بهترین ابزارهای ردیاب رتبه سئو برای کلمات کلیدی به اشتراک خواهیم گذاشت.

6 بهترین ابزار ردیاب رتبه سئو برای ردیابی کلمات کلیدی (مقایسه شده)

چرا باید از ابزار ردیابی کلمات کلیدی SERP استفاده کنید؟

هنگامی که وب سایت و کلمات کلیدی خود را اضافه کردید، می توانید از داشبورد SE Ranking برای نظارت بر رتبه بندی، مشاهده داده های تاریخی، ردیابی رقبا و موارد دیگر استفاده کنید.

داشبورد رتبه بندی SE

در گزارش SERPWatcher، شما یک تصویر دقیق از نحوه عملکرد وب سایت خود در SERP دریافت می کنید. رتبه بندی هر کلمه کلیدی، تغییر در موقعیت ها، میانگین موقعیت، بهترین موقعیت، حجم جستجو و بازدیدکنندگان تخمینی در ماه را به شما نشان می دهد.

گزارش ردیابی سرپ واچر سرپ

می توانید تا 10 رقیب را در ابزار Ahrefs Rank Tracker اضافه کنید و آنها را با وب سایت خود مقایسه کنید. با این حال، اگر به دنبال تجزیه و تحلیل عمیق رقبا هستید، پیشنهاد می کنیم از سایر ویژگی های آن استفاده کنید.

رتبه بندی SE یکی دیگر از ابزارهای عالی برای نظارت بر SERP برای تجارت شما است. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما کمک می کند تا استراتژی سئوی خود را در مسیر خود حفظ کنید.

با این حال، این ابزار مبتدی‌ترین ابزار نیست و ممکن است کمی طول بکشد تا به رابط کاربری آن عادت کنید و در میان گزینه‌های آن پیمایش کنید.

MonsterInsights بهترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی Google Analytics را در وردپرس راه اندازی کنید و داده های مورد نیاز خود را بدون خروج از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

به علاوه، می‌توانید از Semrush برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی، یافتن فرصت‌های بک لینک، انجام تجزیه و تحلیل دقیق رقبا، یافتن کلمات کلیدی پولی، پیگیری عملکرد رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

برای هر کلمه کلیدی، می‌توانید موقعیت فعلی، حجم جستجو، کل ترافیک، دشواری کلمه کلیدی و اینکه آیا کلمه کلیدی در یک ویژگی SERP مانند بخش سؤالات افراد است یا خیر، ببینید.

یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند Semrush این است که می توانید کلمات کلیدی رقیب خود را نیز ردیابی کنید. می توانید تا 10 URL رقیب اضافه کنید و عملکرد موتور جستجوی آنها را دنبال کنید.

این ابزاری است که ما برای WPBeginner و سایر شرکت های خود استفاده می کنیم.