3 روند جالب از WordCamp Asia – WordPress News

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

شما می توانید هر مهارت قرن 21 را که به آن نیاز دارید یاد بگیرید و در یک پروژه منبع باز مشارکت کنید.

ایجاد پلاگین تم بلوک
وردپرس راه شما به سواد دیجیتال
فرصت های شبکه PostStatus
نسخه ی نمایشی زنده WordPress 6.2 در 2 مارس 2023 در ساعت 17:00 UTC برگزار می شود.
برنامه های آینده برای HelpHub
چگونه مهارت خود را داشته باشید و در رویدادهای وردپرس صحبت کنید آموزش تنوع WP 1 مارس 2023

رونوشت

در اینجا ما می رویم.

این یک پیوند وردپرس نیست که ما روی آن هستیم، اما یک پیوند رویداد وجود دارد که مطمئن خواهم شد همه ما به اینجا دسترسی داریم، در صورتی که همیشه می‌خواستید آن را امتحان کنید، یاد بگیرید چگونه در رویدادهای وردپرس صحبت کنید. .

و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. با تشکر از شما برای تنظیم امروز برای جلسه وردپرس. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم!
منبع: https://wordpress.org/news/2023/02/episode-50-3-interesting-trends-from-wordcamp-asia/

علاوه بر آن، اگر در وردپرس مشارکت می‌کنید و این کار را به روشی که ما مردم را تشویق می‌کنیم انجام می‌دهید، نمونه‌های عمومی از همکاری پیشگیرانه و ناهمزمان در بین فرهنگ‌ها و مناطق زمانی را دریافت کرده‌اید. و من در مورد همه شما نمی دانم، اما گاهی اوقات توضیح دادن شغل من دشوار است. و بنابراین داشتن نمونه هایی از این که چگونه هر کاری که انجام می دادید، با هم همکاری می کردید یا در پروژه ای با هم کار می کردید، داشتن نمونه های عینی برای به اشتراک گذاشتن با کسی هرگز نمی تواند ضرری داشته باشد.

مورد دوم این افزونه به نام افزونه Create Block Theme است. اگر نمی دانید چگونه تم های بلوکی بسازید، می دانید که چگونه تم های کلاسیک بسازید. شما نمی دانید چگونه تم های بلوکی بسازید. این یک افزونه wordpress.org است که ایجاد تم را ساده‌تر می‌کند. با این حال، این یک افزونه نسبتاً جدید است، بنابراین اگر از آن دسته مشارکت‌کنندگانی هستید که دوست دارید ابزارهای خوبی برای افراد خوب ایجاد کنید، می‌توانید با خیال راحت یک یا دو بلیط از مخزن آن‌ها بگیرید و به حرکت آن کمک کنید.

بنابراین، در سرتاسر جدول، سرنخ های جدول نیاز به نوعی راهنمای شروع سریع برای هر یک از تیم های خود را به اشتراک گذاشتند. ثانیاً، به نظر می رسد ما نیز به طور کلی موافق هستیم که مربیگری نقش بزرگی در موفقیت بسیاری از مشارکت کنندگان درازمدت دارد. قبلاً در مورد آن صحبت کرده ام. در آغاز راه‌اندازی، من چند مربی داشتم و اگر کمک آنها نبود، هرگز از برگزاری رویدادهای ملاقات عبور نمی‌کردم.

بنابراین اول، آینده تم ها. این یکی برای من غافلگیر کننده نبود. نه تنها اخیراً این موضوع در ذهن من بوده است، بلکه هر WordCamp که تا به حال در آسیا یا استرالیا شرکت کرده‌ام، موضوعاتی را به عنوان عنصر اصلی داشته است. در این بخش از جهان، بسیاری از سازندگان تم در وردپرس زندگی می کنند. بنابراین طبیعی است که می خواهند بدانند برای چه چیزی آماده شوند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:00]

دومین چیزی که مطرح شد آینده کار بود. این هم برای من تعجب آور نبود. گزارش های زیادی از اخراج در صنعت فناوری و نگرانی در مورد احتمال رکود وجود دارد.

حالا می‌دانم که گاهی آن چیزی نیست که کسی بخواهد بشنود. و همچنین مثل اینکه من کی هستم که در مورد تجربیات مشاهده شده از افراد دیگر صحبت کنم؟ من می‌خواستم به شما اطلاع دهم که افرادی که در PostStatus هستند فرصت‌های شبکه‌ای را برای هر کسی که گرفتار کوچک‌سازی فعلی در اطراف اکوسیستم شده‌اند باز کرده‌اند.

و سومین چیزی که من از بسیاری از مردم در مورد آن شنیدم، آینده مشارکت ها است. بنابراین، 635 نفر در روز مشارکت کننده که پیش از WordCamp آسیا اتفاق افتاد، شرکت کردند، و در WordCamp اروپا در پورتو در ژوئن گذشته، 800 نفر یا چیزی بیشتر بود، که بزرگترین رکورد ثبت شده بود. و بنابراین این واقعاً به آن نزدیک است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:00]

بنابراین، اگر هیچ چیز دیگری را از این موضوع حذف نکنید، حدس می‌زنم نکته مهم این است که شما نیز می‌توانید یک رویداد Meetup را سازماندهی کنید که جامعه محلی و جهان شما را تقویت کند!

و در آخر، کارگاه سخنران دیگری در اول مارس برگزار می شود.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:40]

اما اگر در گذشته به تیمی کمک کرده اید، این مزیت هنوز برای شما وجود دارد. فقط به این دلیل که دیگر با کارفرمای خود نیستید، سهم شما برداشته نمی شود.

من در قسمت 17 این پادکست در مورد آن صحبت کردم. من سال ها در WordCamps و مجموعه رویدادهای مهم خارج از وردپرس در مورد آن صحبت کرده ام. همانطور که من واقعاً، واقعاً به این اعتقاد دارم، و این فقط مانند یک چیز وردپرس نیست. اگرچه بدیهی است که این دیدگاه اصلی من است، اما برای مشارکت در تقریباً هر پروژه منبع باز صادق است.

من می‌دانم که اگر در حال حاضر در میانه کار هستید، این آرامش سردی است، اما مطمئناً این چیزی است که مردم همیشه به آن به عنوان یکی از نقاط عطف آنها در دوران 2007-2008 اینجا در ایالات متحده نگاه می‌کردند.

افراد زیادی هستند. و بسیاری از آنها برای اولین بار حضور داشتند. در طول روز، با تعداد زیادی از سرنخ‌های جدول بررسی کردم و بازخوردهای کاملاً ثابتی شنیدم، هم در مورد کاری که اکنون برای کمک به مشارکت‌کنندگان داخلی انجام می‌دهیم و هم در مورد اینکه چگونه می‌توانیم به مشارکت‌کنندگان داخلی در آینده کمک کنیم. .

و بنابراین یک آیتم جایزه که من در مورد آن شنیدم در واقع رویدادهای Meetup است. گروه‌های ملاقات یکی از مقاوم‌ترین راه‌های ما برای مشارکت در وردپرس هستند، و همچنین یکی از سخت‌ترین کارها هستند. اگر تا به حال در یکی از این رویدادها نرفته اید، ممکن است ندانید که می توانید مهارتی را یاد بگیرید که برایتان جدید است یا مهارتی را که مدت هاست داشته اید را آموزش دهید.

با سوالات خود بیایید و ما شما را آنجا خواهیم دید.

پستی در مورد آن منتشر شده است که در یادداشت های نمایش خواهم نوشت. این فرصتی برای مردم است تا با مجموعه‌ای از افراد از تیم انتشار و همچنین مشارکت‌کنندگان و آزمایش‌کنندگان مشتاق، مروری زنده از نسخه فعلی را تماشا کنند. این به شما ایده ای از تغییرات آتی می دهد، اما همچنین احتمالاً یک یا دو باگ را در طول راه افشا خواهیم کرد.

در اینجا یک یادداشت جانبی ضروری به ما می دهم. می‌دانم که زمان داوطلبانه یک امتیاز است، و اگر خود را بین شغل‌ها بیابید، آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که بیشتر از زمان خود را بدون پول صرف کنید.

در حالی که در روز مشارکت‌کننده بودم، نماینده تیم که اتفاقاً برای نشان دادن جدول در آنجا حضور داشت به من گفت که بررسی مضامین بلوک بسیار سریع‌تر از بررسی تم‌های کلاسیک است. بنابراین اگر کمی از توقف شما گذشته است، من شما را تشویق می کنم که آن را امتحان کنید. به دلایل زیادی نسبت به گذشته بسیار ساده تر است و آنها همیشه می توانند از کمی کمک استفاده کنند.

اینجا کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد، و من متوجه شدم که این پروژه از سال 2015 ادامه دارد. این به این دلیل است که کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهیم. اسناد زیادی وجود دارد و ما باید به نوعی آن را مرتب کنیم. اما این منطقه ای است که ما اکنون در آن هستیم. ما صفحه مستندات جدید را راه اندازی کرده ایم، ظاهر و احساس جدید وجود دارد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:02]

و مطمئناً، وقتی ناگهان متوجه شدند که شرکتی برای تماس با مکانی که در آن کار می‌کردند، شرکتی که در آن کار می‌کردند، ندارند، حداقل می‌توانستند تا زمانی که مورد بعدی را پیدا کنند، آزاد باشند.

که اکنون ما را به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. بنابراین در ابتدا، ما یک نسخه نمایشی محصول زنده برای وردپرس 6.2 در تاریخ 2 مارس داریم، که در ساعت 17:00 UTC خواهد بود.

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:00]

اما همچنین جایی است که آنها جامعه ما را کشف می کنند و در نهایت یاد می گیرند که چرا فکر می کنیم منبع باز ایده ای است که نسل ما را تغییر خواهد داد.

همچنین می توانید برای یافتن مشاغل مورد نظر خود شبکه سازی کنید یا برای استخدام افراد مورد نیاز خود شبکه سازی کنید. اینجا جایی است که مردم یاد می گیرند چگونه از CMS استفاده کنند یا یاد می گیرند که چگونه کارآفرین شوند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تولید: سانتانا اینیس
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

مورد شماره دو مستندات است. بنابراین ظاهراً این فقط نیمی از چیزی است که امروز می خواهم در مورد آن صحبت کنم. Documentation، بنابراین wordpress.org، اسنادی دارد که به طور خاص برای کاربران نوشته شده‌اند و نه تنها اسنادی را که ما در اختیار داریم، بلکه اطلاعاتی را از کدکس، فضای اسناد سال گذشته، به داخل می‌آورد.

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید، و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده ارائه می‌شوند، دریافت کنید. دو هفته. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:04]

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:00]

در حال حاضر، پیش‌بینی آینده سخت است، اما چند کار وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا به نوعی جلوی آن را بگیرید. اولاً، تیم بررسی تم، اگر می‌دانید چگونه تم‌های بلوک بسازید، اما هنوز در تلاش هستید تا بفهمید چه چیزی ممکن است آن‌ها را برای کاربرانتان ارزشمند کند، اختصاص کمی زمان برای بررسی آنها می‌تواند کمک کند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:27]

افتتاحیه WordCamp Asia چند هفته پیش در بانکوک برگزار شد. تقریباً 1300 نفر در این مراسم حضور داشتند، و من خوش شانس بودم که توانستم با بسیاری از آنها در مورد افکار آنها در مورد پروژه وردپرس و انجمن صحبت کنم. بنابراین امروز، بیایید در مورد سه مورد از جالب‌ترین روندهایی که از مردم شنیدم صحبت کنیم: آینده موضوعات، آینده کار، و آینده مشارکت‌ها.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:06]

من به آن در یادداشت‌های نمایش در اینجا در wordpress.org/news پیوند خواهم داد، اما همچنین، اگر بخشی از شبکه PostStatus هستید، آن‌ها آن را در سایت‌ها و چیزهای خود در آنجا پست کرده‌اند. اگر این موقعیتی است که در حال حاضر در آن قرار دارید، پیدا کردن آن بسیار آسان است و قطعاً ارزشمند است.

اگر هنوز در مورد این موارد نشنیده اید، این کارگاهی است که به سخنرانان کمک می کند تا فرآیند طوفان فکری ارائه و ایجاد را بیاموزند. یک کارگاه عالی است. در طی سالیان متمادی در پروژه وردپرس توسط جیل بایندر و خدمه ایجاد شد. این یک فرصت فوق العاده است.

در قسمت پنجاه از پادکست توجیهی وردپرس، به جوزف هادن چامفوسی، مدیر اجرایی وردپرس بپیوندید تا سه روند بزرگ از افتتاحیه WordCamp آسیا را بررسی کند.

از زمانی که وردپرس را در سال 2009 یا پس از آخرین رکود اقتصادی که در ایالات متحده تجربه می کردم، کشف کردم، باید حرف او را قبول کنم. با این حال، من از افراد زیادی در اکوسیستم وردپرس و به طور کلی در فناوری شنیده ام که داستان های خود را از آخرین باری که همه ما دچار رکود شده بود به اشتراک گذاشته اند.

اولاً، همه ما به طور کلی موافق هستیم که مستندات، که مشکل فعلی ما برای حل آسان‌تر ورود مشارکت‌کننده است، همه ما به طور کلی موافق هستیم که این اسناد به خوبی پیش می‌رود. ما اکنون تعداد زیادی از ترجیحات و فرآیندهای خود را داریم که در کتابچه های راهنمای تیم های مختلف مستند شده اند، اما با تعداد زیادی مستندات، پتانسیل زیادی وجود دارد.

از آنجایی که وردپرس نه تنها ابزاری است که افراد در مشاغل خود از آن استفاده می‌کنند، بلکه ابزاری است که به افراد امکان می‌دهد تا برای خود شغل ایجاد کنند، کاملاً انتظار می‌رود که در طول یک WordCamp سؤالاتی در مورد آینده شغلی مطرح شود. در اینجا چند فکر در مورد آن وجود دارد. بنابراین من به طور خلاصه در جلسه پرسش و پاسخ آن یکشنبه به این موضوع اشاره کردم، اما آن را در اینجا تکرار می کنم زیرا با تمام وجودم به آن اعتقاد دارم.

و بنابراین، سؤال بعدی این است که مطمئن شویم آن را به گونه‌ای سازماندهی کرده‌ایم که پیدا کردن آن آسان باشد و در حین حرکت به راحتی بتوان از آن یاد گرفت. یک گروه کاری کامل وجود دارد که در مورد آن جلسه تشکیل می دهند، و اگر متوجه شوید که برای شما نیز جالب باشد، پیوندی را به آن به اشتراک خواهم گذاشت.

فکر دوم در مورد آن در واقع همان چیزی است که مت در طی پرسش و پاسخ روز یکشنبه به آن اشاره کرد. او در تجربه خود گفت که منبع باز در دوران رکود می درخشد.