21 افزونه برای مدیریت موثر وبلاگ های چند نویسنده وردپرس

جایزه: راهنمای ما را در مورد چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن ایده های پست وبلاگ ببینید.

2. WPForms

WPForms

به‌طور پیش‌فرض، تم‌های مدرن وردپرس می‌توانند عکس پروفایل نویسنده را به همراه بیوگرافی آن‌ها در زیر مقاله نمایش دهند. با این حال، برخی در آن خیلی خوب نیستند، یا ممکن است بخواهید کنترل بیشتری بر جعبه بیوگرافی نویسنده داشته باشید، و اینجاست که افزونه Simple Author Box به کارتان می آید.

14. ویرایش نویسنده Slug

ویرایش نویسنده Slug

کنترل ویرایش های WP به شما کمک می کند چندین ویرایش را تنظیم کنید که وردپرس باید نگه دارد. پس از این شماره، وردپرس به طور خودکار قدیمی ترین نسخه را حذف می کند. همچنین در صورت تمایل می توانید تمام ویرایش های مربوط به یک پست خاص را حذف کنید.

پست های ارسالی کاربر افزونه همان کاری را که می گوید انجام می دهد. این به کاربران اجازه می دهد بدون ورود به سیستم یا ایجاد حساب کاربری، پست های خود را به وب سایت شما ارسال کنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا افزونه های مفیدی را برای مدیریت وبلاگ های چند نویسنده وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات اثبات شده ما برای افزایش ترافیک وبلاگ خود و راهنمای نهایی ما در مورد چگونگی افزایش سرعت سایت وردپرس خود را ببینید.

افزونه Constant Contact به شما این امکان را می دهد که به سرعت برای همه نویسندگان و کاربران ثبت نام شده در وب سایت خود ایمیل ارسال کنید. اگر می‌خواهید اعلان‌های مهم، اعلان‌ها و به‌روزرسانی‌های مرتبط با سایت را به اشتراک بگذارید، این کار مفید است.

به عنوان مدیر یک وب سایت وردپرس چند نویسنده، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه نویسندگان فرآیند ویرایشی را که برای وب سایت خود تنظیم کرده اید دنبال می کنند.

7. آواتارهای محلی ساده

آواتارهای محلی ساده

این اجازه می دهد تا به راحتی دسترسی به هر محتوایی را بر اساس سطح عضویت کاربر محدود کنید. همچنین می توانید از آن با WPForms برای ایجاد صفحات ارسال پست جلویی استفاده کنید.

Sucuri بررسی های امنیتی منظم را انجام می دهد و به عنوان دیوار آتش وب سایت عمل می کند. این اجازه می دهد تا حملات مخرب حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما مسدود شوند.

6. چک لیست پیش از انتشار

چک لیست قبل از انتشار

MonsterInsights بهترین افزونه گوگل آنالیتیکس برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی Google Analytics را در وردپرس نصب کنید.

به طور پیش فرض، وردپرس از Gravatar برای نمایش آواتارهای کاربران در نظرات و نمایه های کاربر استفاده می کند. اگر برخی از کاربران شما ممکن است تنظیمات گراواتار را برای آدرس ایمیل خود نداشته باشند یا به سادگی بخواهند از تصویر دیگری در نمایه نویسنده خود استفاده کنند، Simple Local Avatars بهترین افزونه است.

8. MonsterInsights

MonsterInsights

اگر می خواهید وب سایتی بسازید که در آن فقط اعضای پولی بتوانند پست ارسال کنند، عضو پرس را دوست خواهید داشت. این بهترین افزونه عضویت وردپرس است و به شما این امکان را می دهد که اشتراک و طرح های عضویت را به راحتی بفروشید.

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه مسدود کردن یک کاربر وردپرس بدون حذف حساب کاربری را ببینید.

برای تکمیل فرآیند ورود، می‌توانید با استفاده از برنامه‌ای مانند LastPass Authenticator یک رمز عبور یک‌بار مصرف ایجاد کنید.

طرح Pro آنها همچنین با ثبت نام کاربر، یک فرم ورود به سیستم سفارشی و افزونه های پس از ارسال ارائه می شود. این به شما این امکان را می‌دهد که پست‌های وب‌سایت خود را بدون اجازه دسترسی به بخش مدیریت وردپرس خود بپذیرید،

این افزونه فوق‌العاده قدرتمند به شما در هر مرحله از برنامه‌ریزی محتوا گرفته تا انتشار کمک می‌کند، در حالی که اطمینان می‌دهد هیچ چیز از بین نمی‌رود. برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد چگونگی بهبود گردش کار ویرایشی خود در وردپرس را ببینید.

این به شما و سایر نویسندگان وب سایت خود اجازه می دهد تا به راحتی محتوا را با یک پیش نمایش زنده ترجمه کنید. همچنین می توانید از آن برای ترجمه مضامین و افزونه های وردپرس نیز استفاده کنید.

این به شما امکان می‌دهد محتوای ارسال شده توسط کاربر را بدون مدیریت حساب‌های کاربری یا دسترسی کاربران به بخش مدیریت مدیریت کنید.

فعلاً همین است.

چک لیست پیش از انتشار به شما کمک می کند یک چک لیست ویرایشگر پست اضافه کنید و به نویسندگان این امکان را می دهد که همه چیز را قبل از انتشار یا ارسال آن برای بررسی بررسی کنند.

اگر نگران این هستید که امنیت سایت وردپرس شما به خطر بیفتد، باید فوراً تمام رمزهای عبور وردپرس را تغییر دهید. اکنون، اگر یک وب‌سایت وردپرس چند نویسنده را اجرا می‌کنید، باید مطمئن شوید که همه رمزهای عبور کاربران تغییر کرده‌اند.

PublishPress بهترین کیت ابزار انتشار برای هر نوع وب سایت غنی از محتوا و یک افزونه ضروری برای وبلاگ های وردپرس چند نویسنده است.

Sucuri بهترین افزونه امنیتی وردپرس برای محافظت از وب سایت شما در برابر دسترسی های غیرمجاز، حملات brute-force و هک است.

این آنها را قادر می سازد تا فضای نوشتاری ناب و بدون حواس پرتی را برای نویسندگان فراهم کنند. برای جزئیات بیشتر، به آموزش ما در مورد نحوه پنهان کردن موارد غیر ضروری از مدیر وردپرس مراجعه کنید.

12. یادداشت های کاربر

یادداشت های کاربر

آیا به دنبال افزونه های وردپرس برای مدیریت وبلاگ های چند نویسنده هستید؟

برای اطلاعات بیشتر، آموزش مفصل ما را در مورد نحوه تغییر اسلاگ و پایه URL نویسنده در وردپرس ببینید.

15. پست های ارسالی کاربر

پست های ارسالی کاربر

اساساً کاربران می توانند بدون دسترسی به قسمت مدیریت وب سایت شما وارد شوند. Theme My Login را می توان با افزونه های دیگر برای ایجاد یک تجربه ویرایش جلویی برای نویسندگان خود استفاده کرد.

17. دو عامل

TwoFactor

وردپرس به صورت خودکار پیش نویس ها را به عنوان ویرایش ذخیره می کند. این به شما کمک می کند تغییرات را به راحتی لغو کنید و به پیش نویس قبلی مقاله خود بازگردید. با این حال، اگر یک سایت وردپرسی بزرگ با چند نویسنده را اجرا می کنید، این ویرایش ها به اندازه پایگاه داده وردپرس شما اضافه می کند.

آواتارهای محلی ساده این افزونه به کاربران سایت وردپرس شما اجازه می دهد تا با ویرایش نمایه خود، عکس نویسنده خود را آپلود کنند.

برای جزئیات، به راهنمای ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای ارسال پست به سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

16. Theme My Login

موضوع ورود من

بازنشانی رمز عبور اضطراری این افزونه به شما این امکان را می دهد که با یک کلیک تمام رمزهای عبور کاربران در وردپرس را بازنشانی کنید. همچنین یک ایمیل به همه کاربران شما با پیوندی برای تنظیم رمزهای عبور جدید ارسال می کند.

به عنوان یک سایت وردپرس چند نویسنده، افراد بیشتری به قسمت مدیریت وب سایت وردپرس شما دسترسی دارند. در حالی که مطمئن می شوید که نویسندگان شما می توانند پست بنویسند، همچنین می خواهید مطمئن شوید که ناحیه مدیریت شما ایمن و ایمن است.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/21-great-plugins-to-manage-multi-author-blogs-efficiently-and-successfully/

اجرای یک وب سایت وردپرس چند نویسنده با چالش های متفاوتی در مقایسه با یک وبلاگ وردپرس تک نویسنده همراه است. شما باید محتوا را برنامه ریزی کنید، یک گردش کار ویرایشی ایجاد کنید، بر فعالیت کاربر نظارت داشته باشید و مطمئن شوید که وب سایت شما در اوج عملکرد اجرا می شود.

به عنوان مثال، اگر نویسنده ای از ضرب الاجل ها پیروی نمی کند، می توانید یادداشتی اضافه کنید تا به خود یادآوری کنید که این نویسنده خاص نسبت به ضرب الاجل ها بی توجه است.

13. جعبه نویسنده ساده

جعبه نویسنده ساده

این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد و در عین حال اطمینان می دهید که کاربران ناخواسته دیگر نمی توانند به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشند.

جایزه: معیارهای برتر بازاریابی را که باید در تمام سایت‌های وردپرس دنبال کنید، ببینید.

9. WP Revisions Control

کنترل ویرایش های WP

بدون تاخیر بیشتر، بیایید بهترین افزونه های وردپرس را برای مدیریت موثر وبلاگ های چند نویسنده بررسی کنیم.

1. PublishPress

انتشار مطبوعات

برای جزئیات، به راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای ارسال پست به وب سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

3. MemberPress

MemberPress

برای جزئیات، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن احراز هویت دو مرحله ای در وردپرس مراجعه کنید.

18. گزارش فعالیت WP

گزارش فعالیت WP

یک راه آسان برای جذب نویسندگان بیشتر برای نوشتن برای وب سایت شما این است که نویسندگان را به طور برجسته در وب سایت خود به نمایش بگذارید. یکی از راه های انجام این کار نمایش لیستی از نویسندگان وبلاگ است.

11. مدیریت کنید

مدیریت کنید

برای جزئیات، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه تنظیم مجدد رمز عبور برای همه کاربران در وردپرس را ببینید.

21. User Blocker

مسدود کننده کاربر

WP Activity Log به شما کمک می کند تا گزارشی از همه چیز در وب سایت خود داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که ببینید هر کاربر چه زمانی وارد شده است، چه کاری انجام داده است و سایر فعالیت های وب سایت.

موضوع ورود من به شما امکان می دهد یک صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی برای وب سایت خود ایجاد کنید. همچنین می توانید یک صفحه ثبت نام و ویرایش نمایه جلویی ایجاد کنید.

همچنین نشان می‌دهد که کاربران شما از کجا آمده‌اند، چه محتوایی خوب کار می‌کند، کاربران هنگام مشاهده وب‌سایت شما چه می‌کنند و موارد دیگر. این داده ها بینش هایی را برای ایجاد یک استراتژی محتوای موثر برای وب سایت شما فراهم می کند.

جایگزین، گزینه ها: WPML، پولیلانگ

5. آب میوه ها

آبمیوه ها

دو عاملی افزونه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی احراز هویت دو عاملی را به وب سایت خود اضافه کنید. این یک مرحله اضافی به صفحه ورود به سیستم وردپرس شما اضافه می کند و دسترسی هکرها به وب سایت شما را دشوار می کند.

مدیریت کنید به ادمین ها کنترل کامل بر روی آنچه که کاربران می توانند یا نمی توانند در قسمت مدیریت وردپرس ببینند، می دهد. مدیران یک وبلاگ چند نویسنده می توانند از آن برای غیرفعال کردن دسترسی کاربر به بخش های غیر ضروری استفاده کنند.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد چگونگی ایجاد آسان یک وب سایت عضویت در وردپرس را ببینید.

4. TranslatePress

TranslatePress

این به شما امکان می دهد یک تقویم سرمقاله در داخل وردپرس ایجاد و مدیریت کنید، پیش نویس ها و پیشرفت ایده های مقاله را دنبال کنید، نویسندگان را مدیریت کنید، اعلان های سفارشی را تنظیم کنید و موارد دیگر.

این به شما کمک می‌کند تا یک فریبکار را پیدا کنید، اشتباهات را شناسایی کنید، تلاش‌های هک را مسدود کنید و موارد دیگر. برای جزئیات، به راهنمای ما در مورد نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

19. تماس دائمی

تماس مداوم

فهرست آواتارهای نویسنده افزونه به شما امکان می دهد به راحتی لیست نویسندگان وبلاگ را در هر نقطه از سایت خود اضافه کنید. همراه با ویجت نوار کناری است و همچنین می توانید از کد کوتاه برای اضافه کردن آسان آن به یک پست یا صفحه استفاده کنید.

به نظر می رسد این کار بسیار زیاد است، اما خوشبختانه برخی از افزونه های واقعا مفید می توانند همه چیز را به راحتی انجام دهند.

TranslatePress یک افزونه فوق العاده است که به شما کمک می کند تا اگر یک وب سایت چند زبانه وردپرس دارید، ترجمه ها را به راحتی مدیریت کنید.

شما نیاز دارید WP Mail SMTP پلاگین و ارائه دهنده خدمات SMTP مناسب مانند SendLayer تا مطمئن شوید ایمیل های شما به صندوق ورودی کاربر می رسد.

20. بازنشانی رمز عبور اضطراری

بازنشانی رمز عبور اضطراری

وردپرس دارای یک ساختار URL سازگار با سئو است که به شما امکان می دهد برای پست ها و صفحات خود، URL Slugs را انتخاب کنید. با این حال، هیچ گزینه ای برای انجام این کار برای یک صفحه نویسنده وجود ندارد، بنابراین می توانید از افزونه Edit Author Slug برای تحقق آن استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای مبتدیان ما برای بازبینی پست وردپرس را با دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه استفاده از ویرایش ها در وبلاگ خود ببینید.

10. فهرست آواتارهای نویسنده

فهرست آواتار نویسندگان

WPForms بهترین افزونه فرم تماس وردپرس در بازار است. این به شما اجازه می دهد تا با استفاده از یک فرم ساز ساده کشیدن و رها کردن، فرم ها را به راحتی بسازید.

ویرایش نویسنده Slug افزونه این امکان را به شما می دهد. شما به سادگی می توانید یک نمایه کاربر را ویرایش کنید و URL نویسنده را تغییر دهید. همچنین به شما امکان می دهد پایه نویسنده را تغییر دهید.

برای جزئیات گام به گام، آموزش ما در مورد چگونگی ترجمه آسان وب سایت وردپرس خود را ببینید

مسدود کننده کاربر افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی یک نویسنده را در وب سایت وردپرس خود بدون تغییر اطلاعات نویسنده یا حذف حساب آنها مسدود کنید.

جعبه نویسنده ساده به شما کمک می کند به راحتی یک جعبه بیوگرافی نویسنده را در زیر مقالات اضافه کنید. می‌توانید آن را سفارشی کنید تا با رنگ‌های تم شما مطابقت داشته باشد، آنچه را که می‌خواهید نمایش دهید پیکربندی کنید، و دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را اضافه کنید.

یادداشت های کاربر به شما اجازه می دهد تا در پروفایل های کاربر یادداشت بگذارید. این یادداشت ها فقط توسط مدیران قابل مشاهده هستند، می توانند بسیار مفید باشند و ممکن است به عنوان یک ابزار یادآوری عمل کنند.

در این مقاله، ما برخی از بهترین افزونه ها را برای مدیریت موثر وبلاگ های وردپرس چند نویسنده به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه ها برای مدیریت موثر وبلاگ های چند نویسنده وردپرس

این افزونه دارای افزونه هایی است که مجموعه ای قدرتمند از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه ها عبارتند از Capability Manager Enhanced (برای سفارشی کردن مجوزهای کاربر)، Revisions (برای مدیریت ویرایش ها در وردپرس) و Press Permit که به شما امکان می دهد مجوزهای مشاهده در وردپرس را کنترل کنید.