13 بهترین افزونه وردپرس چند سایتی که باید استفاده کنید (انتخاب متخصص)


آیا به دنبال بهترین افزونه های چند سایتی وردپرس هستید؟

افزونه های چند سایتی وردپرس می توانند به گسترش ویژگی های شبکه چند سایتی شما کمک کنند و مدیریت شبکه وب سایت های شما را بسیار آسان تر کنند.

در این مقاله، تعدادی از بهترین افزونه های چند سایتی وردپرس را برای شبکه چند سایتی وردپرس شما به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه های چند سایت وردپرس که باید استفاده کنید

شبکه چند سایتی وردپرس به شما امکان می دهد چندین سایت یا وبلاگ وردپرس را از یک نصب وردپرس اجرا و مدیریت کنید.

استفاده از شبکه چند سایتی مزایای زیادی دارد، از جمله اینکه می‌توانید افزونه‌ها و تم‌ها را برای چندین سایت از یک داشبورد متمرکز نصب کنید.

اگر هنوز شبکه چند سایتی وردپرس خود را ایجاد نکرده اید، ما راهنمای گام به گام نصب و راه اندازی شبکه چند سایتی وردپرس را داریم.

شما را در انتخاب هاست وردپرس مناسب، راه اندازی شبکه، راه اندازی شبکه سایت های خود و موارد دیگر راهنمایی می کند.

بیایید نگاهی به بهترین افزونه های چند سایتی وردپرس که باید استفاده کنید بیاندازیم.

توجه داشته باشید: اکثر افزونه های وردپرس به طور یکپارچه با محیط های چند سایتی وردپرس کار می کنند. با این حال، همیشه تعدادی هستند که با هم سازگار نیستند. در زیر لیست ما از مفیدترین افزونه ها برای همه شبکه های چند سایتی است.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین راه حل Google Analytics برای وردپرس است که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده می شود. این به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را به وردپرس اضافه کنید و داده های ترافیک خود را مستقیماً از داشبورد مدیریت وردپرس خود مشاهده کنید.

با دسترسی آسان به این داده ها، می توانید ترافیک، لیست ایمیل و درآمد خود را افزایش دهید.

در یک شبکه چند سایتی وردپرس، تمام تجزیه و تحلیل های زیر سایت شما در یک مکان در دسترس است. این به شما امکان می دهد در یک نگاه ببینید کدام سایت ها عملکرد خوبی دارند.

وقتی MonsterInsights را راه‌اندازی می‌کنید، می‌توانید انتخاب کنید که کدام سایت‌ها را می‌خواهید ویژگی تجزیه و تحلیل را فعال یا غیرفعال کنید.

ما چندین راهنما داریم که به شما نشان می دهد چگونه Google Analytics را در وردپرس راه اندازی کنید و چگونه تعامل کاربران را ردیابی کنید.

وجود دارد نسخه رایگان MonsterInsights موجود است. با این حال نسخه پریمیوم قدرت واقعی این ابزار را باز می کند.

2. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP بهترین افزونه وردپرس SMTP در بازار است که توسط بیش از 2 میلیون سایت وردپرس استفاده می شود. یک افزونه SMTP تضمین می کند که هر ایمیلی که از سایت وردپرس شما ارسال می شود به دست کاربران شما می رسد.

اکثر شرکت های میزبان وردپرس عملکردی برای ارسال ایمیل از طریق وردپرس ندارند. برخی حتی این عملکرد را به طور کامل مسدود می کنند.

WP Mail SMTP این مشکل را با امکان ارسال ایمیل از طریق ارائه دهنده خدمات SMTP مانند Amazon SES، Gmail، Mailgun و غیره برطرف می کند.

با WP Mail SMTP multisite، می‌توانید حساب‌های ایمیل مختلفی را برای هر وبلاگ یا سایت وردپرس در شبکه خود مشخص کنید.

را نسخه رایگان WP Mail SMTP برای اکثر شبکه های چند سایتی کار خواهد کرد.

با این حال، پرداخت شده است WP Mail SMTP Pro راه اندازی و پشتیبانی دستکش سفید را برای پیکربندی افزونه به گونه ای ارائه می دهد که برای شما کار کند.

3. AIOSEO

AIOSEO

همه در یک سئو بهترین افزونه سئو برای وردپرس در بازار است که توسط بیش از 3 میلیون سایت وردپرس استفاده می شود.

این یک افزونه جامع است که تمام ویژگی هایی را که برای بهبود سئوی سایت خود در شبکه وب سایت هایتان نیاز دارید، ارائه می دهد.

این افزونه می تواند به شما در بهینه سازی عنوان متا و توضیحات متا، ایجاد نقشه سایت، بهینه سازی برای رسانه های اجتماعی، اتصال سایت های خود به کنسول جستجوی گوگل و موارد دیگر کمک کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما را در مورد نحوه تنظیم صحیح سئو All in One برای وردپرس ببینید.

وجود دارد نسخه رایگان All in One SEO در دسترس. با این حال، نسخه حرفه ای دارای ویژگی های اضافی مانند SEO محلی، SEO WooCommerce، SEO تصویر و موارد دیگر است.

اگر انواع مختلفی از سایت ها را در شبکه چند سایتی خود دارید، این می تواند به شما در بهینه سازی کامل آنها کمک کند.

4. WP Multi Network

WP Multi Network

WP Multi Network یک افزونه قدرتمند چند سایتی وردپرس است. این به شما کمک می کند شبکه های چند سایتی جدید را در نصب چند سایت خود اضافه و مدیریت کنید.

می توانید چندین شبکه چند سایتی را از نوع پست مدیریت شبکه در ناحیه مدیریت وردپرس خود مدیریت کنید. به شما این امکان را می دهد که زیر سایت های موجود را به کاربران شبکه جهانی چند سایتی خود اختصاص دهید.

این افزونه اطلاعاتی درباره سایت‌های موجود در شبکه شما، از جمله سایت‌های موجود، سایت‌های اختصاص داده شده، افزونه‌های فعال، تم‌ها، تم‌های کودک و موارد دیگر را نمایش می‌دهد.

5. تعویض کاربر

تعویض کاربر

تعویض کاربر افزونه ای است که به شما امکان می دهد با چند کلیک بین نقش های مختلف کاربر جابجا شوید.

به عنوان مثال، ممکن است برای عیب یابی یا آزمایش یک سایت، نیاز به جابجایی بین نقش های مختلف کاربر داشته باشید. این افزونه به شما امکان می دهد تا با یک کلیک فوراً از یک حساب به حساب دیگر تغییر دهید.

این افزونه سطوح امنیتی بالایی را حفظ می کند و هرگز رمزهای عبور حساب را فاش نمی کند. کاربران فقط مجاز به جابه‌جایی بین حساب‌هایی هستند که قبلاً مجاز شده‌اند.

اگر یک فروشگاه آنلاین با استفاده از ووکامرس راه اندازی می کنید، این افزونه یکپارچه شده و به شما امکان می دهد این کاربران را نیز مدیریت کنید.

6. InfiniteWP

InfinityWP

InfiniteWP یکی از بهترین ابزارها برای مدیریت چندین سایت وردپرس است. این به شما امکان می دهد پلاگین ها، تم ها و به روز رسانی های اصلی وردپرس را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید.

این یک راه حل عالی برای فریلنسرها و آژانس هایی است که وب سایت ها را برای مشتریان مدیریت می کنند.

نسخه رایگان به شما امکان کنترل به روز رسانی سایت را می دهد. با این حال، پلاگین پریمیوم ویژگی هایی مانند پشتیبان گیری درخواستی، مهاجرت، سایت های مرحله بندی، انتشار پست و صفحه، اسکن بدافزار و موارد دیگر را باز می کند.

این افزونه به شما کنترل نهایی را بر تمام سایت های شبکه چند سایتی خود می دهد.

7. اعضا

اعضا

اعضا یک افزونه ویرایشگر نقش کاربر است که به شما امکان می دهد نقش های کاربر را در کل شبکه سایت های وردپرس خود ایجاد، مدیریت و تغییر دهید.

اگر شبکه ای از سایت ها را با تعداد زیادی کاربر وردپرس اجرا می کنید، این افزونه نظارت و مدیریت دسترسی و مجوزها را بسیار آسان می کند.

اغلب مدیران از این افزونه برای ایجاد نقش های کاربری سفارشی با مجوزهای خاص برای افزایش امنیت استفاده می کنند.

این افزونه توسط تیم MemberPress که بهترین افزونه عضویت وردپرس است که به شما امکان ایجاد و فروش دوره های آنلاین، محتوای ممتاز و موارد دیگر را می دهد، نگهداری می شود.

8. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یکی از بهترین ابزارهای تولید سرنخ در بازار است. بیش از 1.2 میلیون سایت از جمله ClickBank، Pinterest، Patreon و غیره به آن اعتماد دارند.

این ابزار به شما امکان می دهد مدال های بازشو با تبدیل بالا و فرم های تولید سرنخ را در کل شبکه سایت های وردپرس خود ایجاد کنید. یک ویژگی فعال سازی شبکه به شما امکان می دهد برای هر سایتی در شبکه خود کمپین های مختلفی ایجاد کنید.

OptinMonster یک کتابخانه قالب بزرگ و یک سازنده کشیدن و رها کردن گسترده برای ایجاد پنجره های بازشو سفارشی، اسلایدهای، ارتقاء محتوا و موارد دیگر دارد.

فناوری Exit-Intent® کمک می کند تا بازدیدکنندگانی که سایت شما را ترک می کنند به مشترکین و مشتریان تبدیل کنند.

با نصب چند سایتی، تمام اطلاعات کمپین شما در یک مکان در دسترس است. این به شما امکان می دهد نتایج تلاش های تولید سرنخ خود را ببینید و تبدیل های خود را در چندین وب سایت بهبود بخشید.

9. تکثیر

Duplicator Pro

Duplicator بهترین افزونه مهاجرت وردپرس است. این به شما امکان می دهد وبلاگ وردپرس خود را به راحتی بین سرورهای مختلف و حساب های میزبانی وردپرس منتقل کنید.

استفاده از افزونه بسیار آسان است. این به شما امکان می دهد تمام فایل های وب سایت خود را دانلود کرده و آنها را در سرور جدید خود آپلود کنید.

وجود دارد نسخه رایگان از افزونه، اما برای انتقال شبکه ای از سایت ها، به نسخه پریمیوم افزونه نیاز دارید. مهاجرت کل یک شبکه چند سایتی وردپرس ممکن است استرس زا به نظر برسد، اما این افزونه بیشتر فرآیند را ساده می کند.

می‌توانید کل شبکه چندسایتی خود را در همه پلن‌ها کپی کنید، اما برای نصب آسان سایت‌های جدید، به یک طرح ممتاز نیاز دارید.

10. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس وردپرس در بازار است. بیش از 4 میلیون سایت وردپرس از آن استفاده می کنند.

ایجاد فرم های تماس ساده، فرم های ثبت نام کاربر، فرم های چند صفحه ای و موارد دیگر بسیار آسان است.

اجرای یک شبکه چند سایتی به این معنی است که نیازهای فرم های مختلفی خواهید داشت. این افزونه می تواند به شما کمک کند تا با همه آنها آشنا شوید.

با وجود اینکه مملو از ویژگی هاست، استفاده از آن بسیار آسان است. آنها یک فرم ساز کشیدن و رها کردن دارند که به شما کمک می کند تا به سرعت فرم های تماس پیشرفته بسازید و آنها را مطابق با وب سایت خود سفارشی کنید.

یک کتابخانه قالب بزرگ وجود دارد که به شما کمک می کند تا به سرعت انواع فرم ها را به سایت خود اضافه کنید.

نسخه رایگان WPForms Lite اگر فقط نیاز به افزودن فرم های تماس ساده به سایت های خود دارید، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

11. WP Rocket

WPRocket

WP Rocket یکی از بهترین افزونه های کش وردپرس در بازار است.

یک افزونه کش می تواند به افزایش سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس شما بدون مهارت های فنی کمک کند.

هنگامی که این افزونه در سایت شما نصب و فعال شد، به طور خودکار سرعت بارگذاری شما را بهبود می بخشد. انواع ویژگی های پیشرفته وجود دارد که می توانید بسته به نوع وب سایتی که اجرا می کنید، آنها را سفارشی کنید.

این یکی از معدود افزونه‌های کش است که مجهز به بارگذاری تنبل، کوچک‌سازی، ذخیره‌سازی صفحه، بارگذاری پیش‌بارگذاری حافظه پنهان، فشرده‌سازی فایل استاتیک، بارگیری فونت و موارد دیگر است.

WP Rocket به شما امکان می دهد سرعت سایت خود را بدون تأثیر بر صفحات و پست های خود در هر سایتی بهبود بخشید.

12. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus بهترین افزونه پشتیبان گیری برای وردپرس است. شما به سادگی می توانید با چند کلیک از سایت های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

شبکه چند سایتی وردپرس شما می تواند ده ها یا حتی صدها زیر سایت داشته باشد، بنابراین باید از یک افزونه پشتیبان برای ایمن نگه داشتن هر سایت در شبکه استفاده کنید.

این افزونه به شما کمک می کند تا برای هر سایتی در شبکه خود پشتیبان گیری خودکار ایجاد کنید.

می توانید نسخه های پشتیبان خود را در رایانه خود ذخیره کنید یا آنها را با سایر سرویس های ذخیره سازی ابری ادغام کنید. یک ویژگی عالی برای بازیابی یک سایت با یک کلیک وجود دارد.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس خود با UpdraftPlus را ببینید.

یک نسخه رایگان از افزونه موجود است، اما برنامه های پولی پشتیبانی اولویت دار و حتی ویژگی های بیشتری را به شما ارائه می دهند.

13. Multisite Language Switcher

تغییر دهنده زبان چند سایتی

تغییر دهنده زبان چند سایتی قابلیت های چند زبانه را به شبکه چند سایتی وردپرس شما اضافه می کند.

افزونه های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد یک سایت وردپرس چند زبانه استفاده کنید. اما، این افزونه به چند سایت وردپرس اختصاص داده شده است.

به شما امکان می دهد ترجمه ها را در چندین سایت مدیریت کنید. می‌توانید بر ترجمه‌های صفحات، پست‌ها، طبقه‌بندی‌ها و برچسب‌ها در همه دارایی‌های خود نظارت کنید.

با این افزونه، مدیریت ترجمه ها برای کل وب سایت ها یا ترجمه تکه های محتوا در کل شبکه شما آسان است.

افکار نهایی + افزونه های چند سایت وردپرس بیشتر

بیش از 60000 افزونه وردپرس در دسترس است که بیشتر آنها روی یک شبکه چند سایتی کار می کنند.

بسته به نیاز خود، ممکن است بخواهید از انتخاب های متخصص زیر دیدن کنید:

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بهترین افزونه های چند سایتی وردپرس را برای خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی ما در مورد نحوه ایجاد یک آدرس ایمیل تجاری و نحوه دریافت شماره تلفن کسب و کار مجازی برای وب سایت خود را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-multisite-plugins-you-should-use/