12 بهترین جایگزین ChatGPT برای وبلاگ نویسان / بازاریابان (2023)

در اینجا بهترین انتخاب های ما برای بهترین گزینه های ChatGPT وجود دارد که باید امتحان کنید.

1. Google Bard

گوگل بارد

آیا به دنبال استفاده از جایگزین ChatGPT برای وبلاگ نویسی، بازاریابی یا بهره وری عمومی هستید؟

همچنین ابزارهایی برای تولید تصاویر هوش مصنوعی، ترجمه محتوا به بیش از 30 زبان، کتابخانه الگو، و آموزش حافظه برند و سبک ارائه می دهد.

7. کمک خلبان

کمک خلبان

می تواند در محبوب ترین زبان ها و کتابخانه های کدنویسی کد بنویسد. همچنین می توانید آن را در ویرایشگر کد موجود خود ادغام کنید تا در صورت نیاز کدهای درخواستی تولید کنید.

در اینجا چند ابزار وجود دارد که می‌تواند به شما در استفاده از هوش مصنوعی به روش‌هایی بیشتر از متن ساده کمک کند.

11. Bing Image Creator

ایجاد کننده تصویر بینگ

آیا نیاز به تولید تصاویر به جای متن دارید؟ Midjourney بهترین تولید کننده تصاویر بصری و گرافیکی مبتنی بر هوش مصنوعی است.

CodeWhisperer یک منبع عالی برای توسعه دهندگان به منظور افزایش بهره وری و نوشتن کد با اطمینان فراهم می کند.

ابزارهای جایزه

Grammarly همچنین تغییراتی را توصیه می‌کند تا محتوای شما خواناتر شود، از کلیشه‌ها اجتناب شود و طبیعی‌تر یا محاوره‌ای به نظر برسد.

همچنین جستجوهای مرتبط گوگل را نشان می دهد که به شما امکان می دهد تحقیقات خود را بیشتر گسترش دهید. به جای تایپ کردن، می‌توانید درخواست خود را با استفاده از صدا نیز وارد کنید.

هوش مصنوعی به اینترنت دسترسی ندارد و مانند سایر ابزارهای هوش مصنوعی روی مجموعه داده های بزرگ آموزش داده نمی شود. با این حال، در مورد رفتار انسان آموزش دیده است و می تواند مشاوره دوستانه ارائه دهد یا به عنوان یک پست شنیداری عمل کند.

10. Amazon CodeWhisperer

Amazon CodeWhisperer

YouChat همچنین می تواند بر اساس ورودی متن کد بنویسد و همچنین شامل توضیحاتی می شود تا به شما در گسترش یا مطالعه کد کمک کند.

این برنامه برای همیشه رایگان است، و همچنین می توانید هر زمان که بخواهید آن را ارتقا دهید تا قفل ویژگی های قدرتمندتر را باز کنید.

این برنامه بر روی مجموعه داده های بزرگ آموزش دیده است و از فناوری های منبع باز با پیشرفت های داخلی برای ایجاد تجربه چت ربات هوش مصنوعی استفاده می کند.

به عبارت ساده تر، با مرور بسیاری از اطلاعات در دسترس عموم می آموزد تا به سؤالات شما به شیوه ای سنجیده پاسخ دهد.

نمونه ای از اعلان نوشتن هوش مصنوعی

برخی از آنها عمومی تر و قدرتمندتر هستند، در حالی که برخی دیگر تخصصی تر هستند و می توانند برای سناریوهای استفاده خاص استفاده شوند.

ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ChatGPT می‌توانند با افزایش بهره‌وری، ایجاد ایده‌ها و خودکارسازی گردش‌های کاری، مزیت رقابتی به شما بدهند.

مشابه Copilot، CodeWhisperer توسط آمازون یک دستیار هوش مصنوعی برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان است.

مانند ChatGPT، Midjourney از فناوری‌های مولد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پشتیبانی می‌کند. این به شما امکان می دهد دستورالعمل هایی را به زبان طبیعی برای تولید تصاویر به عنوان پاسخ ارائه دهید.

پاسخ‌های هوش مصنوعی متناسب با شخصیتی که ایجاد کرده‌اید تنظیم می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از حالت سریع کاراکتر بسازند یا حالت پیشرفته‌تری را انتخاب کنند که شامل چت‌های نمونه و پیام‌های نمونه است.

می توانید از آن به صورت رایگان برای تولید تصاویر استفاده کنید. هر کاربر روزانه 25 تقویت دریافت می کند که به شما امکان می دهد تصاویر را سریعتر ایجاد کنید. به محض تمام شدن بوست ها، تولید تصویر کندتر می شود.

متنی که در پنجره چت وارد می‌کنید، «اعلان» نامیده می‌شود. نوشتن یک اعلان توصیفی و خوب به شما کمک می کند تا پاسخ دقیق و آموزنده تری دریافت کنید.

برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد استفاده از ChatGPT برای نوشتن محتوا در وردپرس را ببینید.

در حین نوشتن، محتوای شما را تصحیح می کند، دستور زبان را بررسی می کند و املا را تصحیح خودکار می کند. مهمتر از آن، به شما کمک می کند سبک نوشتن خود را برای صداها و احساسات مختلف تنظیم کنید.

با پشتیبانی از GPT-4، ChatSonic یک جایگزین قدرتمند ChatGPT با مجموعه ای از پیشرفت ها و ابزارهایی است که آن را از سایر چت ربات های هوش مصنوعی متمایز می کند.

پشتیبانی شده توسط موتور جستجوی هوش مصنوعی You.com، یوچت جایگزینی برای ChatGPT و Bard ارائه می دهد.

این نرم افزار که توسط ابتکار OpenAI ایجاد شده است، از فناوری یادگیری ماشین برای آموزش خود و پاسخ دادن به ورودی کاربر به زبان ساده استفاده می کند.

جاسپر یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی مشترک برای مشاغل، بازاریابان و برندها است.

این نرم افزار در مرورگر مایکروسافت اج ادغام شده است و می توان از آن در نوار کناری استفاده کرد. این چت نوار کناری همچنین می تواند برای تحقیق در مورد موضوعات نمایش داده شده در صفحه وب که در حال حاضر مشاهده می کنید استفاده شود.

همچنین می توانید پاسخی را در ویرایش آن به تنهایی دانلود کنید. به صورت اختیاری، می‌توانید آن را در ویرایشگر Sonic، یک ویرایشگر/دستیار نوشتاری مجهز به هوش مصنوعی نیز باز کنید.

این برنامه بر روی میلیاردها خط کد آموزش داده شده است و می تواند به شما در نوشتن کد سریعتر و بهتر کمک کند. با محبوب ترین زبان های برنامه نویسی، پلت فرم AWS و چندین محیط توسعه یکپارچه محبوب (IDE) کار می کند.

Replika همراهی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که می‌توان با پیوستن به شخصیت هوش مصنوعی در واقعیت افزوده (AR) به سطح بعدی رفت. می توانید از شخصیت درخواست کنید که برای شما نیز سلفی بفرستد.

ChatGPT تنها هوش مصنوعی متنی نیست که با یادگیری ماشینی طراحی شده است. چندین ابزار بسیار مشابه هوش مصنوعی در حال حاضر موجود است.

می تواند از داده های گوگل برای دریافت آخرین اطلاعات واقعی از اینترنت استفاده کند. شما همچنین می توانید یک شخصیت را هنگام نوشتن درخواست خود انتخاب کنید.

Bing Chat از مجموعه داده های جدیدتری استفاده می کند که سرعت و دقت بیشتری نسبت به نسخه رایگان ChatGPT دارد.

3. یوچت

یوچت

بسته به اینکه چگونه می‌خواهید از هوش مصنوعی در گردش کار خود استفاده کنید، سایر گزینه‌های عالی ChatGPT ممکن است حتی بهتر برای شما کار کنند.

بهترین گزینه های ChatGPT برای امتحان

این پلتفرم همچنین به شما امکان می دهد ویژگی های شخصیت را تعریف کنید و شخصیت خود را بر اساس چت ها آموزش دهید. شما می توانید یک صدا و سبک برای شخصیت انتخاب کنید و آن را خصوصی یا عمومی نگه دارید.

منابع محبوب فقط شامل محتوای انگلیسی زبان از وب‌سایت‌های ایالات متحده مانند ویکی‌پدیا، StackExchange، آمازون و غیره است. می‌توانید این منابع را به برنامه‌های دلخواه خود اضافه کنید و YouChat در صورت امکان پاسخ‌های منابع ترجیحی را اولویت‌بندی می‌کند.

Copilot توسط GitHub یک دستیار کدنویسی است که توسط ChatGPT طراحی شده است. شما یک درخواست را به زبان ساده وارد می‌کنید و کدی را برای مطابقت با دستورالعمل‌های شما می‌نویسد.

می‌توانید سؤال یا دستورالعمل‌های خود را به صورت متن ساده بنویسید و «Enter» را بزنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بهترین جایگزین ChatGPT را برای امتحان پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات ما را برای استفاده از OpenAI در وب سایت وردپرس خود ببینید یا انتخاب های متخصص ما را برای بهترین افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-chatgpt-alternatives-for-bloggers-marketers/

یکی از ویژگی‌های متمایز که YouChat در مکالمه اعمال می‌کند، افزودن مطالب از منابع محبوب در اینترنت است. همچنین نقل قول ها را اضافه می کند و منابع را در زیر پاسخ های خود ذکر می کند.

منابع یوچت

استفاده از آن برای افراد رایگان است و تولید کد نامحدود را ارائه می دهد. همچنین هر ماه حداکثر 50 اسکن امنیتی رایگان از کد خود دریافت می کنید.

شرکت مادر WriteSonic همچنین ابزارهای نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی و ربات‌های چت سفارشی را ارائه می‌کند که می‌توانید در مجموعه داده‌های خود آموزش دهید.

6. جاسپر

جاسپر

کیفیت تصاویر به میزان توصیفی بودن درخواست شما بستگی دارد. مانند اعلان های Dall-E، می توانید یک سبک را انتخاب کنید، یک سناریوی دقیق ارائه دهید، صحنه را تنظیم کنید، و رنگ ها و تم های هنری را برای تصویر انتخاب کنید.

Bard در حال حاضر به صورت بتا در کشورها و زبان‌های منتخب در دسترس است. با این حال، از نظر قابلیت ها، اگر نگوییم بهتر از ChatGPT همتراز است.

2. بینگ چت

چت بینگ در نوار کناری در مایکروسافت اج

CoPilot در OpenAI Codex آموزش دیده است تا کد و کل توابع را در زمان واقعی پیشنهاد دهد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با اطمینان کد را عیب یابی کنند، نمونه ها را جستجو کنند، کمک بلادرنگ دریافت کنند و موارد دیگر.

هوش مصنوعی نه تنها به شما کمک می‌کند تا ایده‌های پست وبلاگ، ایجاد خطوط کلی مقاله و انجام تحقیق را به شما ارائه دهد. همچنین می تواند به شما کمک کند بهتر بنویسید.

با این حال، یک نسخه گسترده تر از Bing Chat در جستجوی Bing موجود است. می توانید یک مکالمه جدید را از اینجا در تب کامل مرورگر شروع کنید.

بینگ چت

Grammarly یک دستیار نوشتن با هوش مصنوعی است که در همه جا کار می کند، از جمله در ویرایشگر پست وردپرس.

ChatGPT یک برنامه کامپیوتری است که از هوش مصنوعی برای انجام مکالمات در یک محیط تعاملی شبیه ربات چت استفاده می کند.

برای جزئیات بیشتر، مجموعه ما را از بهترین درخواست های ChatGPT برای وبلاگ نویسان، بازاریابان و رسانه های اجتماعی ببینید.

جاسپر بر روی GPT 3.5 و مدل های سفارشی درک زبان طبیعی آن آموزش دیده است. این برای بازاریابان و نویسندگان طراحی شده است و می تواند به کسب و کارها کمک کند تا مطالب بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی را در صورت تقاضا تولید کنند.

ChatGPT یک هوش مصنوعی مبتنی بر متن است که از پردازش زبان طبیعی استفاده می کند. با این حال، هوش مصنوعی را می توان برای موارد بسیار بیشتری از تولید پاسخ های متنی استفاده کرد.

یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس است، پس از آن برنامه های ماهانه از 10 دلار شروع می شود.

8. هوش مصنوعی شخصیت

Characvter AI

در حال حاضر، استفاده از آن رایگان است و جایگزین خوبی برای کاربرانی است که می خواهند از چیزی سریعتر از ChatGPT استفاده کنند.

4. میانه سفر

میانه سفر

Midjourney از شما می خواهد که به سرور Discord آنها بپیوندید و از Discord برای وارد کردن دستورات به ربات Midjourney استفاده می کند.

5. چت سونیک

چتسونیک

توصیه می کنیم از ChatGPT به عنوان دستیار در کارهای روزانه خود استفاده کنید. با این حال، ChatGPT تنها ابزار هوش مصنوعی در بازار نیست.

بارد ابزار هوش مصنوعی گوگل مبتنی بر فناوری LaMDA (مدل زبانی برای برنامه‌های گفتگو) آن است. مشابه ChatGPT، از Bard می توان برای دریافت پاسخ با استفاده از یک چت باکس تعاملی استفاده کرد.

می توانید یک شخصیت هوش مصنوعی بسازید، ظاهری را انتخاب کنید و شروع به صحبت کنید. سپس می توانید شخصیت را مربیگری کنید و با تعامل با آن، امتیاز کسب کنید.

بینگ چت مبتنی بر ChatGPT جدیدتر (نسخه 4) است و آن را بسیار بهتر از ChatGPT رایگان می کند که در حال حاضر از GPT-3 استفاده می کند.

Bing Image Creator بسیار سریعتر از Dall-E است، حتی زمانی که اعتبار شما تمام شود.

یک کتابخانه اعلانات موجود وجود دارد که می توانید برای استفاده سریع از برخی از درخواست های پرکاربرد به سرعت به آن نگاه کنید.

در این مقاله، بهترین گزینه‌های ChatGPT را انتخاب کرده‌ایم تا به شما کمک کند از هوش مصنوعی بیشتری در کارهای روزانه‌تان استفاده کنید.

مقایسه بهترین جایگزین ها برای ChatGPT AI

ChatGPT چیست؟ چرا به جایگزین های ChatGPT نیاز دارید؟

برای ایجاد محتوای بازاریابی، پیش‌نویس‌های اولیه، صفحات فرود و کپی تبلیغات، می‌تواند با صدا و سبک برند شما سازگار شود.

هوش مصنوعی شخصیت می تواند برای ایجاد شخصیت های مشتری، نوشتن با لحن ها و سبک های مختلف، توسعه دیالوگ ها، ایجاد اسکریپت و موارد دیگر بسیار مفید باشد.

9. ماکت

المثنی، کپی دقیق

با این حال، Character AI به شما هشدار می‌دهد که این شخصیت‌ها ممکن است دروغ بگویند و با اطمینان چیزهایی را بسازند، بنابراین خروجی آنها نباید واقعی باشد.

حتی اگر برای کار با پلتفرم AWS بهینه شده است، فقط به خدمات آمازون محدود نمی شود. می توانید کد خود را بردارید و از آن در هر جایی که دوست دارید استفاده کنید.

ابزار Bing Image Creator که توسط Dall-E پشتیبانی می‌شود، به شما امکان می‌دهد با ارائه ورودی متن ساده، تصاویر را با استفاده از هوش مصنوعی تولید کنید.

سپس ChatGPT با پاسخ دادن به زبان ساده به ورودی شما پاسخ می دهد.

مثال 1 پاسخ ChatGPT

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید آموزش ما در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر در وردپرس را مشاهده کنید.

12. دستور زبان

ثبت نام برای یک حساب Grammarly

ChatSonic می تواند کد بنویسد و همچنین می تواند برای تولید تصاویر هوش مصنوعی استفاده شود.

هوش مصنوعی تکراری یک چت بات است که می توانید آن را آموزش دهید تا مربی شخصی، مشاور، مربی انگیزشی، دوست، شریک گوش دادن و موارد دیگر باشد.

هوش مصنوعی شخصیت یک جایگزین سرگرم کننده و مفید ChatGPT است. این به شما اجازه می دهد تا شخصیت های مختلفی را برای چت ربات هوش مصنوعی ایجاد کنید و با آن شخصیت ها تعامل کنید.

با این حال، کمی متفاوت از ChatGPT است. به عنوان مثال، بر روی یک مجموعه داده گسترده تر متشکل از کد و متن آموزش داده شده است. همچنین دسترسی به اینترنت دارد و به آن امکان می دهد اطلاعات به روزتری نسبت به ChatGPT پیدا کند و از آن استفاده کند.