12 بهترین افزونه ماشین حساب برای سایت وردپرس شما

تعداد زیادی افزونه ماشین حساب مختلف وجود دارد که می توانید در سایت وردپرس خود از آنها استفاده کنید.

می توانید هزینه محصول، هزینه ارسال و پردازش پرداخت را برای هر محصول لحاظ کنید. سپس این افزونه حاشیه سود شما را در گزارش‌های ووکامرس به‌عنوان یک ستون جداگانه محاسبه و نشان می‌دهد.

Formidable Forms به دلیل گستره وسیعی از ماشین‌حساب‌ها و سهولت استفاده، برترین ماشین‌حساب ما است. همچنین یکی از بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس است.

2. فرم فیلدهای محاسبه شده

فرم های فیلد محاسبه شده

ماشین حساب پاسخگو وام مسکن یک ماشین حساب وام مسکن با استفاده آسان برای وب سایت های املاک و مستغلات است. همراه با ویجت نوار کناری و کد کوتاهی است که می توانید در پست ها، صفحات و زیر لیست های وردپرس خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ پزشکی یا بهداشتی دارید، ممکن است بخواهید یک ماشین حساب BMI (شاخص توده بدن) یا یک ماشین حساب دریافت کالری روزانه ارائه دهید. اینها با استفاده از Formidable Forms به راحتی ایجاد می شوند.

Formidable Forms یک فرم ساز کشیدن و رها کردن با طیف وسیعی از قالب های ماشین حساب از پیش ساخته شده است. اینها به شما امکان می دهد به راحتی ماشین حساب های مختلف را در وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

کد کوتاه به شما امکان می دهد ماشین حساب وام مسکن خود را به نوار کناری خود یا به هر پست یا صفحه اضافه کنید. می توانید نتایج را به صورت یک پنجره با نمودار یا با یک تصویر و متن ساده نمایش دهید.

8. ماشین حساب وام مسکن

ماشین حساب وام مسکن

این شامل منطق شرطی و فرمول هایی برای محاسبه قیمت گذاری بر اساس انتخاب است. می توانید از آن برای نمایش، پنهان کردن یا تغییر قیمت محصول بر اساس انتخاب مشتری استفاده کنید. همچنین می توانید از فرمول های ریاضی برای محاسبه قیمت محصول و گزینه های نمایش استفاده کنید.

6. قیمت WooCommerce بر اساس کشور

قیمت ووکامرس بر اساس کشور

انتخاب یک ماشین حساب پاسخگو که در موبایل و کامپیوتر ظاهر خوبی داشته باشد نیز مهم است. همچنین ممکن است افزونه ای بخواهید که به شما امکان می دهد رنگ ها و سبک های ماشین حساب خود را تغییر دهید تا بتواند با طرح رنگ و برند وب سایت شما مطابقت داشته باشد.

1. Formidable Forms Calculator

Formidable Forms Calculator

می‌توانید از آن برای پرداخت‌های ثابت، پرداخت‌های معمولی، پس‌انداز، مقایسه و موارد دیگر استفاده کنید. ماشین حساب می تواند انواع مختلف سود را مدیریت کند: ثابت، ساده، مرکب و مستهلک.

با قالب های ماشین حساب Formidable Forms، می توانید ماشین حساب های زیر را در سایت خود ایجاد و اضافه کنید:

 • ماشین حساب BMI
 • الگوی ماشین حساب درصد
 • الگوی ماشین حساب پیشرفته وام مسکن
 • قالب ساده ماشین حساب وام مسکن
 • پیکربندی محصول WooCommerce
 • قالب ماشین حساب پرداخت
 • قالب فرم ماشین حساب نسبت بدهی به درآمد
 • قالب ماشین حساب بیمه عمر
 • قالب فرم ماشین حساب ROI
 • قالب فرم ماشین حساب پس انداز و سرمایه گذاری
 • الگوی فرم سفارش/صورتحساب
 • قالب فرم ماشین حساب سن
 • الگوی محاسبه گر بهره مرکب
 • الگوی ماشین حساب نمره نهایی
 • قالب فرم ماشین حساب سررسید بارداری
 • الگوی ماشین حساب دریافت کالری روزانه
 • قالب فرم ماشین حساب تبدیل طول
 • قالب فرم ماشین حساب چک دستمزد
 • الگوی فرم ماشین حساب نکته
 • الگوی ماشین حساب استهلاک

همچنین دارای طرح های رنگی روشن و تیره است. با این حال، می‌توانید استایل پلاگین را غیرفعال کنید و از رنگ‌های تم خود استفاده کنید یا CSS سفارشی را برای استایل دادن به ماشین حساب اضافه کنید.

4. محاسبه قیمت اندازه گیری

ماشین حساب اندازه گیری قیمت

فرم فیلدهای محاسبه شده به شما امکان می دهد فرم ها را ایجاد کنید و محاسبات ریاضی را در میان فیلدهای فرم انجام دهید. دارای فرم و سازنده منطق است که می توانید از آن برای اضافه کردن فیلدها، اختصاص مقادیر به آن فیلدها و تعریف عملگرهای ریاضی برای اجرا استفاده کنید.

YITH WooCommerce Cost of Goods یک افزونه مفید است که به شما کمک می کند هزینه کالا را اضافه کنید و سپس حاشیه سود را در گزارش های WooCommerce خود محاسبه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در کشف بهترین افزونه های ماشین حساب برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از افزونه های ضروری وردپرس برای وب سایت های تجاری و مقایسه ما از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای افزایش فروش خود را ببینید.

را قیمت ووکامرس بر اساس کشور افزونه دقیقاً همان کاری را که می گوید انجام می دهد. این افزونه از ویژگی موقعیت جغرافیایی WooCommerce برای حدس زدن مکان مشتری استفاده می کند. سپس قیمت را به واحد پول محلی نمایش می دهد.

این می تواند یک ماشین حساب ساده با قیمت خرید، پیش پرداخت و نرخ بهره باشد. یا، اگر ترجیح می دهید، می توانید به گزینه های پیشرفته مانند بیمه خانه، مالیات بر دارایی، و PMI (بیمه وام مسکن خصوصی) بروید.

گزینه های محصول ووکامرس و فرمول های محاسبه قیمت گزینه های اضافی محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت را ارائه می دهد. با یک سازنده طرح بندی محصول سفارشی ارائه می شود که به شما امکان می دهد گزینه های محصول بیشتری را برای هر مورد اضافه و نمایش دهید.

شما می توانید به راحتی از فرم فیلدهای محاسبه شده با ویرایشگر محتوای وردپرس (ویرایشگر بلوک) و ویرایشگر کلاسیک قدیمی استفاده کنید. همچنین با افزونه های محبوب صفحه ساز کار می کند.

3. ماشین حساب وام مسکن پاسخگو

ماشین حساب پاسخگو وام مسکن

ماشین حساب CC BMI یک پلاگین ساده برای محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) است که در وب سایت های سلامت و تناسب اندام استفاده می شود. این به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات قد و وزن خود را برای مشاهده امتیاز شاخص توده بدنی خود وارد کنند. این نشان می دهد که آیا وزن آنها در محدوده سالم قرار می گیرد یا خیر.

این دارای دو روش محاسبه اندازه گیری مختلف است، بنابراین شما می توانید هر کدام را که برای محصول شما مناسب تر است انتخاب کنید. شما می توانید قیمت واحد را بر اساس مقادیر تعیین شده (مانند یک جعبه کاشی) ارائه دهید. یا می توانید به کاربر اجازه دهید ابعاد را وارد کند و مقدار مناسبی را برای طول، مساحت یا حجم مورد نیاز خود خریداری کند.

ماشین حساب اندازه گیری قیمت برای راه اندازی فروشگاه آنلاین WooCommerce که در آن اقلامی با اندازه های متغیر می فروشید عالی است. این امکان را به شما می دهد تا قیمت گذاری اقلام را بر اساس اندازه گیری های انتخاب شده توسط مشتری اضافه کنید.

آیا به دنبال یک افزونه ماشین حساب برای وب سایت وردپرس خود هستید؟

با دیگر افزونه ها و افزونه های برتر WooCommerce به خوبی کار می کند.

5. گزینه های محصول WooCommerce و فرمول های محاسبه قیمت

گزینه های محصول WooCommerce

این افزونه به شما این امکان را می دهد تا با تغییر رنگ، سبک های مختلف را انتخاب کنید. با این حال، استفاده از این ویژگی مستلزم افزودن لینک به وب سایت نویسنده افزونه است. این در هر دو سیستم امپریال و متریک موجود است، بنابراین می توانید انتخاب کنید که کدام واحد به عنوان گزینه پیش فرض استفاده شود.

12. ماشین حساب هزینه شیک

ماشین حساب هزینه سبک

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های ماشین حساب را برای سایت وردپرسی شما انتخاب کرده ایم.

بهترین افزونه های ماشین حساب برای سایت وردپرس

در افزونه ماشین حساب وردپرس به دنبال چه چیزی باشید

می‌تواند به‌طور خودکار قیمت‌گذاری را بر اساس نرخ فعلی ارز محاسبه کند، یا می‌توانید به‌صورت دستی آن را برای هر ارز تنظیم کنید. همچنین شامل یک ویجت جابجایی کشور است که به کاربران امکان می دهد کشور و واحد پول خود را به طور مستقل تغییر دهند. این افزونه با سایت های چند زبانه وردپرس به خوبی کار می کند.

7. ماشین حساب وام مسکن وردپرس Estatik

ماشین حساب وام مسکن استاتیک

ماشین حساب می تواند به طور خودکار بین ارزها تبدیل شود و مکان کاربر را برای نشان دادن ارز مناسب تشخیص دهد. می‌توانید محاسبه‌گر هزینه را هر طور که دوست دارید سفارشی کنید، گزینه‌ها را اضافه یا حذف کنید، رنگ‌ها را تغییر دهید و موارد دیگر.

اگر املاک و مستغلات می فروشید، می توانید از ماشین حساب ساده وام مسکن یا ماشین حساب پیشرفته وام مسکن در سایت خود استفاده کنید. حتی می‌توانید ابزارهایی مانند محاسبه‌گر نسبت بدهی به درآمد را برای کمک به کاربران در تعیین مقرون به صرفه بودن وام مسکن ارائه دهید.

برخی از اینها ابزارهای ساده و مفیدی هستند، مانند ماشین حساب درصد، ماشین حساب تبدیل طول، ماشین حساب نوک و ماشین حساب سن. سایر موارد بسیار دقیق تر هستند و ارزش زیادی را به کاربران شما ارائه می دهند.

این به شما این امکان را می دهد که فوراً محاسبه کنید که کسب و کار شما چگونه است و چه کاری می توانید انجام دهید تا فروش بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید برای محصولات خاصی تخفیف‌های بیشتری ارائه دهید یا برای محصولاتی که در آن سودی ندارید، قیمت‌ها را افزایش دهید.

10. ماشین حساب بازپرداخت وام و فرم درخواست

ماشین حساب بازپرداخت وام

ماشین حساب بازپرداخت وام و فرم درخواست یک افزونه ماشین حساب عالی برای راه اندازی یک وب سایت مالی یا تجارت است. می توانید آن را طوری استایل دهید که با سایت شما مطابقت داشته باشد.

انواع مختلفی از افزونه های وردپرس برای محاسبه قیمت ها، اندازه گیری ها، تاریخ ها، فیلدهای فرم و موارد دیگر وجود دارد.

ماشین حساب وام مسکن وردپرس Estatik یک افزونه مفید املاک و مستغلات است که به کاربران شما امکان می دهد پرداخت های وام مسکن خود را تخمین بزنند.

ماشین حساب وام مسکن یکی دیگر از پلاگین های مفید ماشین حساب وام مسکن است. نموداری را برای اصل، سود و مانده باقی مانده در طول مدت وام مسکن نشان می دهد. همچنین می تواند مالیات بر دارایی را مدیریت کند.

ماشین حساب هزینه شیک یک راه عالی برای ارائه قیمت های سفارشی و فوری برای مشتریان و مشتریان بالقوه است. برای شروع سریع می توانید از یکی از هفت الگوی داخلی استفاده کنید.

شما به راحتی می توانید ماشین حساب را در نوار کناری وب سایت خود یا در هر پست یا صفحه ای با استفاده از کد کوتاه قرار دهید. این یک افزونه رایگان است، اما توجه داشته باشید که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود.

9. YITH WooCommerce Cost of Goods

Yith هزینه کالا

همچنین می توانید یک تخفیف عمده تعیین کنید، فاکتورهای مارک دار ایجاد کنید و موارد دیگر. اگر نسخه Pro را دارید، می توانید کوپن ایجاد کنید. همچنین می توانید نسخه Pro را با PayPal ادغام کنید تا پرداخت کنید.

برخی از پلاگین های ماشین حساب می توانند برای ایجاد هر ماشین حساب دلخواه شما استفاده شوند. با این حال، این می تواند کار زیادی باشد. در صورت امکان، می خواهید یک افزونه با یک الگوی ماشین حساب از پیش ساخته شده برای نوع ماشین حسابی که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید.

فرم فیلدهای محاسبه شده دارای پنج ماشین حساب نمونه داخلی است که می توانید از آنها استفاده یا تغییر دهید:

 • عملیات ماشین حساب ساده
 • محاسبه با تاریخ (رزرو با تاریخ ورود و خروج)
 • ماشین حساب وزن ایده آل
 • ماشین حساب بارداری
 • ماشین حساب اجاره

نسخه حرفه ای همچنین دارای نوار لغزنده و گزینه ای است که کاربران می توانند ارز خود را انتخاب کنند.

11. CC BMI ماشین حساب

ماشین حساب Bmi

همه ماشین حساب های Formidable Forms پاسخگو هستند و در دستگاه های تلفن همراه عالی به نظر می رسند. همچنین می توانید به راحتی آنها را مطابق با برند وب سایت خود سفارشی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/best-calculator-plugins-for-wordpress/