11 بهترین پلاگین صفحه ورود به وردپرس (ایمن و قابل تنظیم)

ورود WP به شما این امکان را می دهد که کاربران را پس از ورود به هر صفحه ای در وب سایت خود هدایت کنید. می توانید این تغییر مسیرها را بر اساس نقش ها و قابلیت های کاربر تنظیم کنید.

سفارشی ساز صفحه ورود به سیستم به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را با استفاده از سفارشی ساز تم وردپرس طراحی کنید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس را ببینید

3. Theme My Login

موضوع ورود من
ورود دائمی وردپرس به طور خودکار چک باکس “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود به وردپرس شما را بررسی می کند. به طور معمول، اگر در حین ورود این کادر را علامت نزنید، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر، ورود شما را فراموش می کند.

همچنین می توان از آن برای راه اندازی تغییر مسیر برای کاربران فردی استفاده کرد. اگر چندین نفر در قسمت های مختلف سایت شما کار می کنند، می تواند مفید باشد.

این افزونه به شما امکان می دهد ببینید کاربر چه زمانی وارد سیستم شده است و در طول جلسه چه کاری انجام داده است. همچنین می توانید ببینید چه زمانی از سیستم خارج شده اند.

برای دستورالعمل های گام به گام، راهنمای ما در مورد نحوه محافظت از سایت وردپرس خود با رمز عبور بدون ثبت نام کاربر را ببینید.

11. LoginWP

ورود WP

موضوع ورود من یک افزونه محبوب برای ایجاد صفحات ورود به سیستم وردپرس سفارشی است. همچنین می توانید از آن برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود بدون دسترسی به بخش مدیریت استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از برترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری و مقایسه ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای کارآفرینان را ببینید.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس کاربران را در صورت استفاده از رمز عبور اشتباه چندین بار قفل نمی‌کند. Shield Security به شما امکان می دهد تلاش های ورود را محدود کنید و ربات های Brute Force را به طور خودکار مسدود کنید.

صفحات ورود یک فرصت درآمد پنهان است که بسیاری از مشاغل از آن استفاده نمی کنند. اگر یک فروشگاه آنلاین یا یک سایت عضویت دارید، پس این افزونه برای سایت شما ضروری است.

2. WPForms

افزونه سازنده فرم WPForms و افزونه امضا

بعلاوه، ممکن است بخواهید بدون به خطر انداختن امنیت وردپرس، ورود به سیستم را تا حد امکان بدون نقص انجام دهید.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم. اینها می توانند تجربه ورود و امنیت وب سایت شما را بهبود بخشند.

1. SeedProd

سازنده وب سایت SeedProd

رمز عبور محافظت شده است به شما اجازه می دهد تا به راحتی کل رمز عبور سایت وردپرس خود را محافظت کنید. می توانید به مدیران و کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه دهید آن را مشاهده کنند. همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید.

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقیت آمیز در وردپرس مراجعه کنید.

بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس کدام است؟ (انتخاب تخصصی)

آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس هستید؟

اگر می خواهید به توسعه دهندگان وردپرس اجازه دسترسی به سایت خود را بدهید، این گزینه خوبی است. شما نیازی به ایجاد یک حساب دائمی برای آنها ندارید.

به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک کاربران را مجبور به خروج از ادمین وردپرس خود کنید. شما می توانید تعداد کل کاربرانی که در سایت خود وارد شده اند را کنترل کنید.

8. Customizer صفحه ورود به سیستم

صفحه ورود سفارشی

همچنین می‌توانید از SeedProd برای ایجاد صفحات ورود به سیستم سفارشی استفاده کنید که محصولات دیگر شما را تبلیغ می‌کنند، تخفیف‌های وفاداری کاربران فعلی را نشان می‌دهند، محصولات جدید معرفی می‌کنند و موارد دیگر.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی با استفاده از Theme My Login را ببینید.

4. ورود موقت بدون رمز عبور

ورود موقت بدون رمز عبور

شاید شما یک سایت عضویت دارید. شاید چندین نفر داشته باشید که وارد سایت وردپرس شما می شوند. در هر صورت، بهترین کار این است که صفحه ورود را سفارشی کنید. این به شما امکان می دهد آن را خوب جلوه دهید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا برای فرم های ثبت نام کاربر نیز تغییر مسیرها را تنظیم کنید. این به شما امکان می‌دهد به درستی به کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند احوالپرسی کنید، دستورالعمل‌های مربوط به مرحله بعدی را به آن‌ها ارائه دهید یا به سادگی یک یادداشت تشکر به آنها نشان دهید.

تاریخچه ساده ردیابی فعالیت کاربر در سایت وردپرس شما از جمله ورود کاربران را آسان می کند. این یک گزارش ساده و قابل درک از فعالیت های اساسی کاربر را نگه می دارد که برای محافظت از وب سایت شما مفید است.

همچنین دارای ویژگی هایی برای جلوگیری از هرزنامه نظرات، کمک به کنترل به روز رسانی خودکار وردپرس و موارد دیگر است.

6. Next End Social Login

ورود اجتماعی بعدی

ورود اجتماعی بعدی به کاربران اجازه می دهد با استفاده از فیس بوک، گوگل یا توییتر وارد سایت وردپرس شما شوند. به این ترتیب، آنها می توانند سریعتر وارد سیستم شوند. آنها نیازی به ایجاد رمز عبور جداگانه برای سایت شما ندارند.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ورود موقت برای وردپرس را ببینید.

5. امنیت سپر

امنیت سپر

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را که می توانید استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود به وردپرس

این افزونه همچنین هر زمان که از صفحه ورود بازدید می‌کنید، وضعیت ورود پیش‌فرض را برای یک سال تمدید می‌کند. اگر یک سایت عضویت را اجرا می کنید، این تنظیمات برای کاربران شما نیز اعمال می شود.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-login-page-plugins/

ما معتقدیم SeedProd بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس است. این به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را تنها با چند کلیک تنظیم کنید و برای مبتدیان آسان است.

راه اندازی و استفاده از این افزونه آسان است. شما می توانید یک URL تغییر مسیر سفارشی برای ارسال کاربران به یک صفحه خاص پس از ثبت نام تنظیم کنید. همچنین می توانید از عکس نمایه فیس بوک، گوگل یا توییتر آنها به عنوان آواتار آنها در سایت خود استفاده کنید.

7. ورود دائمی وردپرس

ورود دائمی وردپرس

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در وردپرس را ببینید.

10. رمز عبور محافظت شده است

رمز عبور محافظت شده است

ورود موقت بدون رمز عبور به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری به کاربران دسترسی داشته باشید. می توانید تاریخ یا زمان انقضا را برای ورود موقت تعیین کنید یا هر زمان که بخواهید آن را حذف کنید.

WPForms اگر به دنبال یک فرم ساز کلی هستید، گزینه عالی دیگری است زیرا با فرم های ثبت نام کاربر، فرم های ورود به سیستم و موارد دیگر ارائه می شود.

صفحه ورود به وردپرس شما دریچه ای به ناحیه مدیریت وب سایت شما است. شما باید آن را ایمن کنید، اما همچنین باید به کاربران مجاز اجازه دهید به راحتی وارد شوند.

در اینجا یک قالب صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی از SeedProd آمده است:

صفحه ورود سفارشی برای وردپرس

WPForms به شما اجازه می دهد تا فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

SeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده صفحه فرود است. این به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی صفحات وب سایت کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

امنیت سپر یک افزونه چند منظوره است. می تواند تعدادی از ویژگی های امنیتی مفید را برای سایت شما انجام دهد.

SeedProd با یک قالب صفحه فرود برای ورود به سیستم ارائه می شود که به شما امکان می دهد صفحه ورود پیش فرض وردپرس خود را به یک صفحه ورود شخصی که برای افزایش تبدیل طراحی شده است تغییر دهید.

صفحه ورود پیش فرض وردپرس در تمام سایت های وردپرس یکسان به نظر می رسد. این بسیار ساده است و هیچ یک از استایل یا مارک سایت شما را ندارد:

صفحه ورود پیش فرض وردپرس

شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحه ورود، ثبت نام و “رمز عبور خود را فراموش کرده ام” استفاده کنید.

افزودن این فرم ها در هر جایی از سایت وردپرسی خود آسان است. به علاوه، می توانید از آنها به عنوان فرم های پرداخت استفاده کنید تا کاربران برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند.

می توانید صفحه ورود را با استفاده از روش های دیگر تغییر دهید. با این حال، بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

9. تاریخچه ساده

تاریخچه ساده

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است. و با افزونه ثبت نام و ورود کاربر قدرتمند همراه است.