11 بهترین پلاگین صفحه ورود به وردپرس (ایمن و قابل تنظیم)

افزودن این فرم ها در هر جایی از سایت وردپرسی خود آسان است. به علاوه، می توانید از آنها به عنوان فرم های پرداخت استفاده کنید تا کاربران برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه داشته باشند.

این افزونه به شما امکان می دهد ببینید کاربر چه زمانی وارد سیستم شده است و در طول جلسه چه کاری انجام داده است. همچنین می توانید ببینید چه زمانی از سیستم خارج شده اند.

صفحات ورود یک فرصت درآمد پنهان است که بسیاری از مشاغل از آن استفاده نمی کنند. اگر یک فروشگاه آنلاین یا یک سایت عضویت دارید، پس این افزونه برای سایت شما ضروری است.

2. WPForms

افزونه سازنده فرم WPForms و افزونه امضا

برای جزئیات بیشتر، به مقاله ما در مورد نحوه تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقیت آمیز در وردپرس مراجعه کنید.

بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس کدام است؟ (انتخاب تخصصی)

ورود دائمی وردپرس به طور خودکار چک باکس “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود به وردپرس شما را بررسی می کند. به طور معمول، اگر در حین ورود این کادر را علامت نزنید، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر، ورود شما را فراموش می کند.

SeedProd بهترین قالب وردپرس و سازنده صفحه فرود است. این به شما امکان می دهد بدون نوشتن هیچ کدی صفحات وب سایت کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را که می توانید استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود به وردپرس

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس کاربران را در صورت استفاده از رمز عبور اشتباه چندین بار قفل نمی‌کند. Shield Security به شما امکان می دهد تلاش های ورود را محدود کنید و ربات های Brute Force را به طور خودکار مسدود کنید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در وردپرس را ببینید.

10. رمز عبور محافظت شده است

رمز عبور محافظت شده است

شاید شما یک سایت عضویت دارید. شاید چندین نفر داشته باشید که وارد سایت وردپرس شما می شوند. در هر صورت، بهترین کار این است که صفحه ورود را سفارشی کنید. این به شما امکان می دهد آن را خوب جلوه دهید و تجربه کاربری بهتری ایجاد کنید.

همچنین دارای ویژگی هایی برای جلوگیری از هرزنامه نظرات، کمک به کنترل به روز رسانی خودکار وردپرس و موارد دیگر است.

6. Next End Social Login

ورود اجتماعی بعدی

صفحه ورود پیش فرض وردپرس در تمام سایت های وردپرس یکسان به نظر می رسد. این بسیار ساده است و هیچ یک از استایل یا مارک سایت شما را ندارد:

صفحه ورود پیش فرض وردپرس

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم. اینها می توانند تجربه ورود و امنیت وب سایت شما را بهبود بخشند.

1. SeedProd

سازنده وب سایت SeedProd

WPForms به شما اجازه می دهد تا فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس را ببینید

3. Theme My Login

موضوع ورود من

تاریخچه ساده ردیابی فعالیت کاربر در سایت وردپرس شما از جمله ورود کاربران را آسان می کند. این یک گزارش ساده و قابل درک از فعالیت های اساسی کاربر را نگه می دارد که برای محافظت از وب سایت شما مفید است.

برای دستورالعمل های گام به گام، راهنمای ما در مورد نحوه محافظت از سایت وردپرس خود با رمز عبور بدون ثبت نام کاربر را ببینید.

11. LoginWP

ورود WP

شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحه ورود، ثبت نام و “رمز عبور خود را فراموش کرده ام” استفاده کنید.

همچنین می‌توانید از SeedProd برای ایجاد صفحات ورود به سیستم سفارشی استفاده کنید که محصولات دیگر شما را تبلیغ می‌کنند، تخفیف‌های وفاداری کاربران فعلی را نشان می‌دهند، محصولات جدید معرفی می‌کنند و موارد دیگر.

ورود WP به شما این امکان را می دهد که کاربران را پس از ورود به هر صفحه ای در وب سایت خود هدایت کنید. می توانید این تغییر مسیرها را بر اساس نقش ها و قابلیت های کاربر تنظیم کنید.

آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس هستید؟

بعلاوه، ممکن است بخواهید بدون به خطر انداختن امنیت وردپرس، ورود به سیستم را تا حد امکان بدون نقص انجام دهید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تا برای فرم های ثبت نام کاربر نیز تغییر مسیرها را تنظیم کنید. این به شما امکان می‌دهد به درستی به کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند احوالپرسی کنید، دستورالعمل‌های مربوط به مرحله بعدی را به آن‌ها ارائه دهید یا به سادگی یک یادداشت تشکر به آنها نشان دهید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ورود موقت برای وردپرس را ببینید.

5. امنیت سپر

امنیت سپر

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از برترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری و مقایسه ما از بهترین خدمات تلفن تجاری برای کارآفرینان را ببینید.

رمز عبور محافظت شده است به شما اجازه می دهد تا به راحتی کل رمز عبور سایت وردپرس خود را محافظت کنید. می توانید به مدیران و کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه دهید آن را مشاهده کنند. همچنین می توانید یک رمز عبور اصلی برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید.

راه اندازی و استفاده از این افزونه آسان است. شما می توانید یک URL تغییر مسیر سفارشی برای ارسال کاربران به یک صفحه خاص پس از ثبت نام تنظیم کنید. همچنین می توانید از عکس نمایه فیس بوک، گوگل یا توییتر آنها به عنوان آواتار آنها در سایت خود استفاده کنید.

7. ورود دائمی وردپرس

ورود دائمی وردپرس

اگر می خواهید به توسعه دهندگان وردپرس اجازه دسترسی به سایت خود را بدهید، این گزینه خوبی است. شما نیازی به ایجاد یک حساب دائمی برای آنها ندارید.

ورود اجتماعی بعدی به کاربران اجازه می دهد با استفاده از فیس بوک، گوگل یا توییتر وارد سایت وردپرس شما شوند. به این ترتیب، آنها می توانند سریعتر وارد سیستم شوند. آنها نیازی به ایجاد رمز عبور جداگانه برای سایت شما ندارند.

ورود موقت بدون رمز عبور به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری به کاربران دسترسی داشته باشید. می توانید تاریخ یا زمان انقضا را برای ورود موقت تعیین کنید یا هر زمان که بخواهید آن را حذف کنید.

به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک کاربران را مجبور به خروج از ادمین وردپرس خود کنید. شما می توانید تعداد کل کاربرانی که در سایت خود وارد شده اند را کنترل کنید.

8. Customizer صفحه ورود به سیستم

صفحه ورود سفارشی

در اینجا یک قالب صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی از SeedProd آمده است:

صفحه ورود سفارشی برای وردپرس

SeedProd با یک قالب صفحه فرود برای ورود به سیستم ارائه می شود که به شما امکان می دهد صفحه ورود پیش فرض وردپرس خود را به یک صفحه ورود شخصی که برای افزایش تبدیل طراحی شده است تغییر دهید.

این افزونه همچنین هر زمان که از صفحه ورود بازدید می‌کنید، وضعیت ورود پیش‌فرض را برای یک سال تمدید می‌کند. اگر یک سایت عضویت را اجرا می کنید، این تنظیمات برای کاربران شما نیز اعمال می شود.

صفحه ورود به وردپرس شما دریچه ای به ناحیه مدیریت وب سایت شما است. شما باید آن را ایمن کنید، اما همچنین باید به کاربران مجاز اجازه دهید به راحتی وارد شوند.

همچنین می توان از آن برای راه اندازی تغییر مسیر برای کاربران فردی استفاده کرد. اگر چندین نفر در قسمت های مختلف سایت شما کار می کنند، می تواند مفید باشد.

سفارشی ساز صفحه ورود به سیستم به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را با استفاده از سفارشی ساز تم وردپرس طراحی کنید.

ما معتقدیم SeedProd بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس است. این به شما امکان می دهد صفحه ورود سفارشی خود را تنها با چند کلیک تنظیم کنید و برای مبتدیان آسان است.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه ورود سفارشی با استفاده از Theme My Login را ببینید.

4. ورود موقت بدون رمز عبور

ورود موقت بدون رمز عبور

موضوع ورود من یک افزونه محبوب برای ایجاد صفحات ورود به سیستم وردپرس سفارشی است. همچنین می توانید از آن برای ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود بدون دسترسی به بخش مدیریت استفاده کنید.

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس است. و با افزونه ثبت نام و ورود کاربر قدرتمند همراه است.

می توانید صفحه ورود را با استفاده از روش های دیگر تغییر دهید. با این حال، بسیاری از آنها نیاز به اضافه کردن کد دارند. سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

9. تاریخچه ساده

تاریخچه ساده

WPForms اگر به دنبال یک فرم ساز کلی هستید، گزینه عالی دیگری است زیرا با فرم های ثبت نام کاربر، فرم های ورود به سیستم و موارد دیگر ارائه می شود.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-login-page-plugins/

امنیت سپر یک افزونه چند منظوره است. می تواند تعدادی از ویژگی های امنیتی مفید را برای سایت شما انجام دهد.