10 دقیقه دیگر، می‌خواهم به شما می‌دهم واقعیت درباره کتاب

روانشناس، آنجلا داکورث، در این کتاب میگوید موفقیت تااندازه زیادی به میزان سرسختی آدمها بستگی دارد. جهت یافتن انتشارات برای چاپ داستان کوتاه فرصت زیادی ندارید؟ به هیچ وجه نگران پرداخت هزینه انتشارات برای چاپ داستان کوتاه نباشید. چراکه خرید یک کتاب نامناسب، موجب صرف هزینه های مالی و زمانی برای خریدار می شود. ۳ـ هم اکنون می توانید کتاب ها و کالاهای مورد نظر خود را از طریق افزودن به سبد خرید سفارش داده و سفارش خرید کتاب خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که دریافت سفارش برای کاربران شهر تهران در بازه زمانی 18 الی 22 همان روز ( البته به شرطی که تا قبل از ساعت 16 خرید کرده باشین) و برای کاربران شهرستان 3 الی 5 روز کاری می باشد. این کتاب هشت مفهوم بهره وری را معرفی میکند که باعث میشود شرکتها و افراد به دستاوردهایی بیشتر و بهتر از دیگران برسند. همینها کافی است برای فروش بیش از ۶میلیون نسخهای کتاب در آمریکا و برای بیش از هشت سال قرارگرفتن آن در فهرست پرفروشهای نیویورکتایمز.

این هشت مفهوم نشان میدهند چطور انسانی معمولی میتواند زندگی روزمرهاش را بهبود بخشد. کتاب به ما میگوید که چطور میتوانیم با سرمایه گذاری روی خودمان و تلاش برای رشد بهسادگی به موفقیت برسیم. بهعبارتی، این کتاب کمک میکند یاد بگیریم چطور موفق شویم، چطور در زندگی هرروزهمان بهرهور و نه فقط شلوغ و پرکار باشیم. روانشناس، کارول دوک، نتیجه سالها پژوهش را در کتاب طرزفکر آورده است. آلتوچر معتقد است باارزشترین سرمایه ما، آن چیزی که باید بیشترین زمان، انرژی و منابعمان را صرفش کنیم، خود ما هستیم. دورانی که در مدرسه حضور داشته باشید و چیزی بهجز نمرات خوب و بازی با دوستان برایتان مهم نبود. چیزی را میشناسید که هر بار بتوانید چیزی تازه از آن یاد بگیرید بدون اینکه خساست به خرج دهد؟ اینکه بخواهیم یک مفهوم و ایده جدید را برای کسی توضیح دهیم، قطعاً کمی دشوار خواهد بود. کتاب داستان خردسالان باید پر از تصاویر با رنگ های شاد و براق باشد و نوشته های کمی داشته باشد.

او در این کتاب حوادث مهم سیاسی و اجتماعی در دورههای مختلف را تحلیل میکند و از ریشههای انقلاب اسلامی ایران میگوید. لیست قیمت کتاب در طول روز بروز رسانی می شود , بهترین کتاب ارتباط با خدا شما می توانید قیمت انواع مختلف کتاب مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و با دیگر قیمت های کتاب مقایسه کنید. فرانکل نماینده نسلی است که هرکسی میتواند از آنها نکته ارزشمندی بیاموزد. دانشجویان و محقیقن محترم باید توجه داشته باشند که آشنایی با منابع مرجع هر رشته ی علمی از ضروریات کار تحقیق در ان رشته است زیرا مراجعه به آن منابع مرجع ، نخستین گام در دسترسی به اطلاعات مورد نیاز است . سرانجام به گنجی بسیار متفاوت از آنچه در آغاز تصور میکرد، دست مییابد. زندگی بالا و پایین بسیار دارد. بهگفته او، طرز تفکری که در پیش میگیریم، نقش چشمگیری در موفقیت ما دارد. کتاب توصیه میکند که هرگز قدرت پایداری و تلاش درازمدت در مسیر هدف را فراموش نکنیم؛ بهویژه وقتی مشتاق دستیابی به آن هستیم.

از این سخنان ده اصلی را فرامیگیریم که برخاسته از تجربیات مک ریون در دوران خدمت بهعنوان تکاور دریایی هستند؛ اصولی که به او در غلبه بر چالشهای مختلف زندگی کمک کردهاند. تاکنون بیش از ۱۰میلیون نسخه آن به ۲۴ زبان مختلف به فروش رسیده است. اگر فرزند شما از تبلت برای مطالعه کتابهای الکترونیکی مصور استفاده نمیکند، احتمالا ارتباط کمتری با تصویرسازیهای کتاب برقرار میکند. کتابهای مورد علاقه را به کتابخانه خود اضافه کنید. در این رمان کلاسیک که میلیونها نسخه از آن به فروش رفته است، فرزانگی و رازآلودگی باهم ترکیب شدهاند. چند ساعت مهمان رضا بود و به خاطر صداهای غیرعادی که از خود سر میداد او را وامیداشت که زود به زود به او سر بزند. او معتقد است موفقیت در جنبههای گوناگون، از طرز تفکر ما و چگونگی پیشروی در مسیر دستیابی به اهداف تأثیر میپذیرد. چنگیزخان یکی از هولناکترین شخصیتهای تاریخ است. انسان در جستجوی معنا یکی از تأثیرگذارترین کتابهای آمریکا است. سرسختی ترکیبی است از اشتیاق و پایداری. داستان درباره چوپان جوانی است که برای جستوجوی گنج مشتاق سفر به دور دنیاست. با خواندن و معرفی بهترین رمانهای علمی تخیلی در جهان میتوانید خلاقیت خود را شکوفا کنید و با سفر در دنیاهای مختلف تجربهای شگفت انگیز را رقم بزنید.