10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

را افزونه WordLift سرویس مبتنی بر وب خود را با وب سایت وردپرس شما ادغام می کند. نکات سئو را برای بهبود محتوای شما با کمک نمودار دانش خود ارائه می دهد.

اسکنر بدافزار وب Quttera به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را برای بدافزار و کدهای مخرب اسکن کنید. این به ویژه در صورتی مفید است که شک دارید سایت وردپرس شما توسط موتورهای جستجو هک شده یا در لیست سیاه قرار گرفته است.

به عنوان مثال، تشخیص صدا، الگوهای جستجو، ترجمه، تشخیص تصویر و موارد دیگر در حال حاضر توسط اکثر تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند مدرن استفاده می شود.

Akismet که توسط میلیون‌ها وب‌سایت استفاده می‌شود، طی سال‌ها بهبود یافته است تا تقریباً تمام هرزنامه‌های ارسال شده توسط ربات‌ها را شناسایی کند. همچنین می‌تواند نظرات هرزنامه‌ای را که به صورت دستی توسط کاربران واقعی ارسال می‌شود، با یادگیری از اشتباهات آنها و تشخیص الگوهای میلیون‌ها وب‌سایت شناسایی کند.

Akismet یکی از تنها دو افزونه ای است که در هر وب سایت وردپرسی از قبل نصب شده است. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تشخیص نظرات هرزنامه استفاده می کند.

با این حال، پتانسیل زیادی برای بهبود زندگی میلیاردها نفر نیز دارد. به همین دلیل است که حتی برجسته ترین شکاکان هوش مصنوعی استفاده دقیق از آن را برای منافع بیشتر تشویق می کنند.

هوش مصنوعی چه کاری می تواند برای وب سایت های وردپرس انجام دهد؟

این فناوری‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند کارهایی را که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند، خودکار کنند.

هوش مصنوعی به برنامه های کامپیوتری امکان می دهد بدون هوش انسانی انتخاب کنند.

تفاوت بین هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

Grammarly یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. این یک ابزار کنترل گرامری مبتنی بر هوش مصنوعی است که خوانایی محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما کمک کند بهتر بنویسید.

محتوای شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا حقایق، ارقام و رسانه‌ها را برای تطبیق و ایجاد روابط متنی بین مقالات شما ارائه دهد که منجر به توصیه‌های محتوای بهتر می‌شود. این یک نمودار دانش برای وب سایت شما ایجاد می کند، که با اضافه کردن محتوای بیشتر هوشمندتر می شود.

3. دستور زبان

گرامر

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن Google Translate به وردپرس را ببینید.

5. مدیریت محتوای MyCurator

MyCurator

این افزونه همچنین کارت های اجتماعی را برای توییتر، فیس بوک و کانال ها تولید می کند. پس از فعال سازی افزونه می توانید تصاویر را در وب سایت وردپرس آپلود کنید و ImageSEO نام، عنوان و تگ تصاویر را به صورت خودکار می نویسد. این یکپارچه در آپلود تصاویر تک و انبوه کار می کند.

شما به سادگی می توانید زبان هایی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید انتخاب کنید. پس از آن، می توانید با استفاده از ویجت نوار کناری یا کد کوتاه، مترجم را به وب سایت خود اضافه کنید.

اگر اخبار را دنبال می کنید، حتماً کلمات هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی را شنیده اید.

وب سایت شما برای کاربران شما هوشمندتر، سریعتر و شخصی تر می شود. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود که به شما امکان می دهد کارهای دیگری برای رشد کسب و کار خود انجام دهید.

در مورد ماشین‌هایی که دنیا را تسخیر می‌کنند چطور؟

برای امنیت بهتر، راهنمای امنیتی نهایی وردپرس ما را ببینید تا از وب سایت خود در برابر هک، حملات DDOS و کدهای مخرب محافظت کنید.

8. چت بات

چت ربات

بسیاری از دانشمندان، مهندسان و کارآفرینان برجسته نسبت به تهدید احتمالی هوش مصنوعی و ماشین‌های خودآموز برای جامعه بشری ابراز نگرانی کرده‌اند.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به پلاگین های وردپرس که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند بیندازیم.

1. Akismet

Akismet

بسیاری از افزونه های وردپرس از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه ویژگی های هوشمندتر استفاده می کنند. این احتمال وجود دارد که شما در حال حاضر از یکی از این افزونه ها در سایت خود استفاده کرده باشید.

این افزونه به محتوای وب سایت شما از جمله صفحات و پست ها نگاه می کند. سپس در ویرایشگر بلوک وردپرس پیشنهادهایی برای اضافه کردن پیوندهای داخلی در حین نوشتن و ویرایش مقاله ارائه می دهد.

10. ImageSEO

ImageSEO

MyCurator یک سرویس مدیریت محتوا مبتنی بر ابر است. این به شما امکان می دهد یک جمع کننده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی اضافه کنید، که محتوای مرتبط با موضوعات انتخابی شما را نشان می دهد و با یادگیری از آنچه اضافه می کنید یا به آن رأی می دهید، نتایج را بهبود می بخشد.

ChatBot عامل چت مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای وب سایت شما فراهم می کند. از یادگیری ماشین برای بهبود تجربه چت زنده و ارسال پاسخ های دقیق استفاده می کند.

برای فعال کردن گزینه تبدیل متن به گفتار در سایت خود به کد وب سایت آنها نیاز دارید. این توکن ها در ابتدا رایگان هستند، اما برای ادامه استفاده از خدمات آن ها باید به یک طرح برتر ارتقا دهید.

7. Quttera Web Malware Scanner

او خواهد

یادگیری ماشینی هوش مصنوعی را با خودآموزی از طریق فعالیت کاربر و جمع‌آوری اطلاعات افزایش می‌دهد. این امر هوش مصنوعی را هوشمندتر می کند و به آن اجازه می دهد تصمیمات دقیق تری بگیرد.

شما باید برای یک حساب کاربری رایگان در وب سایت افزونه ثبت نام کنید. پس از آن، همانطور که از آن استفاده می کنید شروع به یادگیری می کند. همچنین می‌توانید به آن آموزش دهید که چه چیزی بگوید و چگونه به سؤالات کاربر پاسخ دهد. این می تواند برای درگیر نگه داشتن کاربران در وب سایت شما و ایجاد سرنخ بیشتر مفید باشد.

9. لینک Whisper

LinkWhisper

به عنوان مثال، می تواند جستجوی وردپرس، گرامر و بررسی سبک، نمایش محتوای مرتبط، بهبود تبدیل، افزایش فروش تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بهبود بخشد.

LinkWhisper یک افزونه پیوند داخلی رایگان وردپرس است که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. از محتوای سایت شما می آموزد و فرصت های پیوند داخلی قدرتمندی را برای بهبود رتبه بندی جستجو و افزایش ترافیک شما پیشنهاد می کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای Akismet ما برای مبتدیان را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه تنظیم آن در وب سایت وردپرس خود ببینید.

2. WordLift

WordLift

این افزونه از هوش مصنوعی برای یادگیری از موارد مثبت کاذب استفاده می کند و نتایج اسکن را بر اساس استفاده بهبود می بخشد. در حالی که به اسکن یک وب سایت آلوده کمک می کند، از وب سایت شما در برابر آسیب محافظت نمی کند.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/showcase/wordpress-plugins-using-artificial-intelligence-and-machine-learning/

می‌توانید با واکشی بهترین بخش‌های محتوای مرتبط با مخاطبان خود، یک بخش محتوای مدیریت‌شده در وب‌سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید هر مقاله ای را که دوست دارید با یک گزیده و یک پیوند به منبع به وب سایت خود اضافه کنید.

6. WebsiteVoice

وب سایت صدای

در این مقاله تعدادی از بهترین افزونه های وردپرس که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند را به اشتراک می گذاریم.

افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

یادگیری ماشینی به نرم افزار کمک می کند تا از تجربیات، داده ها و فعالیت کاربر یاد بگیرد تا هوش مصنوعی را بهبود بخشد و انتخاب های بهتری انجام دهد.

هوش مصنوعی می تواند بر اساس هوش برنامه ریزی شده تصمیم گیری کند.

از زبان های انگلیسی آمریکایی، بریتانیایی، کانادایی و استرالیایی پشتیبانی می کند. همچنین به عنوان یک افزونه Google Chrome به عنوان جایگزینی برای ماژول JetPack در دسترس است.

4. مترجم زبان گوگل

مترجم زبان گوگل

آیا می خواهید از هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشینی در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

می تواند تجربه کاربری هوشمندتر و بسیار بهتری را برای کاربران شما فراهم کند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی فناوری‌های رایانه‌ای هستند که راه‌حل‌های هوشمندانه‌تری را در دستگاه‌های رایانه‌ای، برنامه‌ها، دستگاه‌های GPS، تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های کمکی خانگی و غیره ارائه می‌دهند.

ImageSEO یک افزونه رایگان بهینه سازی تصاویر وردپرس است. از هوش مصنوعی برای بهینه سازی متن جایگزین و عنوان تصاویر شما برای افزایش ترافیک ارگانیک شما استفاده می کند.

وب سایت صدای یک افزونه رایگان وردپرس است که محتوای متنی شما را به صوتی با کیفیت بالا تبدیل می کند. این به بهبود تعامل کاربر و صرفه جویی در وقت کاربران برای گوش دادن به مقالات شما در حالی که مشغول کارهای معمول دیگر هستند کمک می کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی بهبود سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود را ببینید.

مترجم زبان گوگل به کاربران شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای وب سایت شما را بدون ایجاد یک سایت وردپرس چند زبانه ترجمه کنند. این موتور ترجمه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین گوگل را به وب سایت وردپرس شما می آورد.