یک موضوع اجتماعی برای ساخت عرشه های سرسره – میخانه WP

تیم تم های وردپرس دارد منتشر شد یک تم بلوک جدید به نام پشته ها به عنوان بخشی از ابتکار «موضوعات جامعه» که در اوایل سال جاری پیشنهاد شد. هدف این است که نمایندگان تیم را گرد هم بیاورند تا تم های بلوکی را در تمام طول سال بسازند، به همان روشی که تم های پیش فرض ساخته شده و به طور رسمی پشتیبانی می شوند.

اسلایدها همچنین می توانند در هر پست یا صفحه ای با استفاده از الگوی “Stacks” ایجاد شوند. پس از ایجاد یک صفحه جدید، گزینه ای برای شروع صفحه با درج الگوی Stacks به کاربر ارائه می شود. این کار همان پنج اسلاید نمونه را که به طور پیش فرض در صفحه اصلی گنجانده شده است بارگیری می کند. آنها را می توان به راحتی ویرایش کرد تا هر صفحه یا پستی حاوی اسلاید منحصر به فرد خود باشد.

این موضوع برای یک مورد کوچک کوچک ساخته شده است – افرادی که می خواهند اسلایدهای خود را میزبانی کنند – و احتمالاً به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما استفاده جالبی از ویرایشگر بلوک برای ایجاد اسلاید ارائه می دهد. برخی از کاربران ممکن است این کار را نسبت به کار با یک برنامه شخص ثالث برای ساختن ارائه های خود کاربر پسندتر بدانند.

پشته است به صورت رایگان در WordPress.org موجود است و کاربران می توانند انتظار داشته باشند که این تم های انجمن تا حدی از پشتیبانی برخوردار شوند زیرا توسط حساب رسمی WordPress.org میزبانی می شوند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-themes-team-releases-stacks-a-community-theme-for-building-slide-decks

پشته ها برای یک هدف طراحی شده اند – ایجاد عرشه اسلاید که می تواند برای ارائه استفاده شود. این توسط ساکسون فلچر با کمک بن دوایر که توسط شرکت Automattic حمایت می شود، طراحی و ساخته شده است.

از آنجایی که در هر صفحه یا پست می‌توان یک دسته متفاوت را میزبانی کرد، کسی که می‌خواهد وب‌سایتی ایجاد کند که به طور کامل به میزبانی ارائه‌های اسلاید خود اختصاص دارد، می‌تواند به راحتی همه آنها را در یک مکان ذخیره کند، پیوندهایی را به دک‌های مختلف به اشتراک بگذارد و از استفاده اجتناب کند. یک سرویس میزبانی شده که ممکن است برای همیشه وجود نداشته باشد.

تم Stacks به همان اندازه که روی دسکتاپ خوب است، در موبایل هم خوب به نظر می‌رسد، بنابراین دنبال کردن آن از دستگاه‌های مختلف آسان است.

موضوع شامل یک جریان راه اندازی ساده است. پس از نصب Stacks و کلیک بر روی «سفارشی کردن»، کاربر به ویرایشگر سایت منتقل می‌شود، جایی که مجموعه‌ای از پنج اسلاید از قبل در صفحه اصلی در یک پالت رنگی گرم و جذاب پر شده است.