یک قالب جدید وردپرس رایگان با پشتیبانی از WooCommerce و ویرایش کامل سایت – WP Tavern

این موضوع همچنین شامل سه الگوی تمام صفحه برای طرح‌بندی‌ها و طرح‌های مختلف صفحه اصلی است. اینها برای چیدن سریع صفحه بدون نیاز به شکار و قرار دادن هر الگو در مکان مناسب بسیار مفید هستند. الگوهای تمام صفحه را می توان به راحتی در لیست تم در WordPress.org پیش نمایش کرد: (صفحه اصلی 1، صفحه اصلی 2، و صفحه اصلی 3).

YITH Wonder به عنوان یک تم وردپرس چند منظوره در فهرست فهرست شده است، اما واقعاً به عنوان یکی از معدود تم های رایگان مبتنی بر بلوک که با WooCommerce ساخته شده است، می درخشد. ایجاد یک صفحه جدید و قرار دادن یکی از الگوهای تمام صفحه روی آن یک تجربه لذت بخش است که باعث صرفه جویی در وقت کاربران در شروع کار می شود و همچنین آنها را قادر می سازد صفحات هدفمندی را با دسته بندی های مختلف محصول یا موارد فروش ایجاد کنند.

YITH شگفت انگیز برای دانلود در WordPress.org به صورت رایگان در دسترس است. من نتوانستم هیچ سندی برای موضوع پیدا کنم، اما ممکن است زمانی که شرکت به طور رسمی موضوع را در وب سایت YITH اعلام کند، در دسترس باشد.


منبع: https://wptavern.com/yith-wonder-a-new-free-wordpress-theme-with-support-for-woocommerce-and-full-site-editing

آی تی، یک شرکت توسعه افزونه WooCommerce که توسط Newfold Digital در مارس 2022 خریداری شد، اولین تم بلوک خود را در WordPress.org منتشر کرد. YITH شگفت انگیز اکنون در بین 122 مورد دیگر فهرست شده است مسدود کردن تم ها که از ویرایش کامل سایت پشتیبانی می کنند و اخیراً پیوند منوی خود را در دایرکتوری به دست آورده اند تا دید خود را بهبود بخشند.

YITH Wonder با شش تغییر سبک مختلف ارائه می شود که تغییر ترکیب رنگ برجسته و تایپوگرافی سایت را آسان می کند.

بررسی کنید نسخه ی نمایشی زنده در وب سایت موضوع یکی از ویژگی های مفید در نسخه ی نمایشی این است که می توانید روی “راه اندازی Sandbox” کلیک کنید تا فوراً یک سایت آزمایشی با موضوع و WooCommerce از قبل بارگذاری شده ایجاد کنید. سایت های sandbox پس از یک ساعت منقضی می شوند. این به کاربر این فرصت را می‌دهد تا ویژگی‌های ویرایش کامل سایت را بررسی کند و ببیند آیا این موضوع برای مورد استفاده خاص او کار می‌کند یا خیر. به عنوان مثال، کاربران می توانند ببینند که قالب کاتالوگ محصولات WooCommerce با اعمال سفارشی سازی های خود چگونه به نظر می رسد. بسته های تم دو دوجین قالب و بخش های قالب مختلف را در خود جای داده است که می توان آنها را در ویرایشگر سایت سفارشی کرد.

YITH Wonder شامل 24 الگوی مختلف است – بسیاری از آنها فروشگاه ها را هدف قرار می دهند. از آنجایی که این شرکت در محصولات WooCommerce تخصص دارد، جای تعجب نیست که YITH Wonder سبک های مربوطه را برای محصولات WooCommerce، صفحات فروشگاه، سبد خرید و پرداخت ارائه می دهد.