یک تم جدید و جسورانه نمونه کارها با بیش از 30 الگوی بلوک و 10 تغییر سبک – میخانه WP

پو از دیویس بلوک به عنوان پایه و اساس خود استفاده می کند و نورن قصد دارد به استفاده از آن به عنوان نقطه شروع برای تم های آینده ادامه دهد، زیرا موضوع سبک وزن است و هیچ الگوی را شامل نمی شود.

نورن گفت: «ویژگی‌های جدید ویرایش کامل سایت در وردپرس اجازه می‌دهد تا مضامین بلوک بسیار کوچک و بسیار سریع باشند. پو نیز از این قاعده مستثنی نیست. این شامل هیچ جاوا اسکریپت و کمتر از 450 خط CSS است.

Poe دارای مجموعه بزرگی از بیش از 30 الگو است که کاربران می توانند هنگام ساخت طرح بندی با هم ترکیب کنند. اینها شامل طرح‌های منحصربه‌فرد مانند شرح فرآیند کاری با چند مرحله، یک شبکه لوگو با عنوان و توضیحات، فیلتراسیون نمونه کارها به صورت ردیفی از دکمه‌ها، الگوهای مختلف تصویر جلد قهرمان با دکمه‌ها و هدر، بخش‌های فراخوان برای اقدام، طرح‌بندی‌های مختلف وبلاگ است. ، طرح های مختلف پاورقی و موارد دیگر. تنها با چند سفارشی سازی، سایتی که از پو استفاده می کند می تواند بسیار متفاوت از سایت به نظر برسد ظاهر پیش فرض نسخه ی نمایشی.

آندرس نورن که تازه به دنبال بازسازی تم دیویس خود برای پشتیبانی از ویرایش کامل سایت است، تم وردپرس رایگان دیگری را با حالتی متفکرانه و جسورانه منتشر کرده است که برای نمونه کارها و وبلاگ ها طراحی شده است. پوکه به نام نویسنده و شاعر آمریکایی ادگار آلن پو نامگذاری شده است، دارای ترکیب رنگهای روشن و چیدمان درشت است.

دایرکتوری تم های وردپرس در آن قرار دارد 99 تم بلوک امروز و به زودی از یک نقطه عطف بزرگ عبور خواهد کرد. این حرکت تا حدی توسط طراحان مستقلی مانند برایان گاردنر، آندرس نورن، و ریچ تابور هدایت شده است، برای نام بردن از چند نفر، که به طور کامل عصر جدید تم های بلوک را پذیرفته اند و با منبعی به ظاهر بی پایان از الهامات پیشرو هستند. .

پو همچنین 10 تغییر سبک مختلف را ارائه می دهد که فوراً طراحی را با ترکیب رنگ های هنرمندانه تغییر می دهد. تایپوگرافی و فاصله نیز برای تکمیل سبک های مختلف سفارشی شده است.

اگرچه این طرح برای نمونه کارها با چندین الگو برای نشان دادن کار گذشته و مشتریان طراحی شده است، موضوع به راحتی می تواند به عنوان یک وبلاگ، آژانس یا وب سایت تجاری سفارشی شود. پو به صورت رایگان در WordPress.org موجود است یا می توان آن را از طریق ادمین در صفحه نصب تم ها اضافه کرد.


منبع: https://wptavern.com/poe-a-bold-new-portfolio-theme-with-30-block-patterns-and-10-style-variations