یک تم جدید بلوک وردپرس با تمرکز بر نوشتن طولانی – WP Tavern

نورن گفت: «در حال حاضر، متن در آلبرت سانس زمانی که محتوای خود را در ویرایشگر پست ویرایش می‌کنید، تنظیم می‌شود، علی‌رغم اینکه در قسمت جلویی آن در STIX Two Text تنظیم می‌شود. این به این دلیل است که وردپرس در حال حاضر تنظیمات core/post-content theme.json را در پیش‌نمایش ویرایشگر پست اعمال نمی‌کند. این باید در وردپرس 6.1، که برای 1 نوامبر برنامه ریزی شده است، رفع شود.

Beaumont به عنوان یک وبلاگ، یک نمونه کار نوشتن یا یک سایت رزومه به خوبی کار می کند، اما، به لطف دنیای گسترده بلوک ها، می تواند به عنوان پایه ای برای تقریباً هر نوع وب سایت دیگری نیز استفاده شود. آندرس نورن بار دیگر با این مضمون در خانه بازی کرده است. این ساده و زیبا با تنها 16K CSS و بدون جاوا اسکریپت است، از نظر بصری متمایز از سایر تم‌ها و برای خوانایی طراحی شده است. دانلود آن را به صورت رایگان از WordPress.org.


منبع: https://wptavern.com/beaumont-a-new-wordpress-block-theme-with-a-focus-on-longform-writing

اگر متوجه اختلافی در نحوه نمایش محتوای پست در ویرایشگر شدید، این یک اشکال در وردپرس است، نه مشکلی با موضوع.

از آنجایی که این موضوع برای نویسندگان طراحی شده است، شامل هفت طرح‌بندی مختلف برای آرشیو وبلاگ است، به این معنی که کاربران می‌توانند نمایش بصری‌تری را با استفاده از تصاویر برجسته انتخاب کنند یا آن را ساده نگه دارند و فقط عناوین را نشان دهند. این حلقه‌های مختلف به‌عنوان قطعات الگو بسته‌بندی می‌شوند و می‌توانند با استفاده از ویرایشگر سایت ویرایش شوند.

تم جدید ویژگی های مشابهی دارد آلبرت سانس تایپ فیس مورد استفاده در Björk، نسخه قبلی او، پشتیبانی شده توسط STIX Two Text در محتوای متنی بومونت از طرحی که روی آن استفاده می کند الهام گرفته است وب سایت شخصی اونورن گفت که مردم از او درخواست کرده‌اند که آن را به یک موضوع تبدیل کند. آن ظاهر کاغذ محو شده ای دارد که فوراً روی محتوای متن تمرکز می کند.

نسخه ی نمایشی قالب تک پست دارای طراحی زیبا با کلاهک های دراپ، نقل قول، الگوی سفارشی “پیش مقدمه با جداکننده” و حداقل پیمایش پست قبلی/بعدی در پایین است. فاصله و تایپوگرافی در این موضوع بسیار عالی است و کمی بیشتر به ارائه رسمی برای محتوای طولانی کمک می کند.

Beaumont با 9 الگوی بلوک عرضه می شود که نویسندگان از آنها لذت خواهند برد، زیرا بیشتر آنها به ارائه متن اختصاص دارند. این الگوها شامل بیوگرافی بلند نویسنده، بیوگرافی کوتاه نویسنده، پاراگراف با دراپ کلاه، پاراگراف با نقل قول در سمت چپ، پاراگراف با نقل قول به سمت راست، نقل قول بزرگ، مقدمه با جداکننده، نقل قول عریض با جداکننده های الماسی، و الگوی تمام صفحه رزومه است.

مشاهده کنید نسخه ی نمایشی برای دیدن نحوه کار همه قطعات با هم یا بررسی کنید گزارش مت، یکی از کاربران اولیه، برای دیدن اینکه چگونه یک پادکست از موضوع استفاده می کند.

Beaumont 11 سبک مختلف را در پانل Styles بسته بندی می کند که می تواند ظاهر یک وب سایت را کاملاً تغییر دهد – چند رنگ زرد مختلف، چندین تنوع تیره و چندین تغییر ظریف در حالت پیش فرض. کاربران می توانند یکی را انتخاب کنند و پس زمینه، متن، پیوندها و موارد دیگر را بیشتر سفارشی کنند.

کاربران وردپرس که به دنبال یک تم بلوکی برای وبلاگ نویسی هستند، در حالی که Anders Norén در حال اجرا با ارسال تم های پشت سر هم است، هیچ کمبودی در گزینه ها نخواهند داشت. بومونتدومین موضوع منتشر شده او در این ماه، یکی دیگر از موضوعات طراحی شده برای سایت ها و وبلاگ های شخصی است اما با تاکید بر محتوای طولانی. این نام به خاطر تادیوس بومونت، شخصیتی در استیون کینگ گرفته شد نیمه تاریک.