یک تم بلوک چند منظوره جدید برای وردپرس – WP Tavern

این برای وبلاگ‌ها، کسب‌وکارهای کوچک، استارت‌آپ‌ها، آژانس‌ها، شرکت‌ها، فروشگاه‌های تجارت الکترونیک (ویترین فروشگاه WooCommerce) و همچنین سایت‌های نمونه کار شخصی و بسیاری از انواع پروژه‌ها عالی است.

این تم با هشت تغییر سبک طراحی شده ارائه می شود که هر کدام با ترکیب رنگ های هماهنگ است که حال و هوای متفاوتی را برای وب سایت ایجاد می کند.

منبع تصویر: تمیسل

هنگامی که کاربران برای اولین بار تم را نصب می کنند، از آن ها می خواهد که آن را رایگان نصب کنند بلوک سمور افزونه، که بلوک های ساختمان صفحه و گزینه های سفارشی سازی بیشتری را اضافه می کند. Raft علاوه بر گوتنبرگ با Elementor، Brizy و Beaver Builder سازگاری دارد و از WooCommerce نیز پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای Otter Blocks شامل بلوک های WooCommerce پیشرفته تری برای ساخت طرح های فروشگاهی پیچیده است.

وقتی صحبت از پشتیبانی ویرایش کامل سایت به میان می آید، دایرکتوری وردپرس هنوز کمی روی مضامین وبلاگ تکیه می کند، اما Raft طوری طراحی شده است که با طیف وسیعی از موارد استفاده مطابقت داشته باشد، همانطور که در توضیحات موضوع بیان شد:

Rift قالب‌های ویرایش کامل سایت را بسته‌بندی می‌کند که کاربران می‌توانند برای سفارشی‌سازی بیشتر صفحات اصلی مانند 404، پست‌های وبلاگ، صفحه اول، بایگانی‌ها و موارد دیگر ویرایش کنند. همچنین شامل یک قالب صفحه خالی است.

Themeisle تم‌های کلاسیک محبوب خود را در WordPress.org با نسخه‌های حرفه‌ای که شامل قالب‌های شروع، گزینه‌های هدر و پاورقی اضافی، طرح‌بندی‌های سفارشی، طرح‌بندی‌های WooCommerce و سایر ویژگی‌ها می‌شود، به بازار عرضه می‌کند. این شرکت نسخه حرفه ای را برای Raft ایجاد نکرده است. آنها ممکن است هنوز در حال توسعه گزینه های ارتقا باشند، اما دنیای بلوک ها بازی را تغییر می دهد، زیرا ایجاد طرح بندی های سفارشی با ویرایشگر بلوک بسیار آسان تر است. انتظارات کاربران متفاوت است. جالب خواهد بود که ببینیم Themeisle چگونه اولین تم بلوک خود را در مقایسه با محصولات کلاسیک خود به بازار عرضه می کند.

Rift گزینه خوبی است اگر به یک تم سبک نیاز دارید که خیلی خوش فکر نباشد اما همچنان طراحی اولیه را به عنوان محل شروع ساخت صفحات و سفارشی کردن آنها با ابزارهای پیشرفته تر در صورت لزوم ارائه می دهد. اگر در حال حاضر یکی از کاربران 100k+ Otter Blocks هستید، این موضوع به طور یکپارچه ادغام می شود. قایق برای دانلود رایگان در WordPress.org در دسترس است.


منبع: https://wptavern.com/raft-a-new-multipurpose-block-theme-for-wordpress

تمیسل، استاد قدیمی قالب وردپرس چند منظوره، اولین تم مبتنی بر بلوک خود را با همان سبک علامت تجاری و انعطاف پذیری محصولات قبلی خود راه اندازی کرده است. فروشگاه در حال حاضر خود را توزیع می کند هستیا (100K+ نصب) و Neve (+300 هزار نصب) تم ها در WordPress.org، تجاری سازی نسخه های حرفه ای با ارتقا و پشتیبانی. قایق آخرین اضافه شده به ترکیب است.

اگرچه صفحه اصلی پیش فرض ساده به نظر می رسد، این الگوهای بلوک هستند که این تم را برای هر چیزی آماده می کنند. Raft شامل الگوهایی برای ایجاد یک تصویر جلد با عنوان و پس‌زمینه، گالری تصاویر با عنوان، حلقه پرس و جوی پست، دو ستون برای ویژگی‌ها یا خدمات، سه ستون از ویژگی‌ها، تماس برای اقدام، پرسش‌های متداول، پس‌زمینه معکوس، و بخش قهرمان است.

پس از فعال کردن تم در نصب جدید، کلیک کردن بر روی “سفارشی کردن” کاربر را به ویرایشگر سایت می برد که در آنجا از قبل پر می شود تا تقریباً شبیه به آن به نظر برسد. نسخه ی نمایشی. نسخه ی نمایشی چیز زیادی ندارد – صفحات را نسبتاً ساده و ساده نگه می دارد الگوها را به نمایش می گذارد در یک صفحه جداگانه Raft کاملاً یک صفحه خالی نیست، اما جایی برای تخیل باقی می گذارد، زیرا پر از محتوا و انیمیشن نیست.