یک تم بلوک چند منظوره جدید برای وردپرس – WP Tavern

موضوع دارای منبع باز و فوق العاده قابل خواندن است فونت وب پاپینز در وزن ها و اندازه های مختلف پالت رنگ تیره با رنگ برجسته زرد لیمویی روشن است. بدون اینکه بیش از حد پاشیده شود پررنگ است و برای موارد استفاده حرفه ای مناسب است.

تم های زیتون، یک فروشگاه تم مستقل نسبتاً جدید، تم بلوک سوم خود را در دایرکتوری WordPress.org منتشر کرده است. Arc FSE یک تم با کنتراست بالا و چند منظوره است که برای ایجاد طیف گسترده ای از انعطاف پذیری از طریق پشتیبانی از ویژگی های ویرایش کامل سایت طراحی شده است.

این تم با 20 الگوی سفارشی ارائه می شود که بخش های مختلفی از طراحی را تشکیل می دهند. همه آنها به راحتی تحت “Arc FSE” در کاوشگر الگوها با هم گروه بندی می شوند، بنابراین شما مجبور نیستید به دنبال مواردی باشید که متعلق به موضوع هستند. این شامل الگوهای تمام صفحه برای صفحه اصلی، درباره، خدمات و صفحات نمونه کار است. همچنین الگوهای بخش برای مواردی مانند پاورقی پیش فرض، صفحه 404، یک ویدیوی تبلیغاتی، نوار کناری، بلوک جلد جستجو، خدمات و موارد دیگر وجود دارد.

Arc FSE گزینه خوبی برای مشاغل، آژانس ها، بنیادها یا هنرمندان دارای نمونه کارها است. پس از کمتر از یک هفته، در حال حاضر در بیش از 100 سایت مورد استفاده قرار گرفته است. موضوع در دسترس است دانلود به صورت رایگان در WordPress.org.


منبع: https://wptavern.com/arc-fse-a-new-multipurpose-block-theme-for-wordpress

هنگام نصب Arc FSE برای اولین بار، صفحه اصلی تقریباً یکسان است نسخه ی نمایشی، شروع سفارشی سازی را برای کاربران آسان می کند. داشتن یک راهنمای سبک برای تم مفید خواهد بود، اما در بیشتر موارد آنچه را که با نسخه آزمایشی نسخه رایگان می بینید، دریافت می کنید. زیتون تم نیز می سازد نسخه حرفه ای، که شامل ویژگی های اضافی، پشتیبانی WooCommerce، و بلوک های بیشتر برای مواردی مانند توصیفات و رتبه بندی ستاره است.

Arc FSE با هیچ گونه تغییر سبک ارائه نمی شود، اما کاربران به راحتی می توانند با ویرایش الگوها، رنگ های تاکیدی دکمه ها، عنوان ها و هر چیز دیگری را تغییر دهند.