یک تم بلوک وردپرس رایگان برای رستوران ها – WP Tavern

Molten شامل چهار الگوی بلوک منو با طرح‌بندی‌های مختلف برای فهرست‌های شراب، ظروف و قیمت‌گذاری است.

مذاب یک تم بلوک جدید از اولین بار نویسنده قالب WordPress.org است پل تروونگ، برای سرآشپزها و رستوران داران طراحی شده است تا کارهای خود را به نمایش بگذارند. این موضوع با تایپوگرافی پررنگ با فونت Playfair Display برای سرفصل ها و Source Sans Pro برای متن پاراگراف، توجه را به عکاسی از غذا جلب می کند.

تقریبا هیچ چیز بدتر از یک وب سایت رستوران نیست که شما را وادار به دانلود منوی PDF کند. این موبایل یا سئو پسند نیست و دانلود یک فایل جداگانه تجربه کاربری وحشتناکی است. رستوران داران به طور سنتی از فایل های PDF استفاده می کنند زیرا به روز رسانی آن با آپلود و جایگزینی فایل های قدیمی آسان تر است. همچنین طراحی آن برای تقریبی منوی چاپ شده آسانتر است. بلوک‌ها می‌توانند ترک این روش استفاده از PDF را برای رستوران‌ها آسان‌تر کنند. یک منوی مبتنی بر بلوک را می توان به سرعت ویرایش و در صورت لزوم گسترش داد بدون اینکه در آپلود هیچ فایلی اختلال ایجاد شود.

به طور کلی، موضوع تقریباً هر چیزی را که یک رستوران یا مؤسسه «به زودی» ممکن است از نظر چیدمان و طراحی نیاز داشته باشد، دارد. پالت رنگی پیش‌فرض دارای طراحی ساده سیاه و سفید تایپوگرافی به جلو است که تاکید بر غذا دارد. مذاب به صورت رایگان از دایرکتوری تم های وردپرس در دسترس است.


منبع: https://wptavern.com/molten-a-free-wordpress-block-theme-for-restaurants

Truong در حال کار بر روی راه اندازی یک سایت بازاریابی برای موضوع است، بنابراین در حال حاضر هیچ نسخه آزمایشی وجود ندارد. یک اشکال این است که هیچ الگوی تمام صفحه ای را شامل نمی شود که بتوانید به سرعت یک صفحه اصلی یا صفحه منو بسازید بدون اینکه نیازی به فکر کردن در مورد اینکه چگونه طراحی باید با هم هماهنگ شود. شما باید بر حس طراحی خود تکیه کنید، اما Molten با الگوهای فراوان برای صفحات ساختمان بسته بندی شده است.

Molten نه قالب و پنج بخش قالب را برای کاربرانی که می‌خواهند به ویرایش کامل سایت بپردازند، ارائه می‌کند. چندین طرح پاورقی و سربرگ روشن و تیره، جستجو، بایگانی، یک قالب کاملاً خالی و موارد دیگر وجود دارد. این شامل چهار تغییر سبک است که می تواند به طور قابل توجهی حال و هوای وب سایت را تغییر دهد.

Molten دارای چهار الگوی قهرمان مختلف، سه الگوی «به زودی» و شش الگوی «تحریم به عمل» در طرح‌بندی‌های مختلف (رسانه و متن، جلد تمام عرض با متن و دکمه، و سه ستون با تصاویر و محتوا) است. این تم همچنین با یک الگوی بلوک گالری بزرگ و طرح‌های الگوی مکان متعدد همراه است.