یک تم بلوک وردپرس رایگان با بیش از 30 الگو – WP Tavern

در آینده، سازندگان Lemmony قصد دارند قالب‌های وب‌سایتی بیشتری را اضافه کنند که راه‌اندازی انواع مختلف سایت‌ها را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. در مجموع، تم به نظر تند می‌رسد، الگوهای بسیار متنوعی دارد، و واکنش‌گرا است و در موبایل عالی به نظر می‌رسد. تجربه نصب کاربر پسند است و نقطه شروع خوبی برای پرش به ویرایش کامل سایت است. بررسی کنید نسخه ی نمایشی زنده و Lemony را به صورت رایگان دانلود کنید از دایرکتوری تم های وردپرس.


منبع: https://wptavern.com/lemmony-a-free-wordpress-block-theme-with-30-patterns

Lemmony همراه با یک افزونه همراه است که شامل بلوک های مشتری اضافی و سایر ویژگی ها، مانند نمادهای سفارشی که در نسخه نمایشی دیده می شود، ارائه می شود. پس از نصب تم از کاربر می خواهد که افزونه را نیز نصب کند تا ویژگی های بیشتری دریافت کند. اگر کاربر در حال ویرایش یک صفحه باشد و الگویی شامل آیکون ها را وارد کند، موضوع به کاربران اجازه می دهد تا افزونه را مستقیماً از ویرایشگر نصب کنند. این یک تجربه بسیار روان برای گنجاندن ویژگی هایی است که به یک افزونه اضافی نیاز دارند. این افزونه اختیاری است و اکثر طرح هایی که در نسخه نمایشی دیده می شوند بدون نصب آن کار می کنند.

صفحه اصلی شامل تصاویر پررنگ و همه جانبه با عرض کامل با فراخوانی برای اقدام و بلوک هایی است که انواع روش های مختلف برای ارائه اطلاعات را نشان می دهد. پیمایش صفحه، انیمیشن خوش سلیقه (و اختیاری) را نشان می دهد که محتوا را زنده می کند.

این موضوع یک تجربه کاربری قوی را برای کسانی که به تازگی شروع به ساخت وب سایت خود کرده اند ارائه می دهد. پس از نصب و فعال سازی Lemmony در یک سایت تازه، تقریباً شبیه به آن خواهد بود نسخه ی نمایشی زنده. همه چیز در صفحه اول با محتوای مکان‌نما، از جمله آیتم‌های مختلف منو، در جای خود قرار دارد و فقط منتظر می‌ماند تا کاربر بلوک‌ها را اضافه، حذف یا ویرایش کند. کاربر مجبور نیست از ابتدا شروع کند و حدس بزند که چیزها در طراحی کجا پیش می روند. این همان تجربه ای است که همه تم های بلوک باید ارائه دهند.

لیمو یک تم بلوک جدید وردپرس است که توسط تیم طراحی شده است شافلهاند، یک شرکت توسعه تم مستقر در اروپا با محصولات تجاری در Themeforest. این اولین تم بلوک تیم در WordPress.org است و اولین کار قوی است.

Lemony یک تم چند منظوره با طراحی زیبا است که برای مشاغل، آژانس ها و وب سایت های نمونه کار به خوبی کار می کند. این صفحه فونت Plus Jakarta Sans را برای سرفصل ها و متن پاراگراف، یک سبک هندسی بدون سری، طراحی شده توسط Gumpita Rahayu از Tokotype، دارد.

Lemmony همچنین پنج الگوی تمام صفحه را برای خدمات، گالری، تماس، درباره و صفحه اول بسته بندی می کند، که به راحتی می توان الگو را در محل رایج ترین صفحات موجود در وب سایت بروشور قرار داد.

Lemmony بیش از 30 الگوی بلوک سفارشی را بسته بندی می کند تا به کاربران در طراحی و ساخت صفحات کمک کند. اینها شامل قهرمانان متعدد با فهرست‌ها و فراخوان‌های اقدام، قهرمانان با تصاویر و عناوین، آرم‌های شریک، درخواست با نوار کناری، شبکه خدمات، خدمات با ویدئو، اعضای تیم و موارد دیگر می‌شوند – تقریباً هر نوع الگوی که یک وب‌سایت تجاری ممکن است نیاز.