یک تم بلوک وردپرس بسیار ساده برای وبلاگ نویسی – WP Tavern

سلام یک تم بلوک است که توسط Automattic برای کاربران طراحی شده است در WordPress.com و همچنین به صورت رایگان در فهرست موضوعات WordPress.org منتشر شده است. این یک نوع تم ساده است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به پیکربندی تعدادی از عناصر طراحی، به سرعت شروع به نوشتن آنلاین کنید. صفحه اصلی دارای یک تصویر نمایه (لوگوی سایت)، عنوان سایت و پست های اخیر با تاریخ است.

اگرچه Hey یک تم وبلاگ شخصی ساده است، اما با قالب هایی برای سازگاری با WooCommerce نیز همراه است. این احتمالاً به نفع کاربران WordPress.com است که ممکن است بخواهند به سرعت یک فروشگاه را راه اندازی کنند. کاربران خود میزبانی که می خواهند محصولات خود را با ووکامرس بفروشند، می توانند به راحتی مواردی مانند مینی سبد خرید، بلوک حساب مشتری، آرشیو محصول، نتایج جستجوی محصول و موارد دیگر را نمایش دهند.

به طور کلی، Hey یک تم بلوک زیبا و ساده با طراحی تمیز و فضای سفید فراوان است. این برای افرادی مناسب است که می خواهند یک صفحه تقریباً خالی برای شروع کار داشته باشند، یا فقط موضوعی را بخواهند که نوشتن را بدون هیچ گونه حواس پرتی برای خواننده امکان پذیر می کند. بررسی کنید نسخه ی نمایشی زنده در WordPress.com و Hey را از WordPress.org دانلود کنید.


منبع: https://wptavern.com/hey-an-elegantly-simple-wordpress-block-theme-for-blogging

تم Hey در دو سبک مختلف ارائه می شود – پیش فرض و یک تغییر سری. رنگ ها را می توان برای ایجاد یک پالت پر جنب و جوش تر برای طراحی سایت تنظیم کرد.

یکی از اشکالات اصلی این موضوع، که ممکن است بلافاصله با مشاهده نسخه نمایشی قابل مشاهده نباشد، این است که اگر کاربران بخواهند بیش از سه پست اخیر را نمایش دهند، باید بلوک صفحه بندی را در بلوک حلقه پرس و جو اضافه کنند. همچنین باید برای تطابق بهتر با موضوع، استایل بندی شود. حلقه پرس و جو را می توان برای نمایش پست های بیشتر در صفحه اصلی ویرایش کرد.

پست‌های تکی با تصویر ویژگی در بالای پست نمایش داده می‌شوند، اگرچه اگر این ویژگی نامطلوب باشد، این الگو به راحتی قابل ویرایش است. پیمایش پست قبلی و بعدی زیر پست ظاهر می شود. کاربران می‌توانند آیتم‌های منو را برای نمایش در بالا اضافه کنند، اما با کلیک کردن روی لوگوی سایت، بازدیدکننده در غیاب منوی پیمایش به خانه بازمی‌گردد.