یک تم بلوک نمونه کارها رایگان طراحی شده برای فریلنسرها و آژانس ها – WP Tavern

Design Mode سومین تم بلوک گاردنر در فهرست است. شباهت هایی به مینیمالیست سیاه و سفید او دارد آوانگارد تم، اما بیشتر حالت ویترینی دوستانه ای دارد که برای نمونه کارهای شخصی، آژانس ها و هر نوع کسب و کار خدماتی که از طراحی ظریف و ساختارمند بهره می برد، مناسب است.

ویژگی های حالت طراحی لباس، یک فونت هندسی sans serif گوگل، طراحی شده توسط رودریگو فوئنزالیدا، یک طراح تایپ ونزوئلایی مستقر در سانتیاگو دی شیلی. هم برای عنوان و هم برای متن پاراگراف در سراسر موضوع استفاده می شود.

این موضوع به خودی خود بسیار سریع است. گاردنر گزارش می دهد که Design Mode امتیازهای 99 و 100 را در سرعت صفحه گوگل برای موبایل/دسکتاپ کسب می کند. بسته به اینکه کاربر چه افزونه‌ها و بهینه‌سازی‌هایی را فعال کرده است، این تم می‌تواند انتخاب خوبی برای کاربران وردپرس آگاه به عملکرد باشد.

این نسخه ی نمایشی با مجموعه‌ای از تصاویر، عناوین، زیرنویس‌ها، منوها و دکمه‌ها که همگی پر از محتوا هستند، بهترین ایده را در مورد ظاهر موضوع می‌دهد. پس از نصب و فعال شدن در یک سایت جدید، تم بسیار شبیه به نسخه آزمایشی به نظر می رسد اما به جای عکس های استفاده شده در نسخه نمایشی، یک تصویر نگهدارنده دارد. این به این دلیل است که عکس‌ها مجوز مناسبی برای توزیع در WordPress.org نداشتند، اما نحوه ارسال آنها این مزیت را دارد که به کاربران یک صفحه خالی بصری برای آن بخش‌های ویژه ارائه می‌دهد.

تعداد تم های بلوک وردپرس به 137 رسیده است. با 500 تم بلوکی که مدیر اجرایی وردپرس جوزفا هادن چامفوسی برای سال 2022 به عنوان هدف تعیین کرده است، فاصله زیادی دارد، اما این تعداد به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا نویسندگان تم جایگاه خود را پیدا می کنند و کشف می کنند که با چه سرعتی مسدود می شوند. تم ها را می توان ایجاد کرد.

حالت طراحی است به صورت رایگان در WordPress.org موجود است یا داخل وردپرس از طریق مرورگر admin themes.
منبع: https://wptavern.com/design-mode-a-free-portfolio-block-theme-designed-for-freelancers-and-agencies

حالت طراحی شامل 10 الگوی مختلف است که اساساً تمام جنبه های طراحی به قطعات تجزیه شده است. الگوهای متعددی برای بخش‌هایی با جلد، عنوان، متن و دکمه، یک شبکه پرس و جو با سه ستون، یک بخش با متن و جداکننده‌ها، یک پاورقی، و یک سرصفحه با عنوان سایت و پیمایش کاملاً با فاصله وجود دارد. موضوع همچنین به راحتی شامل یک الگوی صفحه کامل است که فوراً صفحه اصلی را در نسخه آزمایشی بازتولید می کند.

حالت طراحی یک موضوع نظری است. کاربران می‌توانند رنگ‌ها را برای پس‌زمینه، متن و لینک‌ها تنظیم کنند و قالب‌های مختلف را از طریق ویرایش کامل سایت تنظیم کنند، اما تغییرات سبک اضافی را به همراه ندارد. وبلاگ‌های شخصی ممکن است از یک طرح کلیدوسکوپی از تغییرات سبک سود ببرند، اما یک تم نمونه کارها که به خوبی طراحی شده است معمولاً به خوبی برای تغییرات گسترده در سبک مناسب نیست. در این مورد گزینه های کمتر چیز خوبی است که باید پالت ساده بسته های تم را حفظ کند.

برایان گاردنر با جدیدترین اکرانش دوباره کلاهش را به رینگ پرتاب می کند. حالت طراحی یک تم بلوک جدید است که برای فریلنسرها و آژانس ها ایجاد شده است تا خدمات و کار خود را به نمایش بگذارند. پس از انتشار آن، چندین تن از معاصران باغبان، طراحان دیگر تم، متذکر شد در مورد اینکه چقدر با طراوت است دیدن یک تم بلوکی با “موارد استفاده در دنیای واقعی”، همانطور که به نظر می رسد بسیاری از آنها برای وبلاگ نویسان طراحی شده اند.