یک تم بلوک رایگان جدید سازگار با Sensei LMS – WP Tavern

علاوه بر سبک‌های مختلف، Course تمام قدرت ویرایشگر سایت را برای سفارشی‌سازی قالب‌های Sensei، همانطور که در قالب Lesson زیر مشاهده می‌کنید، به ارمغان می‌آورد.

اگر سبز برای شما جذاب نیست، دوره شامل چهار تغییر سبک مناسب به عنوان نقطه شروع با آبی، تیره و طلایی به عنوان رنگ های تاکیدی و ترکیب فونت های متعدد است.

Sensei LMS، افزونه مدیریت آموزش و یادگیری Automattic، تم بلوک رایگان جدیدی به نام منتشر کرده است دوره. در فوریه 2022، نسخه 4.0 این افزونه پشتیبانی از ویرایش کامل سایت را با موضوع “حالت یادگیری” همراه خود معرفی کرد. این دوره دارای یک طراحی جسورانه جدید است که برای سفارشی سازی در ویرایشگر سایت ساخته شده است.

اگرچه دوره برای صاحبان وب‌سایت‌هایی که دوره‌های آموزشی می‌فروشند ایده‌آل است، این موضوع همچنین برای استفاده بدون Sensei برای اهداف دیگری مانند وبلاگ نویسی، مربیگری و کسب‌وکارهای کوچک انعطاف‌پذیر است. اگر به دنبال مضامین بلاک هستید، پیدا کردن دوره آسان نیست، زیرا به نظر نمی رسد به عنوان یک تم بلوکی در WordPress.org برچسب گذاری شده باشد. این است رایگان برای دانلود در فهرست رسمی تم ها یا از طریق وب سایت Sensei LMS.


منبع: https://wptavern.com/course-a-new-free-block-theme-compatible-with-sensei-lmsاگرچه Sensei تقریباً با هر قالب وردپرس کار می کند، این افزونه با تم هایی که به طور خاص برای سازگاری Sensei طراحی شده اند، بهترین ظاهر را دارد. این دوره شامل سبک هایی برای عملکرد Sensei برای نمایش کامل لیست دوره ها، صفحات فروش و الگوهای دوره “حالت یادگیری” است. با ادغام می شود افزونه رایگان Sensei LMS به همان خوبی نسخه حرفه ای. سنسی لیست دوره های جدید بلوک همچنین تمام سبک های تم را به طور یکپارچه به ارث می برد.