یک تم بلوک جدید برای گروه‌های موسیقی و نوازندگان – میخانه WP

Pentatonic دارای 17 الگوی بلوک است که کاربران می توانند به راحتی آنها را با هم ترکیب کرده و صفحات منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. اینها شامل الگوهایی برای درباره ما، Call to Action، محتوای ویژه، نوار کناری، پادکست های موسیقی، سرصفحه 404، سرصفحه آرشیو، پاورقی پیش فرض، پاورقی با سه ستون، سرصفحه پیش فرض، اخیر با نوار کناری وبلاگ، سرصفحه پست، سرصفحه با دکمه ها و موارد دیگر است. . هر بخش در صفحه اصلی را می توان با استفاده از یک الگو در صفحات دیگر دوباره ایجاد کرد یا در صفحه اول تکرار/بازآرایی کرد.

این موضوع همچنین شامل 11 قالب و هشت بخش قالب است که به کاربران امکان می‌دهد صفحه 404، پست‌های تک وبلاگ، نتایج جستجو، محتوای پست و موارد دیگر را سفارشی‌سازی کنند.

پنتاتونیک برای پاسخگویی به همه اندازه‌های صفحه نمایش بهینه‌سازی شده است و به همان اندازه که روی دسکتاپ ظاهر می‌شود در موبایل نیز خوب به نظر می‌رسد. موضوع این است به صورت رایگان در WordPress.org موجود است که در آن می‌توانید پیش‌نمایش همه الگوها را مشاهده کنید و پیش‌نمایش کل تم را در عمل مشاهده کنید که به شدت شبیه نسخه‌ی نمایشی میزبانی شده در تم‌های Catch است.


منبع: https://wptavern.com/catch-themes-releases-pentatonic-a-new-block-theme-for-bands-and-musicians

نسخه حرفه ای تم شامل دسترسی به بلوک های سفارشی مانند لیست پخش، مطالعه موردی، نوار مهارت ها، سنگ تراشی، ویدیوی بازشو و موارد دیگر است. را نسخه ی نمایشی برای نسخه حرفه ای دارای یک پخش کننده موسیقی چسبناک در پایین صفحه، ویدیوی بازشو تبلیغاتی، لیست پخش پادکست و سایر افزودنی های رسانه ای سفارشی که ممکن است گروه ها و هنرمندان به آن نیاز داشته باشند.

پس از نصب و فعال سازی، پنتاتونیک تجربه خوبی را برای کاربران به ارمغان می آورد. با کلیک بر روی «سفارشی کردن» کاربران به ویرایشگر سایت می‌روند که صفحه اول آن بارگذاری شده است، به نظر تقریباً مشابه نسخه آزمایشی نسخه رایگان.

این موضوع از بلوک‌های اصلی برای ایجاد بخش‌هایی استفاده می‌کند که آثار هنرمندان خلاق از همه نوع را به نمایش می‌گذارد. به عنوان مثال، هدر از بلوک پوششی استفاده می کند که دارای یک تصویر گرادیان است که انتخابگر نقطه کانونی در یک نقطه خاص تنظیم شده است. هویت سایت و ناوبری در یک گروه سازماندهی می شود و به دنبال آن بخش سرصفحه بلوک رسانه و متن قرار می گیرد.

مضامین بلوک در حال گسترش هستند تا موارد بیشتری را فراتر از موضوعات ساده وبلاگ نویسی تک ستونی شامل شود تم ها را بگیر یکی از شرکت هایی است که در خط مقدم این مرز جدید قرار دارد. پنتاتونیکآخرین نسخه این شرکت در WordPress.org، یک تم رایگان است که برای گروه و نوازندگان ایجاد شده است.